Я Вас не боюся• 25 декабря 2024

Що говорити у відповідь?

Сьогодні приїхала до Львова й усі сьогодні вітаються : "Ісус ся рождає" чи щось накшалт цього. А я не знаю, що відповідати, щоб не здатися неввічливою. У нас зазвичай кажуть : "Веселого Різдва!" чи "Зі святом!" Підкажіть, будь ласка, як треба відповідати?
КротоТо• 25 декабря 2024
Славімо Його!
ПриснитсяЖЕ• 25 декабря 2024
’Воїстину воскрес’ відповідайте або ’дякую, мені же казали’
Вакцениро Вона• 25 декабря 2024
Говоріть ’ Славітє єво’
ПриснитсяЖЕ• 25 декабря 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Говоріть ’ Славітє єво’
Булку Дай• 25 декабря 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
це ж на Пасху
він тільки народився.
автор Я Вас не боюся • 25 декабря 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Це не по темі
Хочу наколоти губи• 25 декабря 2024
Ви жартуєте?
автор Я Вас не боюся • 25 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Ви жартуєте?
Ні, чого б я жартувала. Реально змішалася, не знала, що сказати
Щебетуха• 25 декабря 2024
Автор, правильна відповідь в першому дописі.
Правильно, що спитали. Я колись теж не знала. Але просто спитала в тих, хто зі мною привітався, як треба відповідати.
Хочу наколоти губи• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ви ніколи не чули що на Різдво так кажуть? А завтра будуть вже казати Христос народився. Ви де народилися?
автор Я Вас не боюся • 25 декабря 2024
Ответ дляЩебетуха
А завтра ж буде вже ’народив’? Це й вітатися всюди так треба?
неДоПриличий• 25 декабря 2024
А Гугл що каже? Ви не могли там почитати?
автор Я Вас не боюся • 25 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Ні, не чула. Народилася у Харкові
неДоПриличий• 25 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Ви жартуєте?
А всі повинні знати?
автор Я Вас не боюся • 25 декабря 2024
Ответ длянеДоПриличий
Звісно ж могла, дякую, що не пройшли повз тему
Щебетуха• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Та ні, так само будуть вітатися, як і сьогодні.
Хочу наколоти губи• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ні, не чула. Народилася у Харкові
Христос рождається. А сьогодні вже Христос народився. Вам не треба так вітатися. Але якщо хтось вам так скаже то відповідь Славімо його.
Хочу наколоти губи• 25 декабря 2024
Ответ длянеДоПриличий
А всі повинні знати?
Звичайно... Христос воскрес ви ж певно знаєте
автор Я Вас не боюся • 25 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Дякую, зрозуміла ❤️
Щебетуха• 25 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
В нас теж не кажуть. Просто вітають з Різдвом. Хоча діти ходять колядувати і щедрувати.
На Великдень всі вітаються «Христос Воскрес», а от на Різдво «Христос народився» не кажуть.
Знаю тому, що студентська подруга з Івано-Франківської області, і колись була в них на Різдво.
Я з Сумської області.
неДоПриличий• 25 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Я мала бабусь в Полтавській і Вінницькій обл і ніколи не чула такого. Вже дорослою дізналась від подруги.
Безлім на все• 25 декабря 2024
Вас тоже с праздником и все))
Хочу наколоти губи• 25 декабря 2024
Ответ дляЩебетуха
Я з Сумської області.
По телевизору тоже никогда не слышали?
Хочу наколоти губи• 25 декабря 2024
Ответ длянеДоПриличий
Я з міста ...теж так не говорять але навкруги багато людей з сіл від яких чую
ФФФФристайла• 25 декабря 2024
История из жизни.
Я родом из ЦУ, мч — из ЗУ. Вот приехала я туда впервые, и почти с корабля на бал оказались мы в церкви в селе. Лето. Идёт служба, у меня немовля на руках, ребёнок начал суетиться, я вышла с ним на улицу. Хожу недалеко от входа, гуляю. Проходит мужчина: «Слава Ісусу Христу!» Я: «Здравсивуйте.» Человек зашёл в церковь, потом через время выходит и снова: «Слава Ісусу Христу!» У меня мысли в хаосе, пытаюсь быстро сообразить, что к чему, как ему ответить, и выдаю: «Воістину Воскрес!» 🤣
Такое приветствие я слышала впервые. Потом уже узнала, что это форма приветствия, и что говорить в ответ.
автор Я Вас не боюся • 25 декабря 2024
Ответ дляФФФФристайла
История из жизни.
Ще є Боже помагай (або поможи), замість ’добрий день’. Також не знаю, що відповідати
ФФФФристайла• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Я часто слышала «Дай Боже!», когда проходят мимо работающего человека или двора, где хозяева порпаються
Ответ не помню )
Я така бойова• 25 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Я з Сум. Ніхто так не казав ніколи з знайомих.
Бабуся з Вінниці, там все дитинство - теж ніколи не чула саме від людей. Знала з літератури. Але щоб саме люди так вітались - не чула мабуть років до 25.
Зрадорозганячка• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Або ’ дякую’,або ’дякую,хай Господь Вам теж допомогає’
Хочу наколоти губи• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ така бойова
Так не тільки вітаються а й коли за столом збираються на Різдво чи на святвечір з цього починається стіл....у вас як? Молитва може?