ДваДваВісім• 25 декабря 2024

Як я виглядаю в цьому платті?

Мені 33 мати двох дітей. В чоловіка буде корпоратив , запросили с дружинами. Чоловік свариться щоб я так не йшла. А я незнаю, спочатку так сподобалось, а зараз трошки є сумніви …
Коли мовчу- приємна жінка• 25 декабря 2024
Ответ дляПушАпница
Нормально. Навіть чудово. Але взуття все псує. Я б обрала звичайні ботинки, або мартінци до цієї сукні.
Вы автора окончательно в гота превратить хотите?
Барбітта• 25 декабря 2024
Мені подобається) чому б і ні, вділи та пішли, ще думати дорого ви будете виглядати чи дешево, ви ж не продавати себе йдете. А смак у всіх різний, одні вважають що губи на пів обличчя то дорого, а інші що то дно, під усіх ви не підлаштуєтеся. Забула дописати, фігуру маєте неймовірну)
автор ДваДваВісім • 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Є деякі умовні правила гарного вигляду - ви відкриваєте щось одне - або верх (плечі, декольте, спина) або низ ( довжина міні).
У вас все і одразу, ще й ці ботфорти.
Несмак і вульгарно.
Будуть чорні колготки . Вже буде краще.
Я_з_Франека• 25 декабря 2024
Ответ дляДваДваВісім
Я міряла таке дуже просто .
А це вже занадто.
Чи ви самі не бачите. Воно навіть не сидить на вас.
Ухахайкина• 25 декабря 2024
мені напомнило фото оце https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3611183
ОбережнаЯ• 25 декабря 2024
Ответ дляТумба-юмба
А мне шляпки остроконечной не хватает) и тыквы, корпоратив на хэллоуин)
Есть шляпка и метла , малая сказала , что даст )
Мне кажется очень подойдет к платью автора
Тумба-юмба• 25 декабря 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Автор на нас обидится))
Фиона Шрековна• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
У вас все і одразу, ще й ці ботфорти.
Несмак і вульгарно.
це й 2 кiльця,цепочка...колготи з iмiтацiєю голих нiг((( ну немає смаку в авторки, це дiйсно факт
ТаПрямТам• 25 декабря 2024
Ответ дляСмурфетта
Как будто вечно ночь будет длиться…
Я проспівала)))
Мальчижка• 25 декабря 2024
Як вам такі? Мені здається, під туфлі чи босоніжки дуже елегантно.
ОбережнаЯ• 25 декабря 2024
Ответ длядолой_лама
Да, можно стилизовать, и метла бы пошла.
О , и метла есть , фото выше.
автор ДваДваВісім • 25 декабря 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Вы гоните? Я без колгот
Смажена полуничка• 25 декабря 2024
Як пожована штора.
Вам треба показати фігуру, а не ховати її
Фиона Шрековна• 25 декабря 2024
Ответ дляДваДваВісім
Будуть чорні колготки . Вже буде краще.
а сукня хоч не бавовнна?
Смажена полуничка• 25 декабря 2024
Взуття гарне
А_я_ЛОЖУ!• 25 декабря 2024
Ответ дляДваДваВісім
Вы гоните? Я без колгот
Автор, чесно, Вам приємно цей бруд про себе читати ?
Я_з_Франека• 25 декабря 2024
Автор, в решті решт, якщо ВАМ подобається - то вдягайте.
Оля_с_киркою• 25 декабря 2024
Ответ дляМальчижка
Ваши предложения явно не для корпоратива

Ну ещё первое фото куда ни шло, но все остальное - обычные простые офисные платья
Мальчижка• 25 декабря 2024
Хто на класні коментарі та поради дизлайки ліпить та рука/обличчя? У вас совість є? Не заздріть гарному смаку!
Я_з_Франека• 25 декабря 2024
Ответ дляОля_с_киркою

А на корпоратив треба прямо щось неймовірне вдягати?
Я розумію, коли якась тематична вечірка, а так..
Шалена красуня• 25 декабря 2024
Ответ дляМальчижка
Ви щось сплутали, автору не на поминки
woman Warrior• 25 декабря 2024
с этой маской -идеальный образ
Оля_с_киркою• 25 декабря 2024
Ответ дляМальчижка
Вы считаете, что только у вас есть хороший вкус - но это только ваше личное мнение. Другие люди не обязаны его разделять
Мальчижка• 25 декабря 2024
Ответ дляОля_с_киркою

Де це у вас офіси такі? У нас джинси й капюшонка в основному. Іноді костюми, й то до корони.
Фиона Шрековна• 25 декабря 2024
автор, скажите, платье хлопковое?
Оля_с_киркою• 25 декабря 2024
Ответ дляМальчижка
Ок, может быть и не для офиса, а обычный повседневный стиль, кроме первого

И у каждого свой стиль - вот вам приятно на работу ходить в джинсах, другим - не очень такой стиль в офисе. Все ж разные
Мальчижка• 25 декабря 2024
Ответ дляШалена красуня
Ви щось сплутали, автору не на поминки
На головному фото автора темний колір. Здалося, що автор шукає темну сукню. Чули щось про Коко Шанель та little black dress? Хоча стиль Сердючки теж непогано, зірка на шапці та блискітки як варіант:-)
В курсі діла• 25 декабря 2024
Черную юбку миди, можно с красивым разрезом + блузка или свитер нарядный. Или черное платье футляр. Это чтоб был элегантный образ. Сапоги выбросить, вульгарно да с этим платьем так вообще
Найщасливіша• 25 декабря 2024
Ботфорты ужасно дешевят вид и так дешёвый в этом платье. Но если лучше ничего нет и покупать не хотите, то может хотя б черные туфли одеть? И черные колготки
Летюча помилка• 25 декабря 2024
Ответ длядолой_лама
Как веселая вдова
У меня ассоциации ещё фартушек и немецкий пивной фест