daiannaSan• 27 декабря 2024
Обстановка так себе. Наши отступают на границу Днепропетровской области.
Вот все кричат какой нахрен мир???? Какие переговоры???? А какие…. Эти скоты все ползут и ползут. Простите, накипело. Держалась и пыталась жить не прокручивая в голове, что дойдут до Днепра. А вот оно как…. Теперь думаю, неужели придется покидать дом?…
Perfect look• 27 декабря 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Якщо буде ця заморозка,то далі вже питання до нашої коаїни,як ми підготуємось до наступного разу
Естественно
L-i-s-a-92af• 27 декабря 2024
Ответ дляAstraja_
Ось цей канал, там хороша інсайдерська інформація є, бо автор працює десь на контактах ’Україна-США’ і розповідає що там і як.
Дякую
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви геть наївна,якщо так думаєте.
По-перше,не факт,що знімуть обмеження
По-друге,ЄС вже готується змінити умови захисту і дуже імовірно,що закриють кордон.
Куди їхати? В Туреччину,Молдову,Грузію,Казахстан,
африканські країни?Ви б куди похали жити за умови,що в цивілізовані країни вас не впустять?
По-перше,не факт,що знімуть обмеження
А перераховані вами країни не цивілізовані?
Aksinia 111• 27 декабря 2024
Ответ дляМанула
Ну да, 20 січня все ж закінчиться , чули таке, ага.
Сарказм, якщо що
Хуйло відкинув пропозицію мирного плану команди Трампа — ISW
Хуйло хочет продолжения , но находятся такие ’удивительные’ которые верят , что хуйло прям мечтает закончить войну .
Ответ дляAksinia 111
кто бы сомневался.
Об этом постоянно говорит Портников.
В его одном из последних видео он сказал: я не знаю что будет делать Трамп когда поймет что у него нет реальных рычагов влияния на пуйло.
ПС популисты у власти- это зло.
Об этом постоянно говорит Портников.
ПС популисты у власти- это зло.
ЗдохниПуйло• 27 декабря 2024
Ну переговори, а хто їх нам пропонує і чому ви так впевнені, що це зупинить його, ви вважаєте, що він просрав стілльки грошей заради переговорів?
ЗдохниПуйло• 27 декабря 2024
Ответ дляLesy4ka987
Хто може пояснити, за що мені клоунів наставили?
Я на Різдво у кума зчепилася з ним, що Зеленський не чує людей. Що він має іти на перемовини. Перемовини це НЕ означає іти на шалені умови русні, а просто почати говорити.
А вони з кумою як на їхали на мене, що нема про що говорити, а перемовини хочуть лише руські боти, які переконали мене що це українці хочуть. А українці ні за що.
Що перемовини можливі, лише якщо вони відступлять до кордонів 2022.
Так і посиділи.
Тому і кажу, було б добре статистику побачити чисту, українців, не русні.
Так і посиділи.
Ви собі представляєте, що зе прийде на перемовини, а пуйло зрадіє і скаже - стоп війні, всьо, війна закінчена, вбивати більше не буду, я так чекав цього?
MillenniumStory• 27 декабря 2024
Всем тем кто против переговоров на поле боя - Welcome! 😄
Ответ дляPerfect look
Так лоббистам это всё как раз и выгодно, продавать в ЕС свой газ и нефть, а рашу отрезать от поставок.
Их интересы тут совпадают с украинскими просто, а не именно для нас это делают.
Пошлина для Китая тоже выгодна США .
Наш профит в том, что США ослабляя экономики раши и Китая, не оставят им средств для продолжения войны.
Пошлина для Китая тоже выгодна США .
Там різні групи лобістів, і різним корпораціям різне вигідно.
Не має ’простих рішень’
Киев_Елена• 27 декабря 2024
Ответ дляMillenniumStory
Благодарите Бориску Джонсона и украинскую переговорную группу ща такие итоги для себя любимых. Бориска даже недавно заявлял, что очень город собой, так как лично сорвал переговоры на стадии подписания и уговорил украинских партнёров выйти из них.
У Джонсона своя выгода в затяжной войне, а нашу переговорную группу расстрелять как врагов народа, и то мало будет( столько жизней можно было сохранить, инфраструктуру, сколько сотен тысяч людей бы не выехало. Конечно после того как наши «кинули» так жостко русню, она уже не поверит, будет идти вперед уничтожая все на своем пути пока сама не захочет остановится
Ответ дляNadiaaaa
А краще нічого не бачити, чи щоб розголосу не було, нехай йдуть далі, прокинемось у росії чи як? Чи ви так боїтеся паніки?
Є хороший канал в ТГ, Богдана Мирошникова, там щоденна інформація про обстановку на фронті без прикрас. Але й без істерик.
Lesy4ka987• 27 декабря 2024
Ответ дляЗдохниПуйло
Він також на Україні зуби поламав. Не так сталося, як йому гадалося, що буде «Київ за три дні». Тепер веде війну на виснаження.
Так, вони мають чим вести цю війну довго, але санкціі на них тиснуть. Можливо і не проти вийти з цього, але і зберегти лице для своїх зомбаків треба.
Залежить які важелі впливу на нього є. Допускаю що можна і зупинити і домовитися.
spart-5037• 27 декабря 2024
Ответ дляdaiannaSan
Харьков, всегда за вас душа болит. Город невероятный, люди в нем тоже! Я больше думаю о том, что придут и все разрушат, они стирают все с лица земли. И остановиться судя по всему не планируют. На днях видела видео Покровска….. понимание, одно дело обстрелы, у нас не как у вас, но тоже часто громко. А другое дело - наступательные действия…. Как подумаю, что останемся с детьми бомжами
А многие уже остались. Ничего, живём же.
Aksinia 111• 27 декабря 2024
Ответ дляLesy4ka987
Санкции не дорабатывают , мягко говоря ...
’❗️Підприємства, що виробляють ракети «Орєшнік» використовують німецькі та японські станки — FT
Московський інститут теплотехніки (МІТ) та концерн «Созвєздіє», які за даними ГУР є розробниками «Орєшніка», набирали співробітників, які знають обладнання японських Fanuc та німецьких Siemens та Heidenhain.
Окрім цього у «Орєшніка» бере участь федеральний науково-виробничий центр «Титан-Барикади». На відео центру показано співробітника, який стоїть перед обладнанням із написом Fanuc.
Perfect look• 27 декабря 2024
Ответ дляЗдохниПуйло
пуйло сделает так как ему скажут, оно пешка, а не независимый игрок.
Ответ дляdaiannaSan
Блин, мы бомжи с 14 года. Ничего, живы и вы сможете.
Perfect look• 27 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Не має ’простих рішень’
Каким конкретно лоббистам выгодно, чтоб не США поставляли газ и нефть свой, а раша. Можете их назвать ?
Ответ дляVikki
кто бы сомневался.
Об этом постоянно говорит Портников.
ПС популисты у власти- это зло.
Об этом постоянно говорит Портников.
ПС популисты у власти- это зло.
якщо це комусь буде потрібно , закінчать за тиждень, як у Сирії
Perfect look• 27 декабря 2024
Ответ дляwind-d470
В самое яблоко!
spart-5037• 27 декабря 2024
Ответ дляLimonka11
Люди не думали, что за окном война с 2014. Это ж надо...к их городу подошли...а сколько уже городов стерто в пыль
Ответ дляМанула
Сарказм, якщо що
Тоже считаю, что до Днепра не дойдут за год, да. А за 5-10, если никак не договорится?
Более того, если договорится, то всё равно возможен захват, когда снова решат идти. А если не договариватся....то он практически не минуем
Ответ дляNata2907
Більшість за мир. Але мабуть, лише на тих територіях, на яких відчуваються воєнні дії, прикордонні області. А не центр та захід, де страждають лише від вимкнення світла іноді, а ще закордонні патріоти, що готові воювати до останнього українця. Ті не віддадуть ’жодного метра’ і ’Крим наш’. Я вже вчора ледь сама валізи не почала збирати. Суми, таких обстрілів прикордоння, як вчора, я ще не чула. Я вже була впевнена, що там на нас наступають і десь дуже близько. І головне ж - жодного коментаря військової адміністрації!!!
Думаю это и была попытка наступления. И да, этого нигде, как обычно, не напишут