daiannaSan• 27 декабря 2024

Обстановка так себе. Наши отступают на границу Днепропетровской области.

Вот все кричат какой нахрен мир???? Какие переговоры???? А какие…. Эти скоты все ползут и ползут. Простите, накипело. Держалась и пыталась жить не прокручивая в голове, что дойдут до Днепра. А вот оно как…. Теперь думаю, неужели придется покидать дом?…
Perfect look• 27 декабря 2024
Ответ дляMillenniumStory
Автор, у вас проблемы с логикой. Если Украина не начнёт договариваться, она потеряет ещё больший территорий. Это понимают абсолютно все в мире, кроме вас
Так автор про это и пишет. Так что с логикой точно не у нее проблемы)
sky-labs• 27 декабря 2024
Ответ дляLesy4ka987
Хто може пояснити, за що мені клоунів наставили?
Я на Різдво у кума зчепилася з ним, що Зеленський не чує людей. Що він має іти на перемовини. Перемовини це НЕ означає іти на шалені умови русні, а просто почати говорити.
А вони з кумою як на їхали на мене, що нема про що говорити, а перемовини хочуть лише руські боти, які переконали мене що це українці хочуть. А українці ні за що.
Що перемовини можливі, лише якщо вони відступлять до кордонів 2022.
Так і посиділи.
Тому і кажу, було б добре статистику побачити чисту, українців, не русні.
Кум чего дома, а не на фронте с такой позицией? Кума могла бы ему снаряды подносить или выносить раненных с поля боя...
yulchik• 27 декабря 2024
Ответ дляMillenniumStory
Это у Вас проблемы с восприятием информации. Перечитайте пост автора еще раз.
Lesy4ka987• 27 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
Бо він студент)
sky-labs• 27 декабря 2024
Ответ дляLesy4ka987
Бо він студент)
За 5 килобаксов?
Lesy4ka987• 27 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
За 5 килобаксов?
Ну це я не запитувала в нього)
yulchik• 27 декабря 2024
Ответ дляPerfect look
Читают «не головой» просто 😒
Natal_ka91• 27 декабря 2024
Ответ дляLesy4ka987
Так і посиділи.
Кум, певно, багатодітний чи з бронею?
Natal_ka91• 27 декабря 2024
Ответ дляLesy4ka987
Бо він студент)
А, ну ясно. Чужими руками добре жар загрібати
Nata2907• 27 декабря 2024
Ответ дляLesy4ka987
Удалено администрацией...
Більшість за мир. Але мабуть, лише на тих територіях, на яких відчуваються воєнні дії, прикордонні області. А не центр та захід, де страждають лише від вимкнення світла іноді, а ще закордонні патріоти, що готові воювати до останнього українця. Ті не віддадуть ’жодного метра’ і ’Крим наш’. Я вже вчора ледь сама валізи не почала збирати. Суми, таких обстрілів прикордоння, як вчора, я ще не чула. Я вже була впевнена, що там на нас наступають і десь дуже близько. І головне ж - жодного коментаря військової адміністрації!!!
MillenniumStory• 27 декабря 2024
Ответ дляPerfect look
Перечитайте внимательно. Автор как раз ни разу не за переговоры, её текст говорит о том, что видите ли ей квартиру покидать придётся, её только это интересует. И обилие матов в её посте, говорит о обратном
Natal_ka91• 27 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
За 5 килобаксов?
Та чому, буває цілком законні варіанти і для 25+. В багатьох немає вищої освіти чи технікум, от і студенти в терміновому порядку.
MillenniumStory• 27 декабря 2024
Благодарите Бориску Джонсона и украинскую переговорную группу ща такие итоги для себя любимых. Бориска даже недавно заявлял, что очень город собой, так как лично сорвал переговоры на стадии подписания и уговорил украинских партнёров выйти из них.
sky-labs• 27 декабря 2024
Ответ дляMillenniumStory
Нас играли всю дорогу...
_Юта_• 27 декабря 2024
Ответ дляLesy4ka987
Бо він студент)
Ух ты!
А добровольцем справжний патриот не хочет? Он же не русня какая-то, он за идею?
С кумой вместе!
Вот и разуйте глаза, кто топит за продолжение войны -- те, кто уверены, что лично они в безопасности. И совести у них нет.
Nifertity• 27 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
За 5 килобаксов?
Без здачі нмт і хоч якихось знань не поступить ні за які бакси.
zajka12• 27 декабря 2024
Ответ дляLesy4ka987
Так і посиділи.
В мене теж є такий кум, коли прийняли закон про мобілізацію, то він пішґщав ща перемовини і продажну владу. А як щабронювали, товже воювати до станнього, боприйдуть буряти ( а в нього брат воює, тойому є чого боятися бурятів)
чаревна• 27 декабря 2024
Ответ дляwind-d470
Будете жити як ми у Харкові , життя таке собі, але звикнете, чи поїдете, але можна не кидатись збирати валізи терміново...
Звучит как злорадство
чаревна• 27 декабря 2024
Ответ дляМанула
А без цього Мучного невже незрозуміло куди все рухається?
Когда там понимать НГ, столы, подарки
zajka12• 27 декабря 2024
Ответ дляNifertity
Культури поплавського всіх приймає
Lorelay92• 27 декабря 2024
Ответ дляNata2907
Черновцы, да есть кто орёт, но лично я хочу мира,плевать если честно на свет,это не самое ужасное,а вот смотреть что с другими городами происходит, не выносимо уже,как мужчин на улицах ломают тоже, просто хочется что бы люди перестали умирать.
VAKULKA• 27 декабря 2024
Ответ дляLesy4ka987
Так і посиділи.
А чого ж кум на різдво дома.А не в окопів?
Perfect look• 27 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
Дип стейт давно стал неугодным власти, скоро его прикроют...или посадят своих людей которые будут рисовать правильные патриотичные карты ...
Давно пора, а там и ’перемога’ незабариться!
Разве это не западные данные ?
sky-labs• 27 декабря 2024
Ответ дляPerfect look
Разве это не западные данные ?
Нет. Часть парней из проекта уже на передовой, если еще живы. Остальным угрожают тем же из-за того что показали последний котел...
Zoe_Yes• 27 декабря 2024
Поки що ніхто з мого оточення не виїхав( Дніпро), є хто будує будинок, роблять ремонти... я не знаю, як люди змогли себе налаштувати і не помічати, що фронт рухається.
Хоча я теж тут, не виїзджала, жду що все буде добре, хоча що там доброго.
Але в Дніпрі я паніки не бачу абсолютно
Lesy4ka987• 27 декабря 2024
Ответ дляVAKULKA
Завжди вдома, не лише на Різдво. Він студент і бізнесмен, тримає економіку країни. Він на економічному фронті)
Таке воно, дівчата
Я прийшла додому і пожаліла взагалі за те, про що сказала свою думку після пари келихів. Люди живуть в своїй параллельній реальності, що спочатку русня відступить до кордонів 2022, а потім поговорим. Тобто вони можуть це уявити і вірять у таку можливість.
А я зі своїм «треба починати говорити» їм як сніг на голову
Perfect look• 27 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
Жуть, даже не знала об этом, бедные парни (
Я думала эти данные дает запад, ориентируясь по спутникам.
Nata2907• 27 декабря 2024
Ответ дляLorelay92
Да и у нас в Сумах есть, кто кричат, что нельзя сдаваться. Но это только те, кого не заберут на войну и никого из семьи не заберут. К стати, мужики такие у нас самые ’воинственные’.
mymoly• 27 декабря 2024
Ответ дляdaiannaSan
Да. Я тоже как прочитала, аж в глазах потемнело. Простите конечно но знаю я как у нас готовятся и готовились…. Одно скажу, если зайдут в Днепр, это будет вина на тех, кто такие вот линии обороны «строил»…..
Нет. Коллективная ответственность.
mymoly• 27 декабря 2024
Ответ дляNifertity
Та якщо передвища. Там же не треба НМТ