Эскиз бесконечности• 29 декабря 2024
Хтось пробував цей чай для схудення Aumira
Поділіться досвідом, буду вдячна.
Карамелька• 29 декабря 2024
Від чаїв не худнуть. Ви просто просретесь добряче...вибачте на слові
Эскиз бесконечности
• 29 декабря 2024
Судячи по відгукам все дуже добре працює, типу відгуки від реальних людей і можна їм написати в лічку, спитати.
Звісно, я не буду цього робити, а ось тут думаю хтось да і напише реальні відгуки точно.
Вмію заміряти найкраще• 29 декабря 2024
Ответ дляКарамелька
Там склад такий, що я такі чаї п´ю кожного дня тільки розділяю, то фенхель, то чорниця... Вобщє не слабить
Авторе не витрачайте гроші, чуда не буде. Якщо справді хочете гробить здоров´я, то там оземпік люди п´ють і якогось глиста ковтають. Одна дівчина зтсусіднього села правда померла від глиста. Сзудла да і досить швидко, але коои потрібно було йогр вигнать з організму, то вже нічого не помогло (
Эскиз бесконечности
• 29 декабря 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
В тому і справа, що не хочу. Було цікаво почути думку інших людей.
Эскиз бесконечности
• 29 декабря 2024
А ще є такі чаї- кишковий віник. Це мабуть щось із тої серії?
Вмію заміряти найкраще• 29 декабря 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Простотпочитайте склад чаю і самі подумайте, що саме там може вплинуть на апетит чи тим більше згорання жиру? Нічого. Ви на ньому схуднете тільки якщо в день крім цього чаю нічого не їстимете.
Конфиденциальность• 29 декабря 2024
Хтось як я гуглив траву йогурта?😁 Виявилось, що вона пройшла не тільки мимо мене, а й мимо гугла. Мабуть дууууже рідкісна😂
Эскиз бесконечности
• 29 декабря 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Згодна з вами. Схудне тільки гаманець на 1900 грн
Конфиденциальность• 29 декабря 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
1900? Нє, ну як в кого мінімалка, то точно схудне, бо на їжу грошей не залишиться. Мабуть, секрет цього чаю саме в цьому
Эскиз бесконечности
• 29 декабря 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Вмію заміряти найкраще• 29 декабря 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ого
Шукаю трусики• 29 декабря 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Неужели в это ещё кто то верит,что от чая худеют?
Худеют, конечно. Но кроме чая больше ничего нельзя, иначе не работает.
Даха-сваха• 30 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
Для схуднення потрібно тільки дефіцит калорій і все.
А потім коли схуднете що будете робити?
Даха-сваха• 30 декабря 2024
Ответ дляШукаю трусики
Тогда лучше чёрного с бергамотом и без сахара.
Даха-сваха• 30 декабря 2024
Пишут все про дефицит калорий,как один.А вы всю жизнь собрались соблюдать тот дефицит калорий?
Чтобы похудеть,нужно с каждым днём снижать калораж на 50 калорий,а не резко дефицит,а потом когда похудели профицит.Или всю жизнь дефицит.
Даха-сваха• 30 декабря 2024
От чая не худеют.А работать он будет чисто психологически,забив вам мозги,что вы типа от него похудеете.Но порции всё-таки снизить придётся...
Водійка хімарса• 31 декабря 2024
Ответ дляДаха-сваха
Уже три года соблюдаю. Только слабинка разу +.
Поэтому, да всю жизнь. Бекхем жалуется что все что они с сыновьями готовят, Виктория не ест и даже не пробует, ест только рыбу с руколоой всю жизнь и больше ничего.
Вообще в рот ничего не берет
Даха-сваха• 31 декабря 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Вообще в рот ничего не берет
Капец(