Ms. Похвала• 29 декабря 2024

Зачем заставлять есть детей, если они не хотят

Тракторні війська• 29 декабря 2024
Незачем
МинерАлочка• 29 декабря 2024
Я никогда не заставляю, проголодаются - сами поедят. А муж нависает с требованиями съесть, причем так же с ним вел себя его отец. Меня это прямо выбешивает, совковый подход какой-то
А я женатая• 29 декабря 2024
Бо вони нічого не їдять, а як їм рости?
Скоро_вчера• 29 декабря 2024
Бо через 20 хв вони їсти захочуть, коли ви будете йти по дорозі кудись
КаваЗМолоком• 29 декабря 2024
Ответ дляА я женатая
Бо вони нічого не їдять, а як їм рости?
Так не буває. Не їдять відрами, або те, що не люблять, не означає, що діти голодні.
Заикальница• 29 декабря 2024
Щоб цукор не падав, в мого особливість пропоную їсти не хоче, потім через п´ять хвилин терміново кричить їсти, шлунок болить, погано, буває в животі бурчить від голоду, ти голодний -ні,; тому дотримуємося режиму
жінка незаміжня• 29 декабря 2024
Не заставляю
Катастрофа• 29 декабря 2024
Я вам отвечу словами своей мамы, спросила её, когда уже выросла. Меня заствляли доедать, потому что ’бабушка пережила войну, она очень нервничала’. Бабушку ставили на первое место, всего лишь.
Мои едят по их чувству голода, но мягко приучены к ПП. Это я делала специально, памятуя, как росла сама
А так в каждой избушке...
Физрукая• 29 декабря 2024
Потому что если она не съест свои завтрак/обед/ужин, то будет все время клянчить конфеты, печенье, и всякие вредности, которые мой муж покупает в избытке и всегда рад поделиться, когда я не вижу
младокошкина• 29 декабря 2024
У ребенка должен быть режим. Режим сна, режим питания, иначе ничего хорошего не будет. Ребенок растет, у него должен нормально работать желудок, а не ходить полдня голодным, а потом наесться.
Единорог помог• 29 декабря 2024
Если моего не заставлять то он будет есть печенье например ...лучше заставить..не ведро
ФсеСама• 29 декабря 2024
Я вам розкажу історію з власного досвіду. Я ніколи не хотіла їсти. Мене нагодувати - то був цілий квест. Я себе пам´ятаю десь з трьох років і пам´ятаю ці танці з бубнами навколо мене. Чому я не хотіла їсти - я не знаю, не можу згадати, але пам´ятаю, що для мене це була якась мУка.
Одного разу мене відправили до татової мами в село на літо. Мені було років 6, напевно. Може менше. Бабуся також притримувалась принципу, що примушувати не потрібно, захоче поїсти - поїсть. Я була їй за це дуже вдячна і користувалась її поблажливістю на всі 100%. Чим я харчувалась, навіть не пам´ятаю. Бабуся, звісно, давала їсти, але над головою ніхто не стояв. В неї в селі було купа роботи, крім того, вона ще й працювала в колгоспі (це були 70-ті роки). Так от. Коли мама приїхала мене забирати, то мало не втратила свідомість. Я була худа, аж прозора. Від бабусі мене одразу повезли в обл. центр в лікарню на обстеження. Лікар запитав маму де мене тримали, мама каже, що я була у селі у бабусі. Він відповів, що не брешіть, з села таких дітей не привозять. Мені поставили якусь там стадію дистрофії. Як потім виявилось, в мене були проблеми зі шлунком і жовчним. Я не хотіла їсти, бо після їжі мені було дискомфортно. Мене обстежували і в нас в області, і у Києві. Вже у шкільному віці я постійно лежала по лікарнях, їздила по санаторіях. Поставили гастрит, дуоденіт, ще щось. Була виразка данадцятипалої з кровотечею.
Тому я зрозуміла, що якщо дитина не їсть, на те мусить бути якась причина. Просто її потрібно знайти.
Баба_Воля• 29 декабря 2024
Ответ дляФсеСама
Гастроскопію робили?
TANYA 0 0 0 0• 29 декабря 2024
Не переживайте в підлітковому віці буде їсти все))))
ФсеСама• 29 декабря 2024
Ответ дляБаба_Воля
Гастроскопію робили?
В 70 ті роки такої діагностики не було. Мені робили лише зондування: ковтала довгу гумову трубочку з якоюсь металевою штукою на кінці і заковтувала її, поки вона не дістане шлунку. Звідти шприцем тягли рідини на аналіз. А потім ще ходила, поки та трубка не дістане печінки і тоді вже тягли жовч. І ця вся процедура тяглась більше години. Я вам скажу, ’насолода’ була ще та, не кожен витримає.
Баба_Воля• 29 декабря 2024
Ответ дляФсеСама
Співчуваю. Гастро проходила. Саме їх ви описали. Ви лікувались так?
ФсеСама• 29 декабря 2024
Ответ дляБаба_Воля
Мене лікували все моє подальше життя. Кілька разів на рік по лікарнях. В Києві лежала, то робили якусь блокаду, 5 уколів в живіт. Досі не знаю що. то було. З віком болі в шлунку стали нестерпними. В мене були такі болі, що я не могла ходити, ставала навколішки, лягала животом на ліжко і так стояла і плакала від болю. Віддавало на спину, на весь живіт і навіть голова боліла. То було пекло. Крім традиційної медицини, мене возили по знахарях, лікувалась якимись народними методами: сік картоплі, сирими яйцями зі спиртом, фракція АСД ( це взагалі мій підлітковий жах). Потім в 19 років в мене відкрилась перша кровотеча. Ніхто не знав, що то кровотеча, я теж не знала. Мало не вмерла, бо вже не могла ходити, таке було запаморочення. Аж потім один хірург запитав якого кольору в мене кал, а я соромилась сказати, що він чорний вже кілька тижнів. Тоді мене врятували без операції, але я майже два тижні лежала під крапельницями, а потім ще кілька тижнів вчилась ходити і їсти. Шлунок так зменшився, що більше столової ложки їжі я не могла у себе впихнути.
При зрості 175 см важила менше 40 кг.
Довго розповідати. Хворіла постійно. Потім вийшла заміж, завагітніла і якось Бог змилостивився наді мною і всю вагітність я проходила добре, жодного разу нічого не боліло. Потім все повернулось. А в 34 знову кровотеча. І тоді мені призначили лікування, яке допомогло. Це було за кордоном, я не пам´ятаю що то були за ліки, але після того лікування моє життя змінилось на 180 градусів. В мене був хелікобактер і його знешкодили. Зараз я часом теж маю проблеми зі шлунком, але не порівняти з тим, що було в дитинстві і юності.
Баба_Воля• 29 декабря 2024
Ответ дляФсеСама
При зрості 175 см важила менше 40 кг.
Боже, я вас обіймаю! Добре що все більш менш налагодилося! Бажаю вам здоров´я!
ФсеСама• 29 декабря 2024
Ответ дляБаба_Воля
Дякую! Я всі ці жахи написала, щоб спростувати думку, що дитина як захоче, то поїсть. Не завжди відмова від їжі - це примхи. Часом це прихована хвороба. І якщо її не виявити на початку, то вона перейде в хроніку і тоді буде важко всім.
Зараз є безліч методів діагностики, не так, як в часи мого дитинства.
Дитина часом навіть сама не може пояснити, що відбувається. Тому потрібно не просто примушувати, чи махнути рукою, а спробувати з´ясувати.
Бамбарбия! Кергуду.• 29 декабря 2024
Я ребёнка заставляю есть 3 раза в день. Обед - только первое, второе не заставляю,она и не ест. Но 3 раза в день поесть нормальной еды обязательно.
dahashutka19• 30 декабря 2024
Ніколи не змушую дітей їсти . Але якщо не їдять, то ніяких перекусів і солодощів