Кавуся• 30 декабря 2024

Це правда, що після пологів краще буде?

В мене з 14 років дуже болісні місячні. Наразі мені 25, мені всі кажуть, що коли народжу дитину стане краще, біль піде. У кого так було? Чи правда це?
Карусель-весель• 30 декабря 2024
Однаково, що до пологів,що після
кнопкодав• 30 декабря 2024
У меня именно так было до родов вечный впгиноз, боли при сексе... Потом все это прошло
ЛЮБА• 30 декабря 2024
Ответ дляКавуся
Піпец
Это вы мягко сказали , отлично вас понимаю , боль дикая , тошнота 🤮, короче жестяк полный был …
Дама_с_караваем• 30 декабря 2024
за рахунок гормональних перепадів може так бути, звісно. але це лотерея. може і не буде. а от гемору з дитиною ви точно отримаєте. і пологи не оновлюють, а суттєво забирають резерв здоровʼя

спробуйте спочатку КОК, може спрацює
автор Кавуся • 30 декабря 2024
Ответ дляЛЮБА
Хотіла інше слово написати, але подумала що аміністраця видалить
Ms. Доброта• 30 декабря 2024
У меня да, после второго КС месячные стали менее болезненные и на два дня короче.
Дама_с_караваем• 30 декабря 2024
в мене до пологів болючі місячні були, я на кетанові жила перші два дні.
після пологів взагалі забула про біль. але зараз періодично можу болісно відчувати овуляцію, не менш болісно ніж раніше місячні
ЛЮБА• 30 декабря 2024
Ответ дляКавуся
Та да , держитесь , надейтесь на лучшее ! Я да же когда схватки начались не сразу поняла что больно , врач такой - а чего вы не орете ???добряк шутник , но затем таки отправили на экстренное кс
Альфасамка• 30 декабря 2024
корміліца буде ширша, розтягнута
Стрибну в гречку• 30 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
корміліца буде ширша, розтягнута
Ну до вашої важко розтягнути))
Мию вікна у мороз• 30 декабря 2024
Не всегда. У меня были терпимо, после родов совсем не чувствую. А подруги как болело, так и болит.
Выше писали про овуляцию. Да, тоже стала очень чувствовать. У меня предклимакс и сейчас все стало хуже и пмс вернулись и боли, но терпимо.
Lacrimo• 30 декабря 2024
У мене в підлітковому не боліло майже, зато лило , потім десь в районі 20 до родів почали дуже боліти (прямо родові болі), але лити менше, потім бавилась гормонами ( на гормонах ок), потім роди ( після родів боліли і текло менше), якихось пару років. Потім знову хватало ніби народжую пару днів під ряд - засіла на гормони. Але я як мене болить як на родах пʼю німесил на пару ще з кількома таблетками раз в день ( як правило треба перші 2 дні). А що робити, з гормонів треба зробити перерву, щоб оцінити зміну гормонального фону.
Вся в кредитах• 30 декабря 2024
Брехня
Твоя подружайка• 30 декабря 2024
У меня да.По сравнению с тем как было,то можно сказать и не замечаю,когда начались.
Пацака-задирака• 30 декабря 2024
У меня ничего не изменилось. И до и после я на обезболах.
БершкомангоЗар• 30 декабря 2024
Будет болеть все остальное, вылезет то, о чем и не догадывались. Вам всего лишь 25, занимаетесь карьерой, путешествуйте, не спешите с детьми.
БезПаспортаНеПродаю• 30 декабря 2024
Да у моей мамы стали более скудные после родов и менее болезненные