Паспортний стіл• 30 декабря 2024

Зачем грести продукты, которые потом выкинете?

как всегда, новогодняя закупка поражает - зачем покупать СТОЛЬКО еды?

Вы выбрасываете продкуты, которые не съели? скисшие салаты и прочее?
Такое чувство, что целый год никто ничего не ел(((
при этом цены немаленькие, но это не останавливает никого...
энциклопУдия• 30 декабря 2024
Ответ дляУдачная
Оливье,салаты,тут все морозит
Я ж про кабачки, авокадо и торт только написала))
Почемучечка• 30 декабря 2024
Ответ дляПожарник
Мне иногда кажется что иметь пикап в сша это необходимость для семей, а не блажь. Только он способен вместить их еженедельные закупы.
США справді дуже багато людей із зайвою вагою. За даними Інстутуту вимірювання показників здоров´я, 160 мільйонів американців занадто повні: майже 75% усіх чоловіків та понад 60% жінок
Мастер Пис• 30 декабря 2024
Ответ дляТундиринда
У людей досі в головах голодне радянське минуле. Будьте поблажливі до них.
Вы нигде, кроме Украины, не были перед Рождеством, правда?
Мастер Пис• 30 декабря 2024
Ответ дляXвостокрутелка
На все праздники покупаем много еды.
И вообще все время покупаем много еды.
У меня два подростка. Я скоро начну мешками еду покупать.
Когда старший сын съехал, у меня было чувство, будто работу потеряла
Голена блондинка• 30 декабря 2024
беру не більше звичайного. буде святкова вечеря, без обжирання і 10 видів салатів.
картопля, мʼясо, салат, нарізка, тарталетки, оливки. нас троє - я, чоловік, і дитина.
я вертіла все це на одному місці шоб стояти цілий день біля плити, а потім не знати куди все діти
Мастер Пис• 30 декабря 2024
Ответ дляПочемучечка
В них одна доступна радість - пожрать.
У кого ’у них’?
Голена блондинка• 30 декабря 2024
Ответ дляТундиринда
читала всі ці дні теми з новорічним меню і диву давалась від кількості їжі. але най буде, це не на моїй сраці жир буде)
Парова Машина• 30 декабря 2024
Ніколи не було у нас «скисших» салатів після свят і не викидали їжу. Взагалі після застіль мало що залишається бо готуємо не багато.
Почемучечка• 30 декабря 2024
Ответ дляМастер Пис
У кого ’у них’?
В тих, що перше гребуть як останній раз, а після їдять втригорла
ЛюбимаЯНЬ• 30 декабря 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Де ?
Ті святкування що ми бачили - Німеччина та Нідерланди - ніякої кучі
А на Різдво?
Просто в них інше свято
Дівчина заглядєніє• 30 декабря 2024
Ответ дляБринзолетта
200% не бачу нічого радісного в цьому хворому ажіотажі. Навіть посвяткувати можна якось достойно, а не оці майонези загрібати. В магазин навіть не йду. Нехай ваш чоловік буде живий-неушкоджений
Дай бог. Я на успокоительных . Такой тормоз
Пожарник• 30 декабря 2024
Ответ дляПочемучечка
А у вас какие радости в этой жизни, кроме как обгаживать тех, кто по-вашему мнению много ест )) вам видимо и это недоступно, судя по тону писанины
Почемучечка• 30 декабря 2024
Ответ дляПожарник
Мені доступно навіть більше ніж ви можете собі уявити.
Примітивні потреби в людей, інстинкти можна сказати.
Обжерливість - це не найкраща риса людини.