Заліковий троль• 03 января 2025
За кого вийдуть заміж наші дівчата?
з ким будуть зустрічатися?
кого кохати?
якщо матері вивезуть за кордон своїх синів.
кого кохати?
Пузата Хата• 03 января 2025
Так девушек и женщин выехало больше, чем парней. Так что найдут себе девушки нормальных европейцев и будут неплохо жить. Чи не проблема.
Свій варік• 03 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Вважаю, що Автор вірно розмірковує.
Я мама хлопчика 12,5 років. Вже зараз думаю, куди нам їхати до виповнення 16 років, щоб не отримувати приписне. І так все моє оточення, у кого є сини. Зараз навчається в школі, де половина предметів англійською, тяжко, але готуємось до вступу закордоном. Є школи, де в 10-11 класах зараз по декілька хлопців, всі інші- дівчата (Київська область).
Хто не причетний до цього (у кого доньки), сміються звісно, як в цій темі. Але час покаже…
Вам приписне видадуть онлайн)
Достатньо лише мати індентифікаційний код, і громадянин в базі
Танго утрьох• 03 января 2025
Те уедут, а те умрут. Будут украинками подтираться по миру, если не закроют границы. А если закроют то сюда темнокожих навезут, с ними будем
Мандолина Бу• 03 января 2025
Ответ дляСвій варік
Вам приписне видадуть онлайн)
Не сподівайтесь)
Я ще більше переконуюсь, що потрібно їхати геть з України.
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Хочуть бути тут.
Ну зараз хочуть,захочуть виїдуть .Це кому зараз 25 і не одружені,то в них вибір не великий.
Чтооооооооооо?• 03 января 2025
Я планую вивозити сина. З синових друзів 90% виїжджатиме після 11 класу ( це в цьому році). Деякі виїхали вже після 9-го.
Я розумію мам дівчат які скоріше самі себе вмовляють що всім вистачить а кому не вистачить той теж поїде де інде шукати собі пару, та я не була б така оптимістична.
Але з іншого боку теж є проблема , не думаю що за нашими українськими хлопцями закордоном прям черга стоятиме теж.
Ще невідомо з ким нашим виїхавши хлопцям одружуватися…
Війна це зло 😞
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Не сподівайтесь)
Так при оформленні паспорта,поставлять на облік військовий,і без вашої згоди
Свій варік• 03 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Не сподівайтесь)
Ну ви як плануєте українського громадянства позбутися?
Нога на ногу• 03 января 2025
Ответ дляКидстаффовка
Я дочь вывезла. Но вы правы, думаю мальчиков вывозят больше и это может стать проблемой.
По нашей общине, человек 300, девочек как раз больше (разный возраст)
Мандолина Бу• 03 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Можна виїхати по закордонному до 16 років. Не оформлювати ID.
Заліковий троль
• 03 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Вважаю, що Автор вірно розмірковує.
Матерів хлопчиків розумію.
Вивозили і будуть вивозити.
Ось тому і думаю, що буде з дівчатами, як не буде хлопців і молодих чоловіків.
Вивозили і будуть вивозити.
Свій варік• 03 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Не сподівайтесь)
Ви хоч розумієте, що при виготовленні закордонного паспорту дитина відразу потрапляє в базу?
В танке• 03 января 2025
Ответ дляЗалізна пані
В класі в доньки 20 хлопців і 5 дівчат..
Це в класі. А після школи багато хлопців тут лишаються?
Моєму старшому 11 і я поки не знаю як буде, але якщо вивозити, то після школи буду
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Так інший закордонний не зробите,без айді.
demicandum• 03 января 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Війна це зло 😞
К тому моменту пока их дочери повзрослеют брак окончательно выйдет из «моды», я сейчас работаю в окружении молодых девушек 18-25 лет и нет у них никакого маниакального желания замужества (как это было в моем поколении, они 10 назад). Уже никто не хочет, чтобы лишь бы плохонький но свой или как там говорят
Янка-угомонись• 03 января 2025
Ответ дляБджолина королева
2-й класс?
У нас в 4 классе мальчишек почти в три раза больше, чем девочек 😄😄😄
Пи Пи Пилюля• 03 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
У взрослых, еще и с детьми хоть были когда-то раньше парни и мужья...
Та зря переживаете, хватит парней вам
Мандолина Бу• 03 января 2025
Ответ дляСвій варік
В нього є закордонний паспорт, оформлений до середини 2028 року. Виїхати зможемо. Не старайтесь.
Свій варік• 03 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Ви реально не розумієте, як воно працює?
Поговоріть з юристами
Якщо дитина має закордонний паспорт, то в базі вже він є
Поговоріть з юристами
Мандолина Бу• 03 января 2025
Ответ дляСвій варік
Поговоріть з юристами
Так, він вже є. Але виїхати легально він зможе до 16.
Своего не предлагать• 03 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Вважаю, що Автор вірно розмірковує.
Ви навіть після відміни 24 параграфу плануєте виїджати? Чи тільки на момент війни?
Свій варік• 03 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Що мені старатися?
Мій син в 16 років отримав приписне і вступив в університет за кордоном
Можна без приписного, але в базі ваш син вже є!
Інша справа, якби ви зуміли якимсь чудом позбутися громадянства
Мандолина Бу• 03 января 2025
Я ще більше переконалась, які тут зміюки сидять. За нас не хвилюйтесь. До 16 років син виїде, отримає для початку картку поляка, потім переїде в іншу країну.
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
А потім що? За чотири роки ви в іншій країні ні пмж,ні громадянство не отримаєте.Краще зараз зробити в Україні,і забути про паспорти на десять років
demicandum• 03 января 2025
Ответ дляkpss2017
Интересно, а что такого было в совке касаемо мужчин?
Ну после второй мировой брали косых кривых, лишь бы мужик был и терпели всякую хрень. Поэтому некоторые мужчинки надеятся на повторение, что мол будет за ним очередь из красоток стоять. Хотя ситуация совсем другая
Братья Капли• 03 января 2025
Ответ дляНога на ногу
Думаете девочек никто не вывозит?
Ага, в точку)
Моя в Чехии, жених в Польше