Заліковий троль• 03 января 2025

За кого вийдуть заміж наші дівчата?

з ким будуть зустрічатися?
кого кохати?
якщо матері вивезуть за кордон своїх синів.
Своего не предлагать• 03 января 2025
Ответ дляСвій варік
Вам приписне видадуть онлайн)
Достатньо лише мати індентифікаційний код, і громадянин в базі
Нет. Это так не делается. Это еще геморой его получить. Знакомый военный брал отпуск и ходил с сыном, приехавшим из Англии, в ТЦК, чтобы хотя бы быстрее все это сделать.

Мандолина Бу• 03 января 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Ви навіть після відміни 24 параграфу плануєте виїджати? Чи тільки на момент війни?
Плануємо взагалі виїзджати. Нічого хорошого тут вже не чекає.
Свій варік• 03 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Можна виїхати по закордонному до 16 років. Не оформлювати ID.
Ну ви наївна 😂😂😂
Або просто недалека…
До чого там ай ді, якщо все потрапляє в базу при виготовленні ідентифікаційного коду, без якого не виготовляють закордонний паспорт?
Своего не предлагать• 03 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
У вас чоловік програміст?
Братья Капли• 03 января 2025
Ответ дляПампушечка
Я тоже об этом думала, у меня девочка, ну будут ехать следом и там их искать, а какой выход?
Да, думаю так и будет.
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Я ще більше переконалась, які тут зміюки сидять. За нас не хвилюйтесь. До 16 років син виїде, отримає для початку картку поляка, потім переїде в іншу країну.
Ви знаєте, скільки часу займе його отримання карти поляки? І карта поляка не дає права,жити в інших країнах .Ви хоч взнайте інформацію,ви так боїтесь внесення в базу,що потім будете собі локті кусати
Большой секретик• 03 января 2025
Ответ дляsvitochkaa
не знаю никого кто выехал.школы забиты.в две смены дети учаться.классы а б в.молодежи полно
Маня, зови Нафаню. Вместе вы сила, Непобедимая Армада!

Братья Капли• 03 января 2025
Ответ дляsvitochkaa
В 2 смены чтоб хватило мест в убежище.
Мандолина Бу• 03 января 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
У вас чоловік програміст?
Чоловік-інженер, я- науковець. Мою спеціальність можна підтвердити. Плюс є «фінансова подушка».
Большой секретик• 03 января 2025
Ответ дляСнежнакомка
Не переживайте, як тільки знімуть всю соціалку, і мамаши, і їх хлопчики повернуиься додому.
Люди уже ВНЖ получают и задумываются о гражданстве. Молодежь, которая поступила в универы и колледжи, едва ли вернется.
Своего не предлагать• 03 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Ви смілива і дуже наївна)
Братья Капли• 03 января 2025
Ответ дляБронетапці
Насправді, так! Проблема є!
Бо якщо молоді хлопці за кордоном освіту отримають, то додому повернуться лише їх батьки (якщо наших попросять назад), а молодь вже ні. Спочатку студентську візу отримають, а потім і нормальну роботу, а потім і громадянство
Так, все вірно. Батьки в переважній більшості повернуться, але дітей дійсно - одиниці.
Чтооооооооооо?• 03 января 2025
Ответ дляdemicandum
К тому моменту пока их дочери повзрослеют брак окончательно выйдет из «моды», я сейчас работаю в окружении молодых девушек 18-25 лет и нет у них никакого маниакального желания замужества (как это было в моем поколении, они 10 назад). Уже никто не хочет, чтобы лишь бы плохонький но свой или как там говорят
Так мова не про печатку в паспорті. А про стосунки в цілому.
Одружуватись можливо і не хочуть, а мати близьку людину, партнера, стосунки, дітей в решті решт це в людській природі.
Своего не предлагать• 03 января 2025
Ответ дляБольшой секретик
Да, те кто выехали в 2022 получили очень неплохой старт для адаптации, ВНЖ и обучения зарубежом. Все обучение после войны будет после предоставления справки о круглой сумме на счете студента
Мандолина Бу• 03 января 2025
Ответ дляСвій варік
Ну ви наївна 😂😂😂
Або просто недалека…
Поки що сину виготовляли паспорт без ідентифікаційного коду і він діє до синових 16,5 років.
Большой секретик• 03 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Вы это прекращайте, после Победы Вовчик нам по бочке варенья выдаст и по ящику печенья, а вам не обломится. Оставайтесь лучше с нами, ОК?
Божий одуванчик• 03 января 2025
Ответ дляЧервона калина
Та шо ут думать, дівчат теж треба вивозить що їм тут ловить? Відбудова країни за копійки, сумашедші тарифи і податки...
А за кордоном ковбаса на деревах росте .
Які ж ви кумедні ,люди
Мандолина Бу• 03 января 2025
Зміючки, до побачення!)
kpss2017• 03 января 2025
Ответ дляdemicandum
Ну после второй мировой брали косых кривых, лишь бы мужик был и терпели всякую хрень. Поэтому некоторые мужчинки надеятся на повторение, что мол будет за ним очередь из красоток стоять. Хотя ситуация совсем другая
А в чем другая? Сейчас тоже любой мужчина будет нарасхват, а если ещё и нормальный, то подавно. У нас и до войны мужчин немного было, а теперь...

Свій варік• 03 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Як це можливо?
Розкажіть, як науковець))
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Зробіть сину,новий закордонний паспорт на десять років,і не чудіть.
Своего не предлагать• 03 января 2025
Ответ дляdemicandum
Так сейчас брак это взаимовыгодный союз, в котором легче растить ребенка. До 30 лет обычно к желанию иметь детей созревают
И как выше писали дело же не только в браке, а в желании иметь близкого человека рядом
Большой секретик• 03 января 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
В нашем подъезде две семьи выехало в полном составе, одним пришлось подойти креативно, но решили вопрос.
Залізна пані• 03 января 2025
Ответ дляВ танке
Це в класі. А після школи багато хлопців тут лишаються?
Моєму старшому 11 і я поки не знаю як буде, але якщо вивозити, то після школи буду
Ну в нас 7 клас, і тенденція що 5-7 класи хлопців набагато більше ніж дівчат...Сподіваюсь до 11 це жахіття скінчиться
Божий одуванчик• 03 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Не сподівайтесь)
Я ще більше переконуюсь, що потрібно їхати геть з України.
За кордоном немає ніяких обов’язків,думаєте?
автор Заліковий троль • 03 января 2025
Ответ дляkpss2017
Сейчас тоже вывозят мальчиков в основном те, кто имеет возможность, а какие остануться?
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Вона думає,що тримає карту поляка і зможе їздити по світу,без паспортів)
demicandum• 03 января 2025
Ответ дляkpss2017
Не знаю, я, например, буду лучше одна, чем терпеть рядом какое-то ничтожество. Да и мир меняется, ценности девушек меняются
Большой секретик• 03 января 2025
Ответ дляЗалізна пані
За пять-семь лет вполне может чем-то закончиться. На данный момент предпосылок к завершению войны нет.
НеКонец-Света• 03 января 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Син має обовʼязок, вчитися і працювати. Дочка так само спробує