Заліковий троль• 03 января 2025

За кого вийдуть заміж наші дівчата?

з ким будуть зустрічатися?
кого кохати?
якщо матері вивезуть за кордон своїх синів.
автор Заліковий троль • 03 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
А хлопця в 16 років, обов´язково треба мати?Дівчата ж рідко зустрічаються з однолітками
ну ось і в 18 ще нема. А далі що буде?
Пи Пи Пилюля• 03 января 2025
Автор, нашли за что переживать. Это надо переживать более взрослым, а особенно если они ещё и с детьми, вот для них будет дефицит мужчин
Тумба-юмба• 03 января 2025
Ответ дляНезламна
Або завезуть для вашим дівчатам китайців чи індусів
Як худобу завезуть? В товарняках?
Незламна• 03 января 2025
Ответ дляТумба-юмба
Як худобу завезуть? В товарняках?
За вашим бажанням
Тумба-юмба• 03 января 2025
Ответ дляЧервона калина
Та шо ут думать, дівчат теж треба вивозить що їм тут ловить? Відбудова країни за копійки, сумашедші тарифи і податки...
А за кордоном немає тарифів і податків?
автор Заліковий троль • 03 января 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
У взрослых, еще и с детьми хоть были когда-то раньше парни и мужья...
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Мамы когда вывозили парней, в последнюю очередь думали об этом. Хотя, даже и не думали. У меня в Варшаве несколько знакомых, чьи мальчики выехали до 18 лет. Трое из них встречаются с девочками из Украины.
Ой,ну в Польщі,й до війни купа емігрантів жила
ЯНаПэПэ• 03 января 2025
Ответ дляПапина дочка
Не переживайте, каждой кастрюльке найдется крышка
Вообще не каждой! У меня не менее 20-ти знакомых женщин вокруг 50-ти не были замужем
Папина дочка• 03 января 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
И при чем тут война?
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Це де ви живите,в мене навіть не з привабливою зовнішністю всі заміжні,навпаки молодь до 28 незаміжня
Тумба-юмба• 03 января 2025
Ответ дляsvitochkaa
так китай уже и так часть сибири отжал.путин типа в аренду сдал.там и населеные пункты на китайском.в депресивных районах мужиков нету.там и до войны на 1 мужика по 10 баб .в основном же все алкажи на болотах или нарики
Там придумали хитрішу схему - на китайські виробництва беруть тільки дівчат, які згодом одружуються на китайцях, а місцеві ваньки аутсайдери на цьому святі життя.
автор Заліковий троль • 03 января 2025
Ответ дляПапина дочка
А якщо кришешок в десять разів меньше ніж кастрюльок?
kpss2017• 03 января 2025
А если не вывести то их покалечат или убьют на войне, как это поможет девчатам?
Янка-угомонись• 03 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Хотела сказать, что кто ищет, тот всегда найдет 😄
Бджолина королева• 03 января 2025
Ответ дляМати тріля
В моєму оточенні і класі сина майже всі тут ( хлопці)
2-й класс?
kpss2017• 03 января 2025
Ответ дляМати тріля
Возраст какой?
Папина дочка• 03 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Ваша девочка не выездная? И даже в этом случае, есть интернет, там многие находят пару за тысячи километров
Сорока-ворона• 03 января 2025
Слуги создадут министерство оплодотворения и удовлетворения
kpss2017• 03 января 2025
Ответ дляСнежнакомка
Не переживайте, як тільки знімуть всю соціалку, і мамаши, і їх хлопчики повернуиься додому.
Не вернуться, жизнь дороже.
Тумба-юмба• 03 января 2025
Ответ дляНезламна
За вашим бажанням
Це ж ваша ідея, тому ваше бажання.
Свій варік• 03 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Ну так везіть свою каструлю слідом, щоб кришечку не прогавити
Тумба-юмба• 03 января 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Ну це питання до вашого кола спілкування, може ви в групі принцес, в мене 1-2 людини
Червона калина• 03 января 2025
Ответ дляТумба-юмба
А за кордоном немає тарифів і податків?
Там відповідає зарплатні.
demicandum• 03 января 2025
За это время еще 200 раз все поменяется, мир украинскими мужчинами не заканчивается, не переживайте, как в совке не будет, ценность мужиков сейчас упала и будет продолжать падать
Червона калина• 03 января 2025
Ответ дляЗалізна пані
Ну да, за кордоном медом показано...
Та покраще ніж у нас. Ми ж вже довоювалися, що в днрах та лнрах тарифи значно менші
Маю рацію• 03 января 2025
Ответ дляsvitochkaa
Новый Манин клон?
Мандолина Бу• 03 января 2025
Вважаю, що Автор вірно розмірковує.
Я мама хлопчика 12,5 років. Вже зараз думаю, куди нам їхати до виповнення 16 років, щоб не отримувати приписне. І так все моє оточення, у кого є сини. Зараз навчається в школі, де половина предметів англійською, тяжко, але готуємось до вступу закордоном. Є школи, де в 10-11 класах зараз по декілька хлопців, всі інші- дівчата (Київська область).
Хто не причетний до цього (у кого доньки), сміються звісно, як в цій темі. Але час покаже…
автор Заліковий троль • 03 января 2025
Ответ дляСвій варік
Хочуть бути тут.
НеКонец-Света• 03 января 2025
Я свою теж відправлю літом
Син вже рік за кордоном, зустрічається з українкою там
А іншим залишаться військові, тцкашники, прокурори, судді, циркачі- ще є вибір
Маю рацію• 03 января 2025
Ответ дляПримарочка
Полно и мальчиков и девочек осталось в Украине, для чего драматизировать?
+1 из моих знакомых никто не выехал.
Парни и девушки 16-24 года все в Украине и две пары поженились этим летом (им 20-21 и 22-22