Женщинас• 03 января в 21:02
Похороны оооочень дорого
Это все по минимуму,самое дешёвое
Киев
6000морг
1600 снести труп с 9этажа.
25тыс (туда входит гроб, в гроб, батюшка, кремация.)
Денег нет, что труп дома лежит много дней и родственники сами его сносят???
Киев
6000морг
1600 снести труп с 9этажа.
Шукаю трусики• 03 января в 21:04
Ну снести могут и родственники, теоретически. Но это не так уж много сэкономит денег.
Пацаааааааан• 03 января в 21:05
а для кремації теж треба гроб? 👀
це найдешевший входить в цю вартість?
комусь може батюшка не треба, мінус витрат.
а якщо не кремація а місце на кладовище купляти, то це ще плюс витрати, і напевно дорожче. але я особисто за кремацію
це найдешевший входить в цю вартість?
Пацаааааааан• 03 января в 21:06
Ответ дляк.Буланова
це тисяча доларів. Кредит.
бляха, навіть шоб померти в цій країні треба кредит…
Для драки• 03 января в 21:06
А зачем с морга поднимать на 9 этаж? Привозят под подъезд, а некоторые и сразу в церковь или на кладбище. У кого, как выразились, «денег нет» гробы по 25 тыс не заказывают
к.Буланова• 03 января в 21:07
Ответ дляПацаааааааан
не всім... якщо пенсіонер - ще дві пенсії дають. Є діти. Ну, у всіх по різному.
Для драки• 03 января в 21:07
Ответ дляПацаааааааан
Не начинайте. В Австрии вообще место на кладбище платное и берется в аренду на 10 лет.
Пацаааааааан• 03 января в 21:07
Ответ дляДля драки
так і морг не завжди обовʼязково
Копуша• 03 января в 21:07
Сусідка ховала чоловіка, обійшлось в 25 тисяч і це дуже варіант економ, бо вони дійсно бідні. Збирали гроші всім будинком.
Женщинас
• 03 января в 21:07
Ответ дляКуплю орехи
А почему много дней? Хоронят на 3 день вроде.
Каких много дней?
Пацаааааааан• 03 января в 21:08
Ответ дляДля драки
в австрії напевно зп/пенсії не такі, шо на поховання треба роками збирати, як роблять наші пенсіонери. чи не так?
Чучело-Мяучело• 03 января в 21:08
Ответ дляПацаааааааан
а для кремації теж треба гроб? 👀
це найдешевший входить в цю вартість?
при кремации можно гроб арендовать, это дешевле чем покупать новый.
Пампушечка• 03 января в 21:08
Для чого піднімати гроб на 9й поверх щоб потім його платно спускати?
В мене сестра померла в лікарні, морг-безкоштовний, про те, що в морзі немає вантажників я не знала газелькою приїхала в морг з шофером, попросила см оловіків,які були недалеко до моргу завантажити труну в машину, приїхали зразу на кладовище, там прощалися. Я вклалася з обідом поминальним до 20тис(марафет в морзі дорогий 3500 тут я заплатила скільки сказали, все інше оптимізувала)
Женщинас
• 03 января в 21:08
Ответ дляДля драки
Умер дома из дома вынести 1600грн с 9этажа
Сирожено_пирожено• 03 января в 21:08
Якщо немає грошей, мабуть, хоронять комунальні служби як безпритульного
Женщинас
• 03 января в 21:08
Ответ дляДля драки
Под подъезд не привозили
Міняйловна• 03 января в 21:08
Ответ дляПацаааааааан
Скоріш за все кремацію продвигают таким чином.
Куплю орехи• 03 января в 21:08
Ответ дляЖенщинас
Каких много дней?
Вы написали - труп лежит много дней дома
Алина-1240• 03 января в 21:08
Да нет,похоронит государство.получите бумагу,приедет бусик,вынесут,упакуют в дешевый гроб или пакет специальный и похоронят.никто вонять дома не будет
Пацаааааааан• 03 января в 21:09
Ответ дляЧучело-Мяучело
а він треба для кремації? я просто не в курсі. чи гроб тільки для прощання а потім без нього спалюють? бо я трохи не зрозуміла походу
АнтиТроль• 03 января в 21:09
бачила на днях чоловіка з домовиною на теліжці..такий собі економ варіант поховання..
Сирожено_пирожено• 03 января в 21:09
Ответ дляЧучело-Мяучело
А хіба його не спалюють?
Пампушечка• 03 января в 21:09
Ответ дляДля драки
Я купувала за 2тис труну.
Тріль підпільний• 03 января в 21:09
То автор в сумбуре написала, наверное. Государство похоронит если что, только квартиру заберет взамен. А тут у родственников и деньги найдутся сразу же
Алина-1240• 03 января в 21:10
Ответ дляТріль підпільний
Не заберут
Пацаааааааан• 03 января в 21:10
Ответ дляМіняйловна
кремація краще ніж поховання 🤷🏻♀️
Аноним_• 03 января в 21:10
Ответ дляПацаааааааан
Нет, не так. Тоже нужно годами собирать
к.Буланова• 03 января в 21:10
Ответ дляЖенщинас
а сім´я? невже людина за життя не заслужила, щоб за неї заплатили 40 доларів зв цю послугу?