Асталависта бэйби• 04 января 2025
Чи здавати кров на 3 день хвороби
6 років. Вночі з середи на четвер дитина погано спала, на ранок почала підніматись температура. В четвер і п´ятницю збивала кожні 8 годин нурофеном, збивалась одразу.
Сьогодні перед сном вже збивалась довго і була аж 39,5.
Так як попереду вихідні, чи буде правильним здати аналіз крові завтра? Бо в неділю все закрите буде. Тобто завтра зранку буде початок 3 дня хвороби.
Шпондєр• 04 января 2025
Температура до 5 днів може бути, це ок. Якщо за вихідні не стане краще, здасте в понеділок. Зараз вам той аналіз нічого цікавого не покаже. Будуть зміщені всі показники, це очікувано. Але 99%, що покаже вірусняк. І це нічим не допоможе
Асталависта бэйби
• 04 января 2025
Ответ дляШпондєр
Дякую. Чоловік теж каже нікуди завтра не рипатись. А мене просто оце 39,5 і 1,5 год очікування коли ж почне падати трохи напрягло.
Дайте вподобайок• 04 января 2025
так, треба здати, бо немає динаміки спаду температури чи збільшення проміжків між її ростом.
але звісно буває таке шо і 5 днів температура може бути. краще аналіз щоб бачити картину
якщо ви не панікер то можна чекати до понеділка.
якісь ще симптоми є?
Шпондєр• 04 января 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Давайте більше пити. Мені останнім часом подобається чергувати нурофен з парацетамолом. І лікарі так радили неодноразово. Руки-ноги якщо холодні, можна дати половинку но-шпи. Якщо раптом зовсім не буде збиватись температура, завжди можна швидку викликати. Вони уколять на крайній випадок.
Асталависта бэйби
• 04 января 2025
Ответ дляШпондєр
Парацетамол даю, якщо нурофен не тримає 8 годин, а зараз якраз справлявся, давала рівно кожні 8 год.
Давала пити багато, знаю, що це основне, але, на жаль, стало оце на ніч гірше в плані температури.
Шпондєр• 04 января 2025
Ответ дляДайте вподобайок
якісь ще симптоми є?
І що там побачити? Що це вірусна інфекція?
Я так зі старшим постійно дьоргалась. Нічого цей аналіз на 3й день не показує. Все одно кажуть чекати 5-6 днів. Тоді вже може доєднатись бактеріальна інфекція
Асталависта бэйби
• 04 января 2025
Ответ дляДайте вподобайок
якісь ще симптоми є?
Панікер я. Тому й надумала завтра здати аналіз.
Невеликий кашель ще.
Шпондєр• 04 января 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
На ніч завжди так, не переживайте. Щось болить в дитини? Живіт, вуха?
Асталависта бэйби
• 04 января 2025
Ответ дляШпондєр
Ні, не боліло. Наче віруска звичайна. Але я люблю коли йде хоч мінімальна позитивна динаміка, а її нема.
І не люблю коли на ключовий день хвороби припадає свято чи неділя.
Шпондєр• 04 января 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Ну, якщо вам буде так легше, здайте ту кров. Але я б не рипалась. Це реально ні про що. В нас бувало і 7-8 днів температура трималась. Бувало, що на 4-5 спадала, а потім знов свічка під 40. І все одно це був такий вірус. Тому я вже трохи заспокоїлась і, якщо немає додаткових дивних симптомів, 5-6 днів чекаю. Але я така, що можу і укол сама зробити раптом що.
І про но-шпу ще раз. Якщо погано збивається, дайте половинку. Шкоди не буде, а спазм з судин зніме
Рубаю олівлє• 04 января 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Это еще норм спадает.
Рубаю олівлє• 04 января 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Вы не можете все контролировать. В воскресенье больницы тоже работают.