Моська-слон• 04 января в 00:14

Чи правильно я вчинила?

Сину надаруввли 1800 грн на Різдво, НР. Йому 7 років. Вчора захотів машинку хотвілс (100 грн), я сказала - ок, але за свої гроші. Взяв їх. Сьогодні постіль захотів ( біля1300 грн). Я відмовляла,але він так її хотів, купили, але сказала, що теж за його гроші.
Як правильно вчинити - купувати за його, за свої, чи не купувати взагалі?
Результат:
вже голосів: 328
225 (68.6%) За свої хай купує
94 (28.66%) Купити йому за мої кошти
9 (2.74%) Вмовити не купувати
Молчунья• 04 января в 00:32
Ответ дляМоська-слон
Можливість ніби і є, але не люблю дурні трати.
в моем детстве мама все мои желания считала дурными тратами. теперь я не трачу на нее свое время.
kpss2017• 04 января в 00:33
Ответ дляМоська-слон
В нього всі куплені з врахуванням його смаків і з його погодження.
А сколько их всего у него?
автор Моська-слон • 04 января в 00:33
Ответ дляkpss2017
Кому не нужна?
Нікому непотрібна.
kpss2017• 04 января в 00:34
Ответ дляМоська-слон
Нікому непотрібна.
А если вашего ребенка спросить?)
автор Моська-слон • 04 января в 00:34
Ответ дляНе обижаюсь
В 7 лет постель хотеть?
А чому ні, він і в 4 хотів постіль, і в 6, і, навіть, в 3.
Молчунья• 04 января в 00:34
Ответ дляМоська-слон
Нікому непотрібна.
як це нiкому,якщо ви сами пишете,що дитина вмовляла купити постiль
Цвіпканя• 04 января в 00:36
Ответ дляkpss2017
Кому не нужна?
да может ей тех постелей еще на свадьбу на 30 лет вперед надарили. пусть спит и не выеживается
автор Моська-слон • 04 января в 00:36
Ответ дляБяки-козяки
Для меня странно купить постель за деньги ребенка. Я и карманные отдельно даю, подаренные деньги собирает.
От і я задумалась. Але ж я теж не станок, який гроші друкує. Щодня якісь дурниці може просити.
Не обижаюсь• 04 января в 00:36
Ответ дляМоська-слон
И кушать же наверное хочет, купите еды с подаренных
автор Моська-слон • 04 января в 00:38
Ответ дляМerida
А ребёнок что говорил? Он брал свои деньги, чтобы что-то купить? Или у вас просил?
Мой в таком возрасте( или чуть старше), не помню уже. Говорил: хочу это, это и это. Купи пожалуйста. Вот деньги.
Вони були в мене. Я йому сказала, що не куплю, хіба він хоче свої витратити. Він погодився свої витратити.
автор Моська-слон • 04 января в 00:39
Ответ дляМолчунья
У вас все грошима вимірюється? А якщо бажання - дійсно дурна трата.
автор Моська-слон • 04 января в 00:41
Ответ дляkpss2017
А сколько их всего у него?
Це п´ята, я вважаю, що забагато, на мою думку 2-3 достатньо.
автор Моська-слон • 04 января в 00:42
Ответ дляkpss2017
А если вашего ребенка спросить?)
То йому все потрібно, звісно.
автор Моська-слон • 04 января в 00:44
Ответ дляМолчунья
А вчора машинку вмовляла, а завтра якусь пластикову фігню буде вмовляти. А що далі?
Мerida• 04 января в 00:44
Ответ дляМоська-слон
Он вас попросил купить и постель и машинку? Про свои не вспоминал?
Молчунья• 04 января в 00:44
Ответ дляМоська-слон
cкiнчаться його гроши))))
Кружите меня,кружите• 04 января в 00:45
Почему нет? Ему подарили, он потратил на что захотел.
kpss2017• 04 января в 00:47
Ответ дляМоська-слон
Ну 2-3 это минимум, особенно для ребенка.
автор Моська-слон • 04 января в 00:47
Ответ дляМerida
Коли хотвілс просив, то сказав, що за свої може купити, я погодилася. А постіль в мене просив, я відмовляла, а потім за його купити запропонувала.
автор Моська-слон • 04 января в 00:47
Ответ дляМолчунья
cкiнчаться його гроши))))
Вже майже.
автор Моська-слон • 04 января в 00:48
Ответ дляkpss2017
Навіщо більше, особливо для дитини?
Цукрові вишні• 04 января в 00:49
Ответ дляМоська-слон
Цукерки є в домі, він їх не хоче, постіль є в домі, але кожні два роки хоче нову
kpss2017• 04 января в 00:49
Ответ дляМоська-слон
То йому все потрібно, звісно.
Да и что? Вам тоже многое нужно, но вы же себя не ограничиваете?
kpss2017• 04 января в 00:50
Ответ дляМоська-слон
Ничего, покупать, если есть возможность
автор Моська-слон • 04 января в 00:51
Ответ дляkpss2017
Звісно, що обмежую. Лише тварини не обмежують себе.
Дружная семейка• 04 января в 00:52
Ответ дляМоська-слон
А що не так? В 7 років не людина? Він і в 4-5 хотів нову постіль?
Я не могу понять, где 4 летка и новое постельное белье в принципе могли пересечься? А ещё и чтобы хотеть его до безумия нонсенс
kpss2017• 04 января в 00:52
Ответ дляМоська-слон
Навіщо більше, особливо для дитини?
Ну 2 это вообще минимум, а 3 для ребенка тоже такое, где то запачкал и т.д. Моему 5 и у него точно больше 7, все используем, лишней нет.
автор Моська-слон • 04 января в 00:52
Ответ дляЦукрові вишні
Чому кожні 2, звідки такі дані?
Борисфенка• 04 января в 00:53
Ответ дляМоська-слон
Видно, що вам в дитинстві нічого не купували. ’Бо нема чого переводити гроші на дурні забаганки’.
Нещасне дитя хоче постіль з машинками, навіть не іграшку, мля
Цукрові вишні• 04 января в 00:54
Ответ дляМоська-слон
Чому кожні 2, звідки такі дані?
Сорян, навіть щороку з ваших слів у віці між трьома і чотирма роками

А чому ні, він і в 4 хотів постіль, і в 6, і, навіть, в 3