Люблю джаз• 05 января 2025

Чому товстіти легко, а худнути важко?(

автор Люблю джаз • 05 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
ще памʼятаю Ковальков казав, що якщо голодуєшь більше 8 годин, то організм виділяє білок ліпопротеін ліпазу і потім все що зʼїв відкладається в жир, це захист організму від того що можливо голод настав і треба зробити запаси, тому краще не робити великі паузи між прийманням їжі
А як же інтервальне голодування
Ластоноша• 05 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Не зовсім погоджусь. В мене подруга їсть 1-2 рази на день, а коли багато роботи, то взагалі може спокійно забути поїсти. Худа,як дошка
Забути поїсти-мрія
А ще буває, що їй лінь.Ось може просто кави попити та лежати,дивитись серіали. Може не їсти,бо лінь щось готувати
автор Люблю джаз • 05 января 2025
Ответ дляЛастоноша
Забути поїсти-мрія
Тут на Порадниці є така Дєва Марія.Це не вона?
Ластоноша• 05 января 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Ні))))
автор Люблю джаз • 05 января 2025
Ответ дляЛастоноша
Ні))))
Ех,як же я хочу зменшити собі апетит,щоб був як у ващої подруги...
Ластоноша• 05 января 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Я теж. Ось реально, це особа відомська каста)))
автор Люблю джаз • 05 января 2025
Ответ дляЛастоноша
Хоча я теж іноді можу легко довго не їсти.Але це зазвичай о другій половині дня.
Ластоноша• 05 января 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Я навпаки, зранку добре можу без їжі, а к вечору готова слона зжерти
автор Люблю джаз • 05 января 2025
Ответ дляЛастоноша
Ні,я їм о першій половині дня уже ситно.Але це не має значення,о якій половині дня їсти.Головне скільки.Якщо б не доїдала о першій,їла б о другій і багато.
Ms. Скромность• 05 января 2025
Я по хворобі не ходила в зал останні 3 тижня, їла все, в мене мінус 2 кг на вагах. Не знаю як воно працює. Інколи хочеш схуднути і не виходить. Тут саме собою
Мелочунь• 05 января 2025
Это все изобретатели тортиков и вкусностей виноваты
Напридумывали соблазнов
автор Люблю джаз • 05 января 2025
Ответ дляМелочунь
Напридумывали соблазнов
Месяц назад я тут создавала тему,что на кассе в любых магазинах,включая строительный Гипермаркет Эпицентр и заправки для автомобилей и мотоциклов сладости,конфеты,печеньки.Нет,чтобы зелень,фрукты овощи выставлять на кассе. Эх...
автор Люблю джаз • 05 января 2025
Ответ дляMs. Скромность
А я розслабилася і 3 кілограми за 2 тижні набрала.Просто жахіття...Якщо що,на дивані пластом не лежала цілими днями.
Мелочунь• 05 января 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Морковку, например 😂
Так нет же, вся эта вкусность соблазняет
автор Люблю джаз • 05 января 2025
Ответ дляМелочунь
Морковку, например 😂
Украина же как-то должна бороться с эпидемией ожирения?
Мелочунь• 05 января 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Я после больницы тоже лежу и ем уже второй месяц, фигура груша уже сказала мне привет
автор Люблю джаз • 05 января 2025
Ответ дляМелочунь
Я не могла стільки набрати,я дуже багато рухалась.Мені страшно.Якщо що,то набирала я вагу спеціально,лікар сказав.
Освічую темряву• 05 января 2025
Мне легко и то и то.
Боневтікла• 05 января 2025
Ответ дляЛастоноша
Все вместе-интервалка+диета+массажи. Потому что за полгода 15 кг прилипли,пока перестала режима придерживаться
У меня болезнь была, операция, а потом жалела себя и вот результат
Сколько удалось уже сбросить?
Ластоноша• 05 января 2025
Ответ дляБоневтікла
Сколько удалось уже сбросить?
Я только начала. Сегодня 3 день
Минус 2.3 кг
Боневтікла• 05 января 2025
Ответ дляЛастоноша
Я только начала. Сегодня 3 день
Минус 2.3 кг
Ого, впечатляюще)
Ластоноша• 05 января 2025
Ответ дляБоневтікла
Ого, впечатляюще)
Я прям строго-строго.Ну и в первое время, конечно, уходит лишняя жидкость
Боневтікла• 05 января 2025
Ответ дляЛастоноша
Супер
Отпишитесь через недели две, интересно)
Ластоноша• 05 января 2025
Ответ дляБоневтікла
Супер
Отпишитесь через недели две, интересно)
Обязательно
автор Люблю джаз • 05 января 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Мне легко и то и то.
Повезло.Можно лепить себя,как из пластилина)
автор Люблю джаз • 05 января 2025
Ответ дляЛастоноша
Я только начала. Сегодня 3 день
Минус 2.3 кг
Водичка