Грушки-яблочки• 05 января в 12:27

чим жінці шкідливий соєвий ізолят протеїн без гмо, якщо

якщо в неї нема ендометріозу і т д..?
Пишна молодиця• 05 января в 13:33
А сивороточний чим не подобається?
автор Грушки-яблочки • 05 января в 14:02
Ответ дляПишна молодиця
А сивороточний чим не подобається?
подобається. але наразі питання ціни
автор Грушки-яблочки • 05 января в 16:42
знайшла в чаті жпт:

Потенційні впливи на репродуктивну систему жінок
Порушення менструального циклу
Надмірне споживання ізофлавонів може змінювати баланс гормонів, що може вплинути на регулярність менструального циклу.

У деяких випадках може виникати затримка овуляції або зниження рівня прогестерону, який є важливим для другої фази циклу.
Вплив на фертильність
Через зміни рівня гормонів фітоестрогени можуть впливати на овуляцію або якість яйцеклітин, знижуючи шанси на зачаття.

Деякі дослідження вказують на те, що високе споживання сої може асоціюватися зі зниженням рівня фолікулостимулюючого гормону (ФСГ), який регулює розвиток яйцеклітин.
Ризик для ендометрію
Ізофлавони можуть стимулювати тканини ендометрію (внутрішній шар матки), що може підвищити ризик розвитку гіперплазії (розростання тканини) або інших проблем, особливо у жінок із вже наявним гормональним дисбалансом.

Вплив під час вагітності та грудного вигодовування
Хоча в невеликих кількостях соя вважається безпечною, надмірне вживання соєвого білка під час вагітності може впливати на гормональний розвиток плоду. Особливо це стосується жіночих плодів, які можуть бути чутливими до фітоестрогенів.

Ризик гормонозалежних захворювань
У жінок із підвищеним ризиком естрогенозалежних захворювань (наприклад, ендометріозу або певних типів раку молочної залози) фітоестрогени можуть посилювати прогресування хвороби.

Чи є позитивні ефекти?
Попри потенційні ризики, помірне вживання соєвого ізоляту може мати й корисні властивості:

Полегшення симптомів менопаузи: Фітоестрогени можуть допомогти зменшити припливи та інші симптоми, викликані дефіцитом естрогену в менопаузі.
Профілактика остеопорозу: Ізофлавони можуть сприяти збереженню кісткової маси.
Рекомендації
Не зловживати продуктами з високим вмістом фітоестрогенів, особливо якщо є схильність до гормональних порушень.
Для жінок із гормонозалежними станами (ендометріоз, полікістоз яєчників, рак молочної залози) краще проконсультуватися з лікарем перед включенням соєвих продуктів у раціон.
Вибирати якісний соєвий ізолят без домішок і консервантів.
Для детальної інформації про здорове харчування дивіться: gptonline.ai