Без QR коду• Изменено 05 января 2025
У кого сини-підлітки. Що думаєте далі?
В подруги сину 15, нещодавно вивезла, щоб після 16 не було тих всіх проблем з постановкою на облік та не стати невиїздним. Буде навчатись у Чехії.
Моєму у цьому році 12. Спочатку ніби рано було за це думати, але вже й так три роки повномасштабної пройшло, пролетіло, промайнуло. Як починалась війна йому було 8.
Розумію, що треба думати про майбутнє, щоб у 17 не кусати локті, що сиділи і нічого не робили (як багато знайомих, які не наважувались вивезти синів, а тепер кусають жалкують, бо думали, що «війна ненадовго».)
Ми зараз з родиною в Німеччині, я не розглядала цю країну як країну для постійного проживання і планувала повернутись одразу, як закінчиться війна. Але перспектив до закінчення - ніяких. Та й немає гарантії, що навіть якщо буде закінчення у найближчі роки - війна не повториться через 5-7 років.
Серед тих, хто нещодавно виїхав, дуже багато виїхало саме з синами. Зараз на мовних курсах у кожної другої син або підліток, або от-от стане призовного віку.
Що Ви скажете з цього приводу? Які плани у Ваших родинах щодо подальшого майбутнього, навчання Ваших дітей? Звісно, не лише синів, а й доньок, просто питання з синами зараз стоїть гостріше.
Де українцям легше «пустити коріння»?
Створила опитування. Хто вже визначився з подальшим майбутнім, а хто ще ні.
Де українцям легше «пустити коріння»?
Результат:
вже голосів:
337 (45.23%)
Результат
244 (32.75%)
Сину 12-17, не визначились
164 (22.01%)
Сину 12-17 років, визначились
Крайня невістка• 05 января 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Вы думаете, что большинству людей не пофиг на остальных? Почти все такие. Каждый о себе и о своей семье думает. Единицы думают о стране.
Думаю що ні .
То на цьому форумі якийсь жах коїться.
Але тут завжди було так . Ще з 2014 .
Одні ждунихи й сепарки .
То на цьому форумі якийсь жах коїться.
Але тут завжди було так . Ще з 2014 .
Одні ждунихи й сепарки .
Попихтю та й годі• 05 января 2025
Ответ дляШвидка Настя
Чим?
Тим, що я хочу, щоб мої діти були живі?
Це неповага до когось?
Тим, що я хочу, щоб мої діти були живі?
Це неповага до когось?
Представляете, насколько люди дезориентированы и потеряли здравый смысл?
Все должны думать только так, как они😂
Крайня невістка• 05 января 2025
Ответ дляМerida
Потому что женщина написала, что пошли служить, потому что любят родину. А якостьми лягу, чтоб мой сын не пошёл защищать родину, потому что я его люблю больше за родину. Вот и все. Поэтому и спросили, страну любите, а сына?
Ви думаєте оте питання доречне ?
БеллаДонна• 05 января 2025
Ответ дляРусланка з гілки
О да, я ее вечный сценарий про «мытье ж**п» помню еще с 22-го. Правда она до сих пор даже не погуглила насколько сложно устроиться официально «мыть ж**пы» и какие реальные зп в ЕС в категории профессионального ухода. Ей такие и не снились.
Кстати, да)) Самое смешное, что мой нидерландец - социальный работник дипломированный и да, как раз моет их... ЖОПЫ
Парадокс))
Пупуговка• 05 января 2025
Ответ дляБараболька
Сину 17, нікуди не збираємось.буде тут навчатися. вже стоїть на обліку рік. призовний вік 25 років.
Його зменшать, про це вже давно закидають(
Швидка Настя• 05 января 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
Все должны думать только так, как они😂
Це точно. І це жах(
Люди повинні бажати своїм дітям смерті, так вони будуть виказувати повагу до захисників?!
Якась нісенітниця.
Самохвалова• 05 января 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Зато як страна то думає за людей
Навіть людям які виїхали створює проблеми з документами - любить на відстані
Укр_жіночка• 05 января 2025
Ответ дляШвидка Настя
Це ви почали мені нісенітниці писати.
Я ні до кого не маю і не пред´являю претензій. А ви щось вигадуєте.
Я написала про парад лицемірства - синочків треба вивозити, а чужих синів які воюють, не шкода. І горе цих матерів, вивозячим синів жіночкам, байдуже. Ті ж самі жіночки, в інших темах кричать, що ні в якому разі не потрібно договариваться. Якщо ви впізнали моїх дописах себе, то я ж в цьому не винна. Якщо ви не із тих, про кого я написала, то то не про вас
Бараболька• 05 января 2025
Ответ дляПупуговка
можливо. але відсидітися закордоном теж нікому не дадуть спокійно. Розробляються вже механізми як притиснути й там
Ответ дляКрайня невістка
Ви думаєте оте питання доречне ?
Мне искренне жаль ту женщину как мать. Надеюсь, что её сын и муж вернутся домой невредимыми.
Но, почему вы не задаёте ей вопрос про уважение других людей? Чтоб она фильтровать, что пишет. Какие вопросы задает. Мы же про уважение и уместность вопроса
Бабуся Бетман• 05 января 2025
Ответ дляГарні диньки
Щось мені здається, що ваш нік вам дуже пасує і ви гарно прибрехуєте. Але сперечатися не буду. Я бачу зовсім іншу картину і в багатьох сім`ях. Прибиральниці та санітарки своїх дітей у закордонні вузи не влаштовують, і проблема зовсім не в назві професії батьків.
Вибачте, їм усі винні, що вони прибиральниці та санітарки? Чому не вчилися хоча б у технікумі , училищі якомусь?
Швидка Настя• 05 января 2025
Ответ дляУкр_жіночка
Ви мені пишите з претензіями
Чи у вас біполярка?
Що значить горе байдуже? Що повинні робити матері хлопців підлітків, щоб ви думали, що горе інших матерів їм не байдуже?
Ви спочатку у собі розберіться, а потім на людей кидайтеся.
Чи у вас біполярка?
Самохвалова• 05 января 2025
Ответ дляБараболька
Ну щоб всі відчули любов країни
Попихтю та й годі• 05 января 2025
Ответ дляШвидка Настя
Зовсім зовсім
На ранок 24 лютого у місті не було ніяких силових структур.
Жителі міста самостійно будували фортифікаційні споруди для захисту міста. І намагалися живим щитом тримати наступ.
А как сдавали энергодар, я смотрела в прямом эфире стримы людей. 2 дня люди боролись и просили помощи!
Укр_жіночка• 05 января 2025
Ответ дляКрайня невістка
Думаю що ні .
То на цьому форумі якийсь жах коїться.
Але тут завжди було так . Ще з 2014 .
Одні ждунихи й сепарки .
То на цьому форумі якийсь жах коїться.
Але тут завжди було так . Ще з 2014 .
Одні ждунихи й сепарки .
Ну ви ж сама не воюєте, сидите на форумі. То дбаєте ж про свою безпеку. А до інших пред´являєте за те саме претензії.
Екатерина27• 05 января 2025
Ответ дляПерша скрипка
мамо травахо в Киеве ))
Мамочка пуэдэ травахар где угодно) а судочки це святе))))
Хомо_сапиенс• 05 января 2025
Ответ дляБараболька
Не смогут они ничего сделать за границей
Кроме паспортов, конечно
Швидка Настя• 05 января 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
Мова як раз про нього і йде
3 дні були переговори, вірніше на третій день пішов захід до міста колон танків
Укр_жіночка• 05 января 2025
Ответ дляШвидка Настя
Ви мені пишите з претензіями
Чи у вас біполярка?
Де і на кого я накинулась? Я зробила висновки і підвела підсумки з того, що тут пишуть. У вас проблеми з розумінням прочитаного, але ви роздаєте діагнози? :)) Їх собі і залиште.
Попихтю та й годі• 05 января 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Всі, хто написав, що виїдуть хлопці, в мене суто шкірне питання, ви теж виїдете? От без стьобу і хамства. Що робити тим, хто не може ні виїхати, ні захиститися? Я жінка, в мене старі батьки, що нам робити, хто нас захистить? Я боюся і хочу знати, що робити таким як я
Вы сильно переживаете за чужих парней, мужчин?
В этом и есть ответ
Екатерина27• 05 января 2025
Ответ дляБараболька
Сегодня 25, завтра 20, а к осени может и 18. Смотрите, чтобы потом локти не кусать.
Кросівки оригінал• 05 января 2025
Ответ дляКрайня невістка
«Не кажи гоп поки не перескочиш».
В сенсі, жінка, якщо у вас є зайві сини, то готуйте, в мене нема
Швидка Настя• 05 января 2025
Ответ дляУкр_жіночка
Дівчино, ви відповідали на мій коментар з претензіями.
Якщо ви хотіли показати свою думку на загальну публіку, то треба писати не іншому користувачу цитатою, а загальним постом.
А якщо вже написали мені, то відповідайте, які претензії у вас є до мене.
Якщо немає, тоді усього найкращого.
Бабуся Бетман• 05 января 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Да, можно оформить 2 паспорта.
За 10 лет его можно утерять, испортить случайно.
Я себе весной буду делать второй
Первый не изымают, если еще не истек срок?
Тоже задумалась.
Швидка Настя• 05 января 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Тоже задумалась.
Треба заяву написати при подачі
Укр_жіночка• 05 января 2025
Ответ дляШвидка Настя
Якщо немає, тоді усього найкращого.
А одним постом свою думку написати не можна? Ви так вирішили?:))
Вирішуйте проблеми з розумінням прочитаного, а потім приходьте на форум.
БеллаДонна• 05 января 2025
Ответ дляГарні диньки
Что вы запоете, когда к вам выставят требования, как для местных, с полной оплатой проживания и без пособий, только на вашу зарплату? Ведь это может случиться в любой момент.
Когда выставят, тогда и петь буду. А вы что предлагаете, сесть на пособия, не работать, не учить дочь и просто ждать, что о боже, вот-вот же все отменят🙈 и для вашего понимания обучение в нидерландах как раз не как для местных, и платить я должна, как для не граждан ЕС. Т.е. я плачу чуть меньше 10000 евро, а местные - чуть меньше 3000.
Аня+Федя=Данил• 05 января 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Син, 20 років, пішов за батьком воювати. Зараз вже командир.
Блін, нащо ви ще тут? Чому ви не їдете геть із країни, яку ви не любите, яку не маєте наміру захищати?
Границы закрыты,людей не выпускают.
Khmelnichanka• 05 января 2025
Ответ дляБараболька
Саме так ((((
Бабуся Бетман• 05 января 2025
Ответ дляЯ такая наивная
А що станеться в їх 16-річчя??? Постановка на облік не означає заборону виїзду закордон до 18 років! І авжеж ніхто не мобілізовуватиме 16-річних.
Ще не вечір. Можуть заборонити виїзд з набуттям українського внутрішнього паспорта в 14 років.