Янгол в камуфляжі• 05 января в 13:43

За сколько продаете сейчас куртки б/у зара свои/мужей/сыновей?

Дон Пэдро• 05 января в 13:44
За сто тыщ мильйонов!!!
Дідова баба• 05 января в 13:44
Віддаю
автор Янгол в камуфляжі • 05 января в 13:44
Ответ дляДідова баба
Віддаю
а если пару раз надето? состояние идеал после химчистки
Криниця щастя• 05 января в 13:44
Это все равно, что спросить: ’И по чём щас одна книга?’
Дідова баба• 05 января в 13:45
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ну 500, ну 700
Роза в вазі• 05 января в 13:46
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Вы зару в химчистку отдавали? Она, наверное, дороже самой куртки
Витворунка• 05 января в 13:46
Даже новое никто не берёт (((
Без Баяна• 05 января в 13:48
Нову (прольот з розміром) пару місяців тому продала за 1600. Але я її і купляла приблизно за стільки ж з іспанського сайту на розпродажу в кінці тієї весни чи зими б вже не памʼятаю
Без Баяна• 05 января в 13:49
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
500-600 грн
Без Баяна• 05 января в 13:50
Ответ дляРоза в вазі
Я свого часу пуховик Зара саме з наповнювачем пух возила в прання з сушкою за 250 грн. Не сказати що вигідно по ціні, але зручно - по дорозі на роботу завезла і на зворотньому шляху ввечері забрала
Мой завтрак• 05 января в 13:54
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Кому воно треба? Оно в секонд підіть, там той зари повно)
Хлопаю ресницами• 05 января в 13:58
300-500 грн
Мяо мой мяо• 05 января в 13:58
Бу - то вже не про високу ціну, а аби продати.
я Кукарача• 05 января в 14:27
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Не більше 50% вартості нової речі, якщо вдягнена 1 і більше разів
Стрекозей• 05 января в 14:41
Ответ дляДідова баба
Ну 500, ну 700
Дорожче, чим хімчистка
По темі: дорослу-віддаю.
Дитячі речі продаю: 400-450 грн
Стрекозей• 05 января в 14:43
Ответ дляБез Баяна
Згадала, я також пуховик Зара в хімчистку носила, він був зовсім недорогий, але я його планувала носити, тому хімчистка, якщо б ні, то дешевше просто випрати і віддати, кому потрібно
Привіт з ботойбіччя• 05 января в 16:02
Тут всі фукають, а не встигнеш виставити на продаж, пару днів і забирають ту зару) Довгий майже новий пуховик який потребував ремонту продала за 1500 грн в тому році. Чоловіка куртку шкірзам один раз вдягав за 1100 грн. Свій пуховик який той рік сезон носила ще продала за 900 грн нещодавно. Нічого в хімчистку не ношу, якщо 1-2 рази вдягнуто то нема для чого хімчистити чи прати. Пуховики перу в машинці і руками потім пух розправляю.