Твоя сусідка• 06 января 2025

Ще про маму і Зеленського

Була у мене тема, в якій я сумнівалася, що припинення транзиту газу нам на одинадцятому році війни допоможе.
Навіть навпаки...
І багато людей написали, що то все за рахунок звичайних людей.
Як завжди.
Сказала мамі, що от людей в інтернеті спитала, вони пишуть, що з того всього буде піздець і, схоже, це правда.
Моя фантка влади раптом почала кричати, щоб я припинила в інтернеті щось писати, бо мені там тільки дурне розкажуть.
Я розмову згорнула.
Бо мені той її зефанатизм набрид.
Результат:
вже голосів: 34
22 (64.71%) Улибаємся і машем
8 (23.53%) Хоче вірити в доброго президен
4 (11.76%) Відчула правду
annac• 06 января 2025
Bambi-kids• 06 января 2025
От і пошліть зелю до маминої мами...Це і буде пояснення до заголовку вашої теми...
SantaMonika• 06 января 2025
Хоть маму не чіпайте, хай як є, так і є
Наче вона може щось змінити і від неї щось залежить.
Альфасамка• 06 января 2025
зеМанда робить усе шоб воно не закінчувалось. Трігерить як хуйло так і західних партнерів, говорить вголос усе. Це тактика бо його в утиль зіллють як тільки закінчиться
автор Твоя сусідка • 06 января 2025
Ответ дляАльфасамка
А пам´ятаєте, як воно 2022 одночасно і зброю просило, і ледь не посилало тих, у кого просить, на три букви?
Альфасамка• 06 января 2025
Ответ дляТвоя сусідка
та я не дивуюсь, типова поведінка незрілої малої дитини.
Плюс невміння визнати помилки.
Треба сприймати зеМанду як тупу дитину 6 річного віку яка всралась
svetla2201• 06 января 2025
Ответ дляТвоя сусідка
а ще памятаємо як в 2019 на колінах стояв на стадіоні і обіцяв війну закінчити
автор Твоя сусідка • 06 января 2025
Ответ дляSantaMonika
Хоть маму не чіпайте, хай як є, так і є
Дик вона ж розмову і почала
svetla2201• 06 января 2025
Ответ дляАльфасамка
Плюс невміння визнати помилки.
ви що? ва всьом вінавати папєрєдніки
Flower Girl23• 06 января 2025
Ответ дляАльфасамка
Он отрабатывает заказ демократов - глобалистов. Чтобы наша война не закончилась до промежуточных выборов в Сенат, а в идеале - до следующих президентских выборов, на которых демократы надеятся взять реванш...
Альфасамка• 06 января 2025
Ответ дляFlower Girl23
ми не протримаємось 4 роки
SantaMonika• 06 января 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Дик вона ж розмову і почала
Ну то скажіть, що політику з нею не обговорюєте. І все.
Альфасамка• 06 января 2025
треба з розумом визнати поразку, робити третю силу і трибунал, який просто чекає 2-3 роки поки хуйло і параша на місця ставить московську хуйню.
Вирізати їх усіх з усіма сім´ями.
Remensa• 06 января 2025
Автор,свята закінчились. Харе бухать
Flower Girl23• 06 января 2025
Ответ дляАльфасамка
ми не протримаємось 4 роки
А кого это волнует? Нашу власть как я понимаю, больше интересуют проблемы Сирии и Молдовы...
Альфасамка• 06 января 2025
Ше 3 роки, знову вирізати і знищити. І так кілька ітерацій
Альфасамка• 06 января 2025
можна на майдані зробити палі і на них нанизати усіх московитів. Аби було гарно показово. І хай там гниють привселюдно.
Альфасамка• 06 января 2025
хоча голодомор робився руками українців і це все рожеві мрії
Альфасамка• 06 января 2025
ТЦК яскравий приклад шо незалежно хто буде за кермом суки будуть виконувати все шо дадуть.
Мандарина• 06 января 2025
Ответ дляsvetla2201
Клоун, усевшийся на трон, не становится королем, а вот королевство в цирк легко превращается)
svitochkaa• 06 января 2025
мертветчуковская ботня еще не протрезвилась.
svitochkaa• 06 января 2025
в россии люди начали на майданы выходить-курские беженцы.матеря срочников.жены мобилизированных.надеюсь скоро подвешают за ноги кремлевского гитлера и станут свободными и богатыми.с такими ресурсами.не выдерживает народ концлагеря вранья воровства нищеты и детей хоронить уже устали
svitochkaa• 06 января 2025
в курске курские беженцы чуть не убили власть на площади.кричали-не доводите народ твари!доиграетесь на вилы поднимем!-вот так рождается революция
Mariya Prokhorova• 06 января 2025
Ответ дляАльфасамка
Голодомор робився руками комуністів на чолі зі сталіним
Mariya Prokhorova• 06 января 2025
Ответ дляsvitochkaa
Вийшли на роботу
Mariya Prokhorova• 06 января 2025
Ответ дляFlower Girl23
А може марсіян ?
vikinguryonok• 06 января 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Дик вона ж розмову і почала
ви теж... знайшли на що опиратись, на думку порадниць - сарафанних декретниць
vasilisa-l• 06 января 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Нагадай, не всі слідкують
inneska-85• 06 января 2025
я как-то недавно позвонила маме, сказала,что Зеленский назвал путина долбоебом,а на следующий день прилетели ракеты. сам Зеленский был в Бельгии.
как начала кричать, что это не при чем,что оно не связано, и Зеленский не при чем и т.д. я аж обалдела. потому,что по характеру мама спокойная, даже холодная на эмоции. а тут такой спич. мама за него голосовала, я нет.
автор Твоя сусідка • 06 января 2025
Ответ дляFlower Girl23
Ми вже тримаємось 11 років