ПриснитсяЖЕ• 07 января в 09:46

А де зараз підліткам недорогу одежу купують? кроп, сінсей - що ще?

Не розбираюсь взагалі в тому, а хлопцю 13 років треба купити штані+светр+пару футболок
Футболки в сінсеї, а інше - куди податися? крім кропа більше інших подібних магазинів не знаю
Говорю-балакаю• 07 января в 10:46
Маю трьох дітей. Купую на сейлі в НМ, Зара. Недорого і по якості ок, діти виростають і речі в гарному стані ще.
Угги в горошек• 07 января в 10:53
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Collins
Це єдине, де я сину знайшла джинси не короткі, перемірявши 30 пар в Сінсей, Резервд та інших.
Скокмоно - стокнуно• 07 января в 10:59
Ответ дляУгги в горошек
У них очень удобные модели джинсов и ткань
Аноним_1859• 07 января в 11:05
Ответ дляПриснитсяЖЕ
о, ГД мені взагалі ідеально - туди маршрутклою приїзджаю))
а точка фізична чи точка вивозу?
Сори, глюк, это я отвечала в теме о суми
Водійка хімарса• 07 января в 11:16
Сінсей- це одноразове, все в катишках, якесь таке тонке, беру іноді для дому, щоб не шкода було
ГейСюда• 07 января в 11:19
Пума,Некст,Стафф,Н&М.
Форсия• 07 января в 11:37
Ответ дляВодійка хімарса
У меня дочь 14 лет, беру в синсей джинсы модных фасонов, шорты, футболки. На сезон прекрасно хватает в нормальном виде, выбирайте хлопок 100 проц. Я покупаю на сайте.
И в кроп еще.
Водійка хімарса• 07 января в 11:50
Ответ дляПерезагрузка
И в кроп еще.
Та за стільки років що тільки не перепробували, було лиш пару футболок норм, все решта кашлатиться
Форсия• 07 января в 11:57
Ответ дляВодійка хімарса
Я в шоке, это вы про футболки? Бывает перекрутится после стирки, или растянется, тогда становится домашней. Но хлопок не кошлатится, если он без синтетики.
Водійка хімарса• 07 января в 11:58
Ответ дляПерезагрузка
А спортивки, кофти, розкажіть мені...ага, все покашлачене, наче в них троє вмерло
Форсия• 07 января в 12:00
Ответ дляВодійка хімарса
А, я поняла. Нет, я это там не покупаю, тк 50 проц синтетика и ясно, что покошлатится. Я выше написала - беру там футболки, джинсы, шорты.
Спортивные костюмы беру в заре или на спортивных сайтах, НМ, ищу хотя бы 80 проц хлопка, тогда нормально.
Янка-угомонись• 07 января в 12:02
Ответ дляДжавеліна
Мала на увазі, що це магазини.
В мене теж є магазин. Закуповую, що хочу, але не брендую.

А я люблю купувати на сайті виробника, а не посередника.
Без образ, але я так живу.
Якщо підлітку щось сподобалось - звичайно, купуйте - і йому й вам буде приємно)
Спокійного дня і чистого неба)
А як знайти виробника того, що продається в кропп?
Янка-угомонись• 07 января в 12:05
Ответ дляПриснитсяЖЕ
ой, підлітку взагалі пофішу що носити якщо чесно))
До років 14 то пофіг.
А потім- ааааааааа
1.5 години три кросівка міряв!
Кофе в лобби• 07 января в 12:10
Ответ дляЛеопардові панчохи
Замовляйте на Касті Puma,виявилось,деякі речі набагато дешевше ніж на оф.сайті і це один і той же оф.постачальник.Я в Києві,а замовляю все онлайн,мені так зручно і повернення безкоштовне з black.
Ніколи б не подумала. що на Касті це один і той же постачальник, дякую, буду знати.
Джавеліна• 07 января в 12:12
Ответ дляЯнка-угомонись
А що це? Я в Україні. Не знаюсь в брендах. Читаю відгуки і роблю висновки.
Кофе в лобби• 07 января в 12:15
Ответ дляЯнка-угомонись
В Кропп продається тільки Кропп, що ви маєте на увазі знайти виробника ?
Серед цих торгових марок одяг ТМ Кропп , як на мене, найякісніший.

LPP — польська компанія, що займається проєктуванням, виробництвом і дистрибуцією одягу. Власник п´яти брендів: Reserved, House, Cropp, Mohito та Sinsay.
Янка-угомонись• 07 января в 12:17
Ответ дляДжавеліна
Я також в Україні, в Києві.
Кропп це бренд, польський, позиціонує себе як підлітково- молодіжний.
По Україні є магазини практично в кожному ТЦ.
Ви писали що це все зомбування. Що магазини то одне, а виробники, що в ці магазини шиють та орендують як їм замовлено, то інше.
І що ви купляєте через інтернет на сайті виробників.
От я і питаю- як купити у виробника те, що шиють для кропп
Янка-угомонись• 07 января в 12:20
Ответ дляКофе в лобби

Я знаю.
Я це писала на твердження що то всі бренди, магазини- то зомбування. Авторка того повідомлення купляє без брендування теж саме але дешевше у виробника. От я і спитала де можна купити
Кофе в лобби• 07 января в 12:22
Ответ дляЯнка-угомонись
Я знаю.
А, не зрозуміла, видно пропустила ’початок’.
А що, таке може бути, прям напряму з Польщі чи шиють у нас, бо всяке може бути. До слова Крупп у нас часто дешевший, ніж в Польщі, мені теж ’лейбочка’ не обов´язково’, якщо знати, що воно умовно одне і те ж.
Янка-угомонись• 07 января в 12:24
Ответ дляКофе в лобби
Син дуже вподобав той кропп.
Все практично в кропп купляє.
Замовляла на сайті, то приходило з Польщі
Дешевше у нас, думаю що це цінова політика компанії
Джавеліна• 07 января в 12:32
Ответ дляЯнка-угомонись
Я також в Україні, в Києві.
Дякую за відповідь)
Я таке не купую. Тільки в США, UK через eBay) або знахожу виробника.
Джавеліна• 07 января в 12:35
Ответ дляКофе в лобби
Може я дура(
Але шиють в нас. І то що продається на ринку (базарі) - реально, шлак (як для мене), носила взуття, типу Польща, але...((
Янка-угомонись• 07 января в 12:35
Ответ дляДжавеліна
Дякую за відповідь)
Багато прольотів. Я таким також займалась, покупками на інсайтах
Раніше я швидко продавала що не підійшло. А зараз багато зависає.
Собі ще замовляю, а сину нада тільки з приміркою
Джавеліна• 07 января в 12:38
Ответ дляЯнка-угомонись
Зависає(
Ну це ти хотіла, і я. Що поробиш - так буває, чи є...
Все так не буде)
автор ПриснитсяЖЕ • 07 января в 12:56
Ответ дляЯнка-угомонись
До років 14 то пофіг.
А потім- ааааааааа
1.5 години три кросівка міряв!
ого))))))))))))
Кофе в лобби• 07 января в 12:58
Ответ дляЯнка-угомонись
Син дуже вподобав той кропп.
Все практично в кропп купляє.
Я своєму теж від років 12-13 і до цього часу купую все переважно там, якість і ціна влаштовують , особливо на розпродажах, іноді проблемно зі зростом, бо у них штани на довжину 32,а мені 34 потрібно. Минуло річ чоловіку куртку купила на розпродажі за 1000 грн, задоволена якістю і ціною. А от з дівчачим там якось не склалося, не можу сказати, що прям дуже дівочий одяг подобається.
ГейСюда• 07 января в 18:48
Ответ дляДжавеліна
Есть интернет магазин Кропп. Уже 5год покупаю.Доставляют до двери и есть возврат. Оплачиваю при получении. За все время,что у них беру , нареканий нет.Вещи нормального качества,но надо ловить скидки. У них иногда на куртку цена может прыгнуть с 2000 до 350 грн.
Джавеліна• 07 января в 19:03
Ответ дляГейСюда
Спасибо за совет)