Чеширская кошечка• 07 января 2025

Навчіть варити смачний борщ

Наче вже і відео передивилася багато, а все не виходить як у ресторанах. Щоб такий смачний з насиченим кисло-солодким смаком. Може є тут господині, борщ яких дуже хвалять, поділіться секретами приготування
Швабристка• 07 января 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
А ещё бывает с рисом или без
Та ну, це вже якесь збочення зелений борщ з рисом 🙈
З вишневого садка• 07 января 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Я запікаю у фользі середній буряк, потім тру на терці, протушую, посипаю лимонною кислотою або соком лимона, додаю томатний соус Руна(або томатну пасту, але з соусом смачніше) і цукор. Трохи води і протушую ще. Додаю у кінці варки і десь хвилин 5-10 прварюю
А на какую кастрюлю? Мне кажется это мало буряка.
12 галюцинаций• 07 января 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Я не завжди часник додаю. Він на смак не впливає особливо. Мені насиченості не вистачає у моєму борщі(
може, у вас пропорції невірні, мало заправки і явно товчена картопля не додасть насиченого смаку борщу.
Я роблю схоже як ви, але засмажка - буряк соломкою, цибуля, перець, морква, часник, хороша томатна паста, трохи приправи ’копчена паприка’, цукор, перець. Коли реберця варю ще селери трошки додаю, потім витягую. Картоплю додаю до бульйону, потім капусту. Коли зварилось додаю заправку, заправки багато, варену квасолю, борщ люблю густий. В кінці ще раз приправляю до смаку, можу додати чорнослив і вдусити лимону.
Борщ завжди насичений, може, у вас мало заправки або елементарно не смачні овочі (особливо буряк)?
Бабка_в_кедах• 07 января 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Мені здається, ці маніпуляції з буряком зайві. Я беру 2 вида мʼяса, свинину й курку. Проварюю мʼясо, потім додаю порізаний буряк, він додає свій смак. Окремо ще потім натираю буряк в засмажку. Лимон вже не додаю, мені подобається солодкуватий смак, а не кислий. До речі були в гостях, то дитина жалілася, що мама робить борщ кислий без засмажки. Каже, так хочеться солодкуватого борщу
Сусідка знизу• 07 января 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
В кінці варки її мну і до борщу. Це один із секретів, які я знайшла. Так борщ набагато смачніший, але все одно не те
Да, так раньше готовили, только не добавляли еще и порезанную)
Все зависит от того что вы считаете вкусным)
Я раньше варила только с томатным соком, никакой пасты. И было вкусно. А сейчас, не знаю что случилось, но когда добавляешь сок, то появляется привкус. Как раньше появлялся от томатной пасты. А с пастой сейчас - вкусно, и никаких неправильных привкусов нет. Такие странные дела.
Сусідка знизу• 07 января 2025
Ответ дляПироженкА
У меня так:
Лук морковь буряк.

Лук режется мелко, морковь натирается на тёрке

Все обжаривается на сковороде с олией. Добавляю буряк тертый на крупную тёрку.
Обжариваю.
Добавляю томатный сок, томатная паста или что-то такое.

Отдельно вода ( бульон) закипает кладу картофель нарезанный.
Когда закипит кидаю то что в сковороде и добавляю соль, перец, специи по вкусу. Пробовать постоянно
А капуста?
Бабка_в_кедах• 07 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
Ще від пасти багато залежить. Є не насичена, борщ тоді ніякий взагалі
Срочнокпсихологу• 07 января 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Більше овочів треба.
Я не мну картоплю зовсім. Не ріжу дрібно/мілко.
Але у борщі стоїть ложка.
І ще у моєму борщі чимало м´яса.
На каструлю 7 л десь 1,2-1,3 кг м´яса, дві великі цибулини, дві морквини, пів маленької капустини і т.д.
Перець і цукор я не додаю.
Борщ достатньо солодкий і так, бо багато буряка і цибулі в ньому.
Сусідка знизу• 07 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Я памʼятаю бабуся ще додавала товчене сало з часником, правда не памʼятаю на якому то етапі було.
В конце это добавляют) Но нужно учесть, что вкус специфический дает эта заправка)
Бабка_в_кедах• 07 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
Так згадала, що в кінці й картоплю товчену. То було смачно, ще й в печі запечений. Бомба просто
МамОмужа• 07 января 2025
У всех разные вкусы
Я варю по рецепту мамы, но он у меня все равно не такой вкусный (вкусный, но у мамы это нечто невероятное и как раз к ней на борщ часто в гости ходят).
Я кисло-сладкие борщи на люблю: немного кимлинки - да.
’Поиграйтесь’ с лимонной кислотой и сахаром, чтобы найти свои пропорции для вкуса
Срочнокпсихологу• 07 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
УКУСУС????
ну все.
Я знаю дівчину, яка і цукор додає, і оцет.
А я ні цукру, ні оцту.
Рецептів борщу, мабуть, не один мільйон.
автор Чеширская кошечка • 07 января 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
5 літрова неповна.
Сусідка знизу• 07 января 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Аа. Тогда делайте как я - я кладу много буряка) Люблю насыщенный. Конечно, не один буряк, но я кладу прям прилично буряка. А еще я варю на говядине. На говяжьей грудинке или на говяжьих ребрах.
Чеснок пробовала добавлять, но пришла к выводу что чеснок лучше по желанию индивидуально.
Сусідка знизу• 07 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Тоже правда. Я раньше чумак добавляла. Сейчас - что найду.
Сусідка знизу• 07 января 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
А я ні цукру, ні оцту.
я знаю) ну я ж шучу :) (но УКСУС в борще - это святотатство)))
Срочнокпсихологу• 07 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
Якщо я хочу борщ з кислинкою, то до засмажки додаю 2-3 сирих помідори.
Бо зараз і у томат, і у сок магазинний що тільки не намішують.
Фляшунька• 07 января 2025
Заправка Торчин і ніяких проблем
Балаболка• 07 января 2025
Ответ дляПироженкА
А вас кто научил так варить?

Я по маминому шаблону готовлю
Моя мама теж так готувала і я за нею
Ответ дляБабка_в_кедах
У мене не кислий виходить зазвичай. А маніпуляції з буряком це моя багаторічна напрацьовка із покращення смаку і кольору.
Бабка_в_кедах• 07 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
Сама смачна Чумак і Чугуєвська. Якось взяла іншу, борщ зіпсувала
Сусідка знизу• 07 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
погоджуюсь с чумаком. чугуєвської у нас немає.
Клин_Кляйн• 07 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
ЗгОдна, ну згОдна же. За что вы так с украинским языком?
Щоб вам чим зайнятись))
Клин_Кляйн• 07 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
Простите, конечно, но прИп@@доны - это когда вы (или кто-то другой) с прип@здью. А то что вам дали - прОп@@доны. Не благодарите))
По теме: я варю и с зажаркой, и без. По настроению)
Та пофіг)) не відволікайтесь
Сусідка знизу• 07 января 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Щоб вам чим зайнятись))
да если бы вы одна такая были. У меня уже постоянно кровь из глаз от этих згидна и рахую. Что они постоянно пересчитывают?))
Клин_Кляйн• 07 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
Бажаю, щоб це було вашою найбільшою проблемою)
Сусідка знизу• 07 января 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Спасибо!
Пугачиха• 07 января 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Я додаю буряк варений в кінці. Але то помиї
Я за 10 минут до готовности тертый сырой буряк добавляю. Все в восторге от борща. Но это еще от руки зависит. Бывает, что один рецепт несколько человек приготовит и у одного выйдет вкусный, у другого не вкусный.
Срочнокпсихологу• 07 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
Я їла той борщ. То був цікавий борщ, бо варився із залишків продуктів всим поверхом у гуртожитку.
Але з´їли аж бігом.
А у нас макарошки• 07 января 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Надо покупать красную воду.
Зачем же покупать? Можно и так