Аноним Советчик• 08 января в 09:22
Вы знаете пароль от телефона своих подростков?
Моя дочка мне не хочет говорить пароль.
Отказывается.
Придумывает отмазку что не хочет чтобы кто-то лазил в ее телефоне.
Но мне это дико прямо.
Хотела бы знать на всякий случай.
Говорю что лазить не буду - она спрашивает зачем тогда тебе тот пароль,((
Отказывается.
Но мне это дико прямо.
Хотела бы знать на всякий случай.
Меломанка Маланка• 08 января в 09:23
У моєї телефон без пароля плюс батьківський контроль. 12 років.
Пишу_граммотно!• 08 января в 09:24
Не могу сказать что знаю, потому что не запоминаю. Когда кто-то из детей просит что-то глянуть в его телефоне, говорят мне пароль, ну глянула и забыла. Зачем мне их пароли?
Аноним Советчик
• 08 января в 09:25
Ответ дляМеломанка Маланка
Моя така скритна....
Хоче все особисте, щоб ніхто не лазив і не контролював.
Так років з 9.
Вам пощастило з дитиною
Так років з 9.
Вам пощастило з дитиною
годовасик• 08 января в 09:29
Ответ дляАноним Советчик
Моя така скритна....
Так років з 9.
Вам пощастило з дитиною
Так років з 9.
Вам пощастило з дитиною
А вам - не пощастило?
Пацелуйнитуда• 08 января в 09:31
Пароля нема, графічний ключ я сама створювала, плюс є батьківський контроль
Живчик-счастливчик• 08 января в 09:33
Ответ дляАноним Советчик
Моя така скритна....
Так років з 9.
Вам пощастило з дитиною
Так років з 9.
Вам пощастило з дитиною
Ваша дитина хоче особистий простір і це нормально. Звісно з точки зору батьків, ми хочемо контролювати все...але то все таки особисте вашої дитини
Аноним Советчик
• 08 января в 09:35
Ответ длягодовасик
А вам - не пощастило?
З характером трохи ні
Постійно бреше і скриває все..
Навіть іде гуляти і не каже що вона пішла і куди.
Якось так.
А в принципі ще й нічого дитина.
Вчиться гарно, самостійна
Але як відстоює свою точку зору - неможливо пепеубідить.
Все на своєму
Постійно бреше і скриває все..
Якось так.
А в принципі ще й нічого дитина.
Вчиться гарно, самостійна
Все на своєму
бибизяна• 08 января в 09:38
Пароль від телефону знаю. Але Вайбер з з Телеграм запаролені.
Принаймні знаю телефони батьків всіх друзів, бо вони у нас футболісти, з батьками гарно спілкуємось, є група.
Сину 13.
Аноним Советчик
• 08 января в 09:40
Ответ длябибизяна
Сину 13.
У моєї і вайбер, і то запаролені теж.
Колись як сказала який у неї пароль, бабуся узяла подивитися новини - так вона помітила і поміняла.
Тепер не каже нікому, тільки вона знає.
Каже до то її особистий телефон.
Моїй уже 14.
З батьками у мене теж є група
Тепер не каже нікому, тільки вона знає.
Каже до то її особистий телефон.
Моїй уже 14.
З батьками у мене теж є група
Пищалка• 08 января в 09:44
Она прекрасно знает, что вы врёте и при первой возможности залезете в её телефон.
Семенівни сусідка• 08 января в 09:45
Ответ дляАноним Советчик
Моя така скритна....
Так років з 9.
Вам пощастило з дитиною
Так років з 9.
Вам пощастило з дитиною
да уж, повезло, никаких личных границ у ребенка, все под контролем
Семенівни сусідка• 08 января в 09:45
Ответ дляАноним Советчик
З характером трохи ні
Постійно бреше і скриває все..
Якось так.
А в принципі ще й нічого дитина.
Вчиться гарно, самостійна
Все на своєму
Постійно бреше і скриває все..
Якось так.
А в принципі ще й нічого дитина.
Вчиться гарно, самостійна
Все на своєму
ну и пусть
что плохого в умении отстаивать своё мнение
Аноним Советчик
• 08 января в 09:46
Ответ дляСеменівни сусідка
ну и пусть
Я відчуваю що у неї недовіра, це мене аж засмучує.
Людина має бути відкрита, довіряти рідним
Мамин тріль• 08 января в 09:51
Ответ дляАноним Советчик
То це в вас проблема, що вам неможна довіряти.
А ще у неї період сепарації, хоче мати особисте, а ви всюди лізете
Най хоч раз• 08 января в 09:53
Нет и никогда не знала. Я доверяю детям и не хочу знать информацию, которая мне не предназначена. Я и так узнала случайно кое-то личное из жизни почти 16 ти летнего сына и вроде это жизнь, дети взрослеют, но мне как-то не по себе.
Семенівни сусідка• 08 января в 09:54
Ответ дляАноним Советчик
вона ВАМ не довіряє
Тут надолго• 08 января в 09:56
Знаю пароль. Якби скривався, то змогла б пояснити, що для безпеки ми маємо знати всі паролі всіх членів родини, піни карток і тд.
годовасик• 08 января в 09:59
Ответ дляАноним Советчик
З характером трохи ні
Постійно бреше і скриває все..
Якось так.
А в принципі ще й нічого дитина.
Вчиться гарно, самостійна
Все на своєму
Постійно бреше і скриває все..
Якось так.
А в принципі ще й нічого дитина.
Вчиться гарно, самостійна
Все на своєму
Вашій дитині не пощастило з батьками
годовасик• 08 января в 10:00
Ответ дляАноним Советчик
Ви тріль?
бифидобактерияЖоржик• 08 января в 10:08
13 років сину, на телефоні мій відбиток пальця був. Зараз є мій фейс ай ді.
Але я там не шарюсь. Є батьківський контроль, я бачу де скільки часі провів.
Пароль то на випадок якихось несподіванок. От нещодавно було що на телефоні зникло вібро. Де я там тільки не шарилась то так і не знайшла. Довелось брати телефон та їхати до магазину. Там хлопці допомогли :) але треба було ж розблокувати для того що б щось з телефоном робити. А син тоді хворів. Не поїхав би.
Аноним Советчик
• 08 января в 10:37
Ответ для 1Lesya
Навіщо вам її паролі? Моя такого ж віку. Паролі я не знаю і не запитую, щоб не було спокуси полазити. До мого телефону донька пароль знає, може глянути що їй потрібно. Але я не проти, іноді мені так зручно
Щоб не випадок коли мій телефон зламається і треба наприклад швидку допомогу викликати, чи комусь подзвонити