Единорог_помог• 08 января 2025
Згодні з тим, що батьків треба любити, навіть якщо вони токсичні?
Журавлина38• 08 января 2025
В мене свекруха токс, їй коли погано вона дзвонить або чоловіку, або його сестрі і свариться. Вона свою доньку вважає конкуренткою. Постійні маніпуляції смертю або видуманими операціями. Постійно наговорює дітей один проти іншого, щоб сварилися всі навколо неї. Коли я почала дружити з сестрою чоловіка, то для неї це була трагедія. Сварить свою доньку з її донькою. Постійно намагається маніпулювати нерухомістю....
І це тільки мала частина того що вона творить.
Тётя Хрюша• 08 января 2025
Ответ дляЖуравлина38
У нас на вулиці мешкала така жінка. Сина прив´язала до себе, вижила невістку, гнала від нього всіх жінок, згодом син повішався, і вона лишилася сама.
Журавлина38• 08 января 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Капец!
Моя свекруха не може зрозуміти що вона такого мені зробила, що ми не будемо з нею жити))) При тому що вона з першого дня як мене побачила була проти мене. І я все чула що вона казала на мене чоловіку і його сестрі по телефону. А онуку розказувала що я в неї увела сина. Хоча матір´ю нормальною вона ніколи не була. Чоловіком займався батько.
Слухи-руки не распускаю• 08 января 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я вообще не понимаю, как родителей называют токсами. Эти токсы вас воспитали, значит, вы, дети, тоже токсы в чем-то и для кого-то. И что значит токсичный родитель? Не дает колоться и ночами бухать?
Різні ситуації були.
Моє покоління часто виховувалося бабусями/дідусями. Покоління моїх батьків часто ще й інфантильне - спочатку їм їх батьки допомагали виховувати дітей, а тепер вони вже від дітей очікують допомоги.
І токсичність вважалась нормою.
Моя мама-пенсіонерка працює в дитячому закладі і її обожнюбть діти. Всі родичі чи мої друзі вважають її ідеальною мамою і впевнені, що мені неймовірно пощастило.
А я з дитинства чула фрази, значення яких з жахом усвідомила в дорослому віці:
’Тебе потрібно бити і слухати чи ще тепла’, ’бити як Сидорову козу’, ’що ти як куканя Муня’ (несповна розуму). В підлітковому віці мама мене вже називала сатаною і погрожувала екзорцистом.
Фізично били не сильно, так могли ляпасів дати, а от морально іноді було важко.
І токсичність вважалась нормою.
Горлаю зрання• 08 января 2025
Я люблю. Мамі 85, мені 46, все життя тріпає нерви, але я злюсь і не корою в собі.
Відпускаю, до наступного разу.
Просто люблю яка є, іншої не дано
Відпускаю, до наступного разу.
Просто люблю яка є, іншої не дано
Горлаю зрання• 08 января 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Так саме діти або кінчають собою, алкоголіки, або наркомани.
Мій психолог сказав, нерозумію як я ще з розуму не зійшла, але суїцидні думки з дитинства, хоч уже 46 років
Заикальница• 08 января 2025
Их детство было не такое безоблачное. У многих травмированное детство. Их не любили, как они могут кого-то любить. И требуют внимания как могут, как умеют. С ними надо общаться из позиции взрослого, а не с позиции ребенка (ой, я обиделась на комментарии, слова, действия). Любить вы не обязаны, почитать - да. Хотя бы за то, что выросли с двумя руками, двумя ногами и голова ваша на месте.
Треба підробіток• 08 января 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А я понимаю. Когда по телефону звонят и рассказывают как жить и что правильно и что неправильно, раздают непрошенные советы , упрекают о воспитании детей и т.д.
Мне то очень знакомо.
Почему то на меня как на мать постоянно обрушиваются упрёки и обвинения по поводу ребенка.
Я всегда во всем виновата не так воспитала не так научила зато когда я переворачиваю ситуацию наоборот все только молчат.
Вот есть у вас ребенок на каникулах так займитесь им, а не своими делами и покажите как надо
Мне то очень знакомо.
Треба підробіток• 08 января 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Відпускаю, до наступного разу.
Просто люблю яка є, іншої не дано
Відпускаю, до наступного разу.
Просто люблю яка є, іншої не дано
Ну а я скрываю часть информации где могу получить упрек и т.д.
Горлаю зрання• 08 января 2025
Ответ дляЛгин
О они реально токсичные или ребёнок просто наслушался новомодных психологов, которые большинство родителей считают токсичными и плохими, если они в попу ребёнку не дули и все хотелки не выполняли ?
Ну дивіться.
Мені 5 років, мама будить серед ночі, бо перевіряла скриньку де біжутерія, і замітила, що годинник не так лежав як вона клала і мене по обличчю полоскати ремінцем залізним по щокам, ремінець впивався і лишились шрами.
Брат мусив по приходу дихнути завжди і навіть як не випив то був скандал бо ж вона кричала, що випив,в ітозі він ішов з дому по общагам. Приходив в коли вона ішла на роботу.
Ще зараз мене упрікає що я часто не ходжу на кладовище до баби, забирає ключі бо я негодна дочка.
Діти в мене в 5 класі, вони або зіпються або знаркоманчться.
Це постійно пару раз в тиждень.
Після неї мене тіпає місяць.
Це надумана проблема?
Це постійно пару раз в тиждень.
Після неї мене тіпає місяць.
Це надумана проблема?
Тётя Хрюша• 08 января 2025
Ответ дляТреба підробіток
Я взагалі своїм нічого не розповідаю, бо однаково буду винна, але дзвоню, кожного дня дзвоню, розмови такі - про як сходила на базар, що вони готували на обід. І вистачить.
Горлаю зрання• 08 января 2025
Ответ дляТреба підробіток
Я теж скриваю і брешу бо буде нєгодованіє.
Але найдеться всеодно
Лгин• 08 января 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Ну дивіться.
Це постійно пару раз в тиждень.
Після неї мене тіпає місяць.
Це надумана проблема?
Це постійно пару раз в тиждень.
Після неї мене тіпає місяць.
Це надумана проблема?
В вашем случае думаю не надуманная. Но у многих проблема надуманнвя.
ЧупакабраЗеБест• 08 января 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Не понимаю, как у токсичных родителей вырастают не токсичные дети.
всякие бывают, бывают такие же токсы,
бывают еще ущербнее,
бывают мнее токсичные, мнее травмированные,
бывают вполне нормальные, есил повезло черпать жизненную силу в других людях.
я например жила в целой череде приемных семей, в каждой научилась чему то ценному и хорошему.
ТОлько одну семью вспоминаю с ужасом, они недалеко от моих собстенных ушли, такая дичь, хотя что там мужно ожидать от семьи где произошло запланированное ненаказанное убийство.
бывают еще ущербнее,
ЧупакабраЗеБест• 08 января 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
сразу видно человека с узким мышлеинем.
ЧупакабраЗеБест• 08 января 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Вам батьки ломали ніс? Ви втрачали коли-небудь свідомість від ударів під дих? Ви знаєте, як треба виворачуватися від п´яного батька, який лізе тобі у труси? Це достатньо токсичні батьки, щоб не мусити їх любити?
и я добавлю: а еще тебя спящую полураздетую в турсиках и маечке могут вытащить из постели и тыкать в лицо мокрой мокрой грязной тряпкой, которыми только что вытирали месячные с сидушки, типа это я накапала и пошла.
Очень жаль что в тот день у мнея не было месячных, это мать неаккудартно сходила в туалет уже когда я спала, не заметила и они с отцом решили меня мордой потыкать, 14 летнюю девочку подростка, которая ’гулящая тварь! принесла скверну в дом! во время этих дней женщина нечиста и изрыгает из своих чресел скверну, ядовитую скверну!
раз уж ты порочна, так подтирай за собой свою отраву.’
ЧупакабраЗеБест• 08 января 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Не факт, що ті батьки своїх дітей виховали.
Часто скидали на бабусь, а потім вже, коли дитині за 20 і вона стала на ноги, про неї згадують.
а еще в мои времена многие росли как бурьян, никому не нужный, которого много, об который можно хоть ноги вытирать любому прохожему., хоть в лицо сигаретный дым выпустить, как это было со мной, мо мать просто молча наэто посмотрела, а потом спросила ’а шо ты ему сделала?’
мне было 9 лет.
ЧупакабраЗеБест• 08 января 2025
Ответ дляSvitlo_
Так. Це єдина Божа заповідь з обітницею. Це треба робити, щоб тобі було добре і дні твої були довголітні.
а продолжение этой заповеди знаете? или только первую выгодную часть?
ЧупакабраЗеБест• 08 января 2025
Ответ дляЖуравлина38
моя мать играет в такую игру. ранее мне было непонятно.
но сейчас я поняла что ей важно чтобы все между собой друг друга ненавидели, и дружили и помогали только ей.
видимо она так себя чувсвтует в безопасности.