Кашка-маняшка• 08 января в 14:37

Мама на старості почала сильно хворіти

Після перенесеного ковіду повилазило буквально все, постійно по лікарях, а толку 0, дуже втомились від цього, при цьому 68 років наче ж не зовсім стара
Королева ганделику• 08 января в 14:38
Ну, Ви ж самі розумієте, що здоров´я тільки погіршуватиметься? Вас пожаліти чи яка мета цієї теми?
Пффф 100%• 08 января в 14:39
Удивительно прям... Автор, и в 30 болеют. Надоело? Ну, бросайте, не помогайте.
Мэри Попкинс• 08 января в 14:40
Сейчас вам напишут, что ковид это выдумки, и быть такого не может.
Флюорография гуся• 08 января в 14:41
Ковид и прививки от него очень бьют по здоровью, заметила тоже по своим родителям
Сегодня я не я• 08 января в 14:42
В мене теж сама історія.Мама в серпні 23 року перенесла ковід.Лежала в лікарні.Після цього десь з грудня по лікарням- серцева недостатність, набряки, з однієї легені 1.2 л рідини викачали, то по щитовидці гормини зависокі, то тахікардія і задишка.Всього 66 років.Вже другий рік пішов ходінні по лікарях
Пффф 100%• 08 января в 14:42
Ответ дляМэри Попкинс
Сейчас ещё расскажут про своих мам, которые в 75 марафон пробегают и про бабушек под 100 лет, которые сами гектар огорода и стадо коров держат.
Marmu• 08 января в 14:58
Автор, мій батько другого ковіду не пержив, лежав у лікарні 3 тижня, потім вийшов, ще прожив кілька місяців.
Я сама ковідом перехворіла важко, точніше, хворіла більш-менш нормально, а відходняк був більше року, на мізки жахливо дало. Я потратила на лікування тис 10 євро мабуть. Сиджу уже на спец дієті, купу всього робила, це жесть.
Комиссия50%• 08 января в 14:59
Про що тема, може мамі 74 інвалід, не виходить на вулицю і що
Ms. Сама прямота• 08 января в 15:01
Навіть мені він зіпсував здоров´я. Ненавиджу китайців
Крихітка на всі• 08 января в 15:03
Моя мама померла в 61, по суті здоров´я не було з 50 - онко, операція, хімії, Паркінсона після хімій, нове онко в зовсім іншому органі... :(
Ms. Сама прямота• 08 января в 15:03
Ответ дляMarmu
А що з татом сталося?
автор Кашка-маняшка • 08 января в 15:14
Ответ дляКрихітка на всі
а чого саме онко? як знайшли?
Анонимус Я• 08 января в 15:16
Какие хронические заболевания у мамы, лечится или отмахивается?
Крихітка на всі• 08 января в 15:22
Ответ дляКашка-маняшка
а чого саме онко? як знайшли?
Спочатку онко молочної залози, сама нащупала. Вже 2 стадія виявилась, повна ампутація і 4 хімії червоні. Важко перенесла, видалили все, і лімфовузол, рука потім була все життя з набряком сильним, у багатьох після операції повної ампутації так... Після хімій паркінсона виліз, скованість, прогресувало все, тільки на ліках рухалась, а в 59 рак шлунка, теж операція, видалили пів шлунку, схудла з 58 до 35 кг.... Тільки почала вагу набирати потроху через рік і метастази...
автор Кашка-маняшка • 08 января в 15:25
Ответ дляАнонимус Я
Лікуєтся
Ішемічна хвороба серця, гіпотеріоз, залізодефіцитна анемія, геморой, панкреатит, холецестит, поверхневий гастрит, хронічна еритематозна гастропатія, дуодено-гастральний рефлюкс, остеохондороз
автор Кашка-маняшка • 08 января в 15:27
Ответ дляКрихітка на всі
Який жах, прям придавило зі всіх сторон, такі важкі хвороби, намучалась... Звідки і нащо воно берется?
Крихітка на всі• 08 января в 15:29
Ответ дляКашка-маняшка
Хотіла б я знати... у нас у всіх були дуже важкі роки, лікували, надіялись, вірили. Досі хочеться зателефонувати мамі, а вже майже 10 років пройшло як її немає :(
автор Кашка-маняшка • 08 января в 15:33
Ответ дляКрихітка на всі
Вірю, дуже шкода, що так все Життя паскудне
Жена_КотораяСтена• 08 января в 15:52
Ответ дляКрихітка на всі
В моєї теж було онко 2 б 3 а ст. Ампутували грудь, то майже 9 років прекрасно жила і працювала. 8 їімій ще було червоних. Потім почала хворіти, застуди те се, спина боліти стала, пішла на МРТ а там(( за півроку пішла. Захворіла коли мені було 22. Грошей взагалі не було і два роки я як білка, страх.