Рву и мечу• 09 января 2025
Муж не хочет давать деньги на трен зал
Я в декрете. Хочу пойти заниматься в трен зал, понятно, что муж сейчас только может оплатить мне его. Он начал критиковать, и говорить, что дорого, что тренер дура и тд. При том занимается сам, и вся его семья, включая отца, мачеху, сестру. До декрета я работала и могла оплатить себе зал и все хотелки. Как мне быть?
Прибираю щодня• 10 января 2025
Здесь есть маленький нюансик-секретик, жене нужно правильно попросить своего мужа, тогда он согласится.Как правильно попросить?Пишите ваш эмейл, все расскажу подробнее.
На_оба_рот• 10 января 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А мій не хоче море нам з дітьми оплатити. Сказав, якщо у тебе є гроші - їдь, у мене немає
а должен?
На_оба_рот• 10 января 2025
Ответ дляПрибираю щодня
зачем просить общие деньги?
нунах такое замужество
Янгол в камуфляжі• 10 января 2025
Ответ дляНа_оба_рот
а должен?
А чому ні? Я теж не повинна їсти готувати, лоточки на роботу збирати і т.д.
Цідило правди• 10 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А як ви планували з ним бюджет до вагітності?
Ви ж розумієте, що не повинні випрошувати в нього гроші, бо це зараз виглядає як фінансове насилля.
А треба ще планувати бюджет, чи і так зрозуміло, якщо жінка в декреті, то вона не працює і потрібно її утримувати. То просто такий чоловік, з яким обговорюй/не обговорюй, а він жмот.
сладкий_ноябрь• 10 января 2025
Ответ дляЦідило правди
Ну от на березі потрібно домовлятися про все це
Бо не всі розуміють, що таке декрет
Докладальниця• 10 января 2025
Ответ дляКusalochka
Я не верю что так бывает
Бывает 😢
Мне тоже когда-то у декрете сказал - ты не заслужила на абонемент,а себе купил годовой!
Это кстати и была последняя капля и через неделю я от него ушла.
Люблю_смаколики• 10 января 2025
Ответ дляКороль дивана
500 в месяц, это где такие цены? Надо таки узнавать откуда Автор, в Киеве таких цен давно нет
8*500, то індивідуальна 500 грн за одну 8 раз в місяць, скромно якщо. А у вас скільки індивідуальні у простого тренера? Бо якщо чоловік автора з індивідуальними кілька років то качок. Але думаю, що він сам і грошей обмаль.
Журавлина38• 10 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Бо не всі розуміють, що таке декрет
В мене знайома 2 роки до декрету розмовляла с чоловіком. Він все розумів.
А коли піша в декрет, почав над нею знущатися.
сладкий_ноябрь• 10 января 2025
Ответ дляЖуравлина38
Це все видно в дл декрету, просто закохані жінки це не зчитують
Журавлина38• 10 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Можливо, в мене декрету не було. А як там у них в відносинах було ніхто не знає крім них.
Король дивана• 10 января 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
У нас 800- 900 грн, 500 я платила років 4 назад.
Люблю_смаколики• 10 января 2025
Ответ дляКороль дивана
Індивідуальне? Може реально в чоловіка автора нема 6-7 тис в місяць на зал. Моя тренер брала 700, але дуже титулована і реально профі (освіта, +реабілітолог, +медична освіта). Невже звичайний тренер бере 900 за годину тренувань.. Тоді і вимоги відповідні. Може чоловік автора правий
Зараз донька ходила до тренера, то індивідуалка до 400 грн. Не столиця, але тренер супер.
А так хай кидає чоловіка, він ніщеброд, бо стотищ не заробляє. Кращого знайде. Їх багато і всі раді