Там-тарарам• 12 января 2025
Після 9 класу куди?
Суть питання. Підліток в 9 класі зараз. Навчається так собі. Зовсім паганенько. Розумію, що після 11 класу ніякі нмт він не складе. Отже, залишиться без універу. Думала після 9 в коледж. Але ніщо не цікавить, не знає куди і ким. Ще не розібрався. Що робити? Працювати ще зарано. Варіант 1- сидіти в школі до 11, а потім в коледж( щоб без нмт вступити), може тоді зрозуміє ким хоче бути. Варіант 2-вступати зараз хоч на щось. Але я хочу на заочне для нього чи дистанційне. Крім Оптіми нічого не знайшли. Але там лише 5 спеціальностей і жодна йому не до душі. Може хтось знає ще якісь коледжі, де можна так навчатись, щоб шкільну програму заочно добити, я б допомогла, а вже спеціальні дисципліни він би сам. Просто їх вибір нажаль малий
Бутерброд и я• 12 января 2025
Ответ дляТам-тарарам
Він нормальний, але одного не пускаю, та він і сам не хоче .
Ви за містом живете? У вас немає громадського транспорту?
Забрызжу ядом• 12 января 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Для нормального розвитку дитини - так, обов´язково.
Ну якщо враховувати, що є повітряна тривога. Летять шахєди, орєшник, ракети збивають- то я вважаю, що не обов’язково дитині 15 років самій їхати кудись далеко
Отжигающая• 12 января 2025
Ответ дляРаботать надо
Вывозить за границу. По крайней мере хоть живой останется. Где учиться - то уже не важно.
++++++
Куда ж без меня• 12 января 2025
Ответ дляТепличная
ПТУ саме під ліцеї? Ви щось не так зрозуміли.
Я теж так думаю. Плутанина в термінах. Зараз ліцеями називають і школу 10-11 клас, і пту. Треба уточнювати, який документ видають СППСО чи диплом кваліфікованого робітника, щоб розібратися.
Забрызжу ядом• 12 января 2025
Ответ дляТепличная
Вони зараз називаються технічними ліцеями
Бутерброд и я• 12 января 2025
Ответ дляТам-тарарам
Ні, а це обов´язково?
А як інакше він соціалізується?
Отжигающая• 12 января 2025
Ответ дляТам-тарарам
Нема коштів на закордон. Всі рідні тут. Та і що там робити.
Детей спасать, как минимум...
Там-тарарам
• 12 января 2025
Ответ дляБутерброд и я
Їздить зі мною. Що тут такого? Такий час, що страшно дитину відпустити. Це нормально. Не у всіх діти в 22.00 ще шляються по вулицях. І це з 7 років навіть.
Забрызжу ядом• 12 января 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Понятно, не знала.
У родственников напротив Днепр арена, тоже онлайн
Да, там у сотрудницы дочка учится. Онлайн
Куда ж без меня• 12 января 2025
Ответ дляТам-тарарам
Ви в якому місті живете?
Бутерброд и я• 12 января 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ну якщо це прифронтове місто, то так.
Я просто в Києві. Син з 12 років сам їздить на курси англійського, тренування. З 13 років - з друзями погуляти.
Я даже не змогла б йому пояснити, чому не можна кудись їхати.
Алгоритм дій під час повітряної тривоги він знає.
годовасик• 12 января 2025
Ответ дляТепличная
Що не так тут зрозуміти. біля нас знаходилось пту і зараз воно ліцей. За 20 хв їзди був технікум і зараз ліцей. За 1 годину було медичне училище-зараз ліцей. На все місто лише 1 школа має 10 клас і туди не попасти. В ці заклади завжди йшли, хто погано вчився.
Забрызжу ядом• 12 января 2025
Ответ дляБутерброд и я
Ну якщо це прифронтове місто, то так.
Ну це добре. У вас так - в інших родинах по-іншому. Це не наша проблема як і куди у абсолютно чужих людей їздять діти. І не нам вказувати як правильно
Коли ракети не літали - мій син з 6 класу їхав сам. Хто в Дніпрі може оцінити маршрут. Від оперного театру на 12 квартал в школу, звідти на гребний канал на жм Перемога на тренування і потім додому.
Тріль підпільний• 12 января 2025
Ответ дляТам-тарарам
Школа біля дому, ходить сам, але в транспорті сам ніде.
Да,сейчас другие времена..... Наши пацаны в 9 классе уже почти все лишались девственности
Триндю-бриндю• 12 января 2025
Ответ дляТепличная
Професійні ліцеї. Це визначено законодавством. А школи то наукові
Там-тарарам
• 12 января 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Ви в якому місті живете?
Столиця
Бутерброд и я• 12 января 2025
Ответ дляТам-тарарам
Чому зразу шляються?
В мого сина закінчується спортивне тренування в 21 час. Хвилин 15 на переодягання. 20-30 хвилин на дорогу.
Ще може в магазин на зупинці зайти, коли прошу щось докупити.
Так що мій 8-класник двічі на тиждень додому приїжджає о 22 годині.
Але він - не ШЛЯЄТЬСЯ. Він живе активним життям.
А ви свого явно занадто обмежуєте.
годовасик• 12 января 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Тут не має що і з чим плутати. В нашому місті 2 десятки шкіл, тільки одна набирає 10 клас. Все інше-це пту і технікуми. Все...я тут виросла і тільки таблички поміняли. Реально дитину, яка гарно вчилася шкода посилати в те пту, з якого в мій час навчання всі насміхалися.
Там-тарарам
• 12 января 2025
Ответ дляТріль підпільний
Да, було таке. Але зараз так не у всіх.
Леді Душка• 12 января 2025
Ответ дляSo_so
А Вам как раз можно в Оптиму перейти, пусть доучится и будет время на свои интересы.
Если он в обычной школе не особо учится, а отсиживает, то оптима вообще будет для галочки.
Пиу!Пиу!• 12 января 2025
Ответ дляПригощаю кашею
При поступлении в колледж после 11 нмт нужен. Возможно не во всех колледжах, конечно. Но те, которые мы рассматривали все с требованием нмт.
Это было всегда
Моя поступала 8 лет назад и на поступление на базе 11 классов было ’сертификат ЗНО’
Кто идёт в колледж после 11 класса, те не доучивают школьную программу, поэтому им и нужен при поступлении НМТ.
Другое дело что автору что колледж, что ВУЗ - светит только контракт, поэтому переживать за баллы не вижу смысла
Попихтю та й годі• 12 января 2025
Ответ дляТам-тарарам
Столиця
А ваш хлопчик гуляє на вулиці з однолітками без вашої присутності? Так, щоб 3-4 години його не було вдома.
Леді Душка• 12 января 2025
Ответ дляSo_so
Это я не автору писала
А, точно, сорри, я не проснулась) Для хорошо мотивированых детей, согласна, это неплохой вариант.
Домашка• 12 января 2025
Ответ дляТам-тарарам
Проблема, що сам ніде не їздить. Я ж не буду його возити, забирати і т.д.
Ви у вас такий маленький ментально чи що ?
Тоді ходіть на курси якісь, нехай пробує різне, а там видно буде.
Свекруховна• 12 января 2025
При вашому розкладі, якщо дитина не тягне навчання, немає сенсу бити байдики ще два роки, я б дивилась щось на кшталт кулінарного. В подруги така сама ситуація з малим була, закінчив працював спочатку кухарем, потім шеф кухарем, зараз вступив до вишу і вчиться на технолога м´ясного виробництва, працює на виробництві відомого виробника заступником технолога. Йому зайшло це, він можна сказати не нормотипових, були проблеми з увагою та сприйняттям інформації. А от голова+ руки, де треба відтворювати, дуже класно виявилось.
Там-тарарам
• 12 января 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Это было всегда
А якщо на контракт, то нмт можна і на нуль балів здати?
Заела_пластинка• 12 января 2025
Ответ дляТам-тарарам
в 9 класі не пускаєте одного???? Сподіваюся, Ви бачите зв`язок між гіперопікою і інфантильністю Вашої дитини (нічого не може, не хоче, не знає чого хоче і т.д.)?