Там-тарарам• 12 января в 09:05
Після 9 класу куди?
Суть питання. Підліток в 9 класі зараз. Навчається так собі. Зовсім паганенько. Розумію, що після 11 класу ніякі нмт він не складе. Отже, залишиться без універу. Думала після 9 в коледж. Але ніщо не цікавить, не знає куди і ким. Ще не розібрався. Що робити? Працювати ще зарано. Варіант 1- сидіти в школі до 11, а потім в коледж( щоб без нмт вступити), може тоді зрозуміє ким хоче бути. Варіант 2-вступати зараз хоч на щось. Але я хочу на заочне для нього чи дистанційне. Крім Оптіми нічого не знайшли. Але там лише 5 спеціальностей і жодна йому не до душі. Може хтось знає ще якісь коледжі, де можна так навчатись, щоб шкільну програму заочно добити, я б допомогла, а вже спеціальні дисципліни він би сам. Просто їх вибір нажаль малий
Там-тарарам
• 12 января в 20:41
Ответ дляиринити
Коледж. Моя поступила после 9го в 2024 . У нас в этом году поступили в коледж 95 %на бюджет все наши одноклассники почти двоешники. Пишу это не о чем потеря времени.
Двійочники на бюджет? Жартуєте?
Простецкая• 12 января в 20:54
Ответ дляВундерКИНГ
Ну по-перше, вивчить додаткову мову, спілкуючись. По-друге, там різноманітні факультети є, з робочими спеціальностями чи латові, типу, туризм-менеджмент.
Вчитись там не важко, порівнюючи з українськими вузами. А вступати - за допомогою фірм-посередників можна. Вони дадуть повний перелік міст-вузів-технікумів з розцінками.
Це шлях хлопців, яким тут не дуже вдається навчання в школі.
По-перше, не можна дорослій людині вивчити мову, спілкуючись. Це тільки у дитсадочку працює. По-друге, ніхто не прийме дитину без мови на навчання. І по-третє, якщо дитині важко вчитися навіть на рідній мові, як він буде вчитися на іноземній?
Бджолина королева• 12 января в 21:03
Ответ дляиринити
А який коледж,та спеціальність?
ЖаннаНеАгузарова• 12 января в 21:24
Ответ дляТам-тарарам
Нема коштів на закордон. Всі рідні тут. Та і що там робити.
Американцы пишут на сз что через недельку после инаугурации Трампа все подпишут, не сцым и ждем
Лялькодзьоб• 12 января в 21:34
Ответ дляЗамріяна
Але не всі коледжі мають хороший рейтинг зно/нмт. Тут бачу нестиковку
Тут, звісно, Ви праві.
Наприклад, у нас в медичному коледжі наголос йде на медичні дисципліни на 2му курсі: анатомію, фізіологію, медсестринство, мед хімію, мед.біологію…
Предмети , які необхідні для ЗНО, вивчаються на базовому рівні.
Діти настільки загружена медичними дисциплінами, що у них немає достатньо вільного часу, щоб додатково займатись з репетиторами.
Протру пилюку• 12 января в 21:58
Така ж ситуація, згоден йти на автомеханіка. Як на мене - доволі нормальна професія, і далі вже все залежитеме від нього - тобто за бажанням навіть нормальні гроші можна буде заробляти, і навіть власний бізнес відкрити згодом. Знову-таки, якщо візьметься за розум. А ні - то ні, що ж. Піде після 9го, вчителі години рахують вже.
Замріяна• 12 января в 22:07
Ответ дляЛялькодзьоб
Тут, звісно, Ви праві.
Моїй старшій ще два роки до випуску з 9-го, але ми вже періодично думаємо. Коледж ніби і непогано, але мене бентежать оці рейтинги. Що потім, як захочеш, в універ зась, крім профільного.
Лялькодзьоб• 12 января в 22:24
Ответ дляЗамріяна
Мій син також зараз в 7 класі. 12 років протирати штани в школі не хочеться. Хоча у нас школа з поглибленим вивченням іноземних мов. В коледжі цього не буде.
Шанс для нинішніх семикласників полягає в тому, щоб після 9 класу піти в коледж і отримати атестат після двох років навчання. Потім іти в вуз практично без конкурсу, бо в той рік буде значно менше абцтурієнтів, так як їхні колишні однокласники лишаться в 12 класі і ще не отримають атестата.
Замріяна• 12 января в 22:27
Ответ дляЛялькодзьоб
Я не знаю, в якому коледжі вчаться 2 роки. Завжди було 3.
А зараз можуть і всі чотири зробити, я не здивуюся
Маю натхнення• 12 января в 22:28
Ответ дляТам-тарарам
Що робити?
Життя вберегти сину!
Патика-мотика• 12 января в 22:42
А наша школа принудительно всех выпускает после 9-го. У меня дочь отличница и сейчас в 8-м. Понятия не имею, что делать. Это в наши планы не входило никак.
Лялькодзьоб• 12 января в 22:44
Ответ дляЗамріяна
2 роки, щоб отримати атестат в коледжі, не диплом.
До отримання диплому треба навчатися 3-4 роки. .
Замріяна• 12 января в 22:50
Ответ дляЛялькодзьоб
Ааа, зрозуміла.
Схема спрацює, якщо не реформують коледжі
ЛюбимаЯНЬ• 12 января в 22:56
Можно после 9 класса никуда не поступать и нигде больше не учиться? Есть ли закон обязывающий обязательную учебу после 9 класса?
ЛюбимаЯНЬ• 12 января в 23:01
Ответ дляПатика-мотика
Переходить в 10 класс лицея .
У нас тоже так. Школу сделали девятилеткой и всех выпускают
Патика-мотика• 12 января в 23:03
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Переходить в 10 класс лицея .
Та не хочется в чужой класс и к новому учителю. Но тоже думаю, что скорее всего придется.
Говорю відверто• 12 января в 23:20
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
А в детстве вы ездили часто гулять с сыном по городу,на пляж,в музеи итд?
Давайте я отвечу. Такая же история
Да, в детстве - самое разнообразное воспитание интересов. От массы школ раннего развития до секции кунг- фу и походов в музеи. Бесконечные приятели- малыши на площадках.
И, в результате- сейчас ему 15 и также,как сын автора , никуда не ходит.
Но в том нет нашей вины- умоляем встретиться с приятелями , предлагаем квест, пиццерию , но нет (. Им хорошо и по инету общаться, играть как кто- то выше насмешливо написал.
Но отличие- мой умен и любит учиться, только выборочно )
младокошкина• 12 января в 23:22
Ответ дляYaЯна
Я б не назвала це побутовою інвалідністю. Це щось інше.
Наприклад, я терпіти не можу громадський транспорт і давку,особливо метро. І взагалі інтроверт по життю, люблю пройтись пішки десь через парк, де нікого немає. Все життя моє проходить поряд з будинком. Школа 15 хв пішки, університет 10 хв пішки, всі мої роботи до 20 хв. Зараз працюю взагалі рукою подати. Я спеціально це обираю все своє життя.
Сина намагалась виховувати абсолютно протилежно, більш самостійним і комунікабельним. В малому віці все так і було. На разі йому 14 років, він сидить вдома, з друзями грає онлайн. Вийти погуляти з друзями може вийти 1 раз на 3 місяці, або рідше. Школа, кружки і додому. Каже, що він інтроверт і соціопат, йому цікаво самому. Дні народження святкувати відмовляється, бо не любить шум і компанії. Якось так(((
Всі ми різні і гени дали своє
Объясните ребенку, что соципат - это совсем другое. Социопат - это Чикатило и Оноприенко, а он, скорее всего, хочет назвать себя социофобом.
ВсеПроВсехЗнаю• 12 января в 23:23
Ответ дляГоворю відверто
Давайте я отвечу. Такая же история
У меня просто точно так же. Я с двух лет детей езжу все выходные летние на пляж, зимой это каток, прогулки,ярмарки,гости, ТЦ, площадки. А сын сидит и говорит, как шикарно дома и каникулы,никуда не надо идти
Крайня невістка• 12 января в 23:30
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
ну если аж американцы на сз знакомств такое пишут, тогда точно))
это все таки надежней, чем на заборе...как ни крути!
Щаслива Я• 12 января в 23:37
Ответ дляТам-тарарам
Ні, а це обов´язково?
Вітаю вас, ви псуєте життя своїй дитині, собсвенними руками і мізками. Схаменіться, доки не пізно!!!
На_оба_рот• 12 января в 23:53
Автор, вот Вам сайт, ищите на нём колледж. Направление и расположение можно задать при поиске, что бы увидеть, есть ли возможность дистанционного обучения - нужно заходить на страницу каждого учебного заведения.
пані Солоха• 13 января в 00:07
Ответ дляЗабрызжу ядом
Мой в монтажном на архитектуре. Ходят учатся
Какой курс? Моя на первом курсе, архитектура, учатся 2 недели онлайн, одна оффлайн
Говорю відверто• 13 января в 00:30
Ответ дляКрайня невістка
За соломинку хватаемся.....
Для драки• 13 января в 02:35
хотіла порадити ’Морський фаховий коледж Херсонської державної морської академії’ але чи зможе автор потім відпустити сина в рейс?..
Зараз коледж та академія переїхали до Одеси, але навчання тільки онлайн. Дуже гарний викладацький колектив.
Навчання безкоштовне бо недобір студентів.
Вчитися не важко.
До війни цей коледж був дуже престижним та першим кроком до морської Академії.
Мій син навчається на 3-му курсі, якщо будуть питання пишіть.
Вчитися не важко.
Хата на мати• 13 января в 04:11
Ответ дляYaЯна
Всі ми різні і гени дали своє
зараз би і вам і сину поставили би РАС і був би ярлик непевносправних
якщо ви ще й не всю підряд іжу їсте...то 100%
Кокосиха• 13 января в 09:33
в колледж все одно треба сдавати іспити і мотиваційний лист на безкоштовне навчання, якщо без іспитів і лише з мотиваційним листом, то це платне) ну і безкоштовно треба потім вчитися ля рейтингу)
західний_діалект• 13 января в 11:14
Автор, мій син також не вчився в школі. І так само , як і ваш домашній хлопчик.Після 9 класу поступив в пту на робочу професію, вже 1,5 роки навчається. 2 дні їздить на навчання , 3 дні онлайн. Якщо не хоче вчитися, йому пряма дорога в пту, отримати професію і на роботу. Потім, якщо набереться розуму, поступить на вищу освіту.
І ще додам, навчання безкоштовне. Пту дуже вигідно, щоб у них були учні, тому з навчанням дуууже допомагають. + стипендію отримують майже всі.
Хата на мати• 14 января в 14:31
Ответ дляВероятненько
У нас в школі був хлопець, його бабуся весь час водила до воріт школи і забирала. Так ось в 8 класі його одного разу бабуся не зустріла, бо нас з останнього уроку відпустили. Так він вийшов зі школи і пішов собі по доріжці прямо. Ми йшли позаду, бачимо проходить свій дім, свій під´їзд і йде далі. Ми його наздогнали, повернули, відвели додому. А він нам каже, я повинен йти прямо, поки мене бабуся не зустріне - так мама сказала. При цьому він розумний, без відхилень, просто побутовий інвалід. Його ні в садок не водили, ні з ким дружити не дозволяли, щоб хлопці його поганому не навчили. А дівчата, то тим більше)))
то ви просто не знали про його особливості
і тому його бабуся забирала завжди, бо сім’я знала, що може отак піти і не розуміти де дім