Шалена невинність• 12 января 2025
Зайшла в секонд і знайшла)
Хотіла замовити на НМ ось цей светр, але немає вже розміру
Вчора була у справах і зайшла в секонд - і тут він, в потрібному кольорі і розмірі, стан ідеальний, 205 грн на вагу)
Ну і сукеньку ще прихватила, нову
Довольна)
Що у вас хорошого?)
Хочу, щоб це працювало не на одязі, а на моїх бажаннях стосовно росії і росіян 😞
Ну і сукеньку ще прихватила, нову
Довольна)
Що у вас хорошого?)
Мир Мир Мир!• 12 января 2025
Авторе, а що по розмірах у цьому светрику? На який обхват грудей який розмір?
Шалена невинність
• 12 января 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Удалено администрацией...
Шановна адміністрація, якщо ця панянка має дар ясновидця і я пишу з 2-х акаунтів - прохання накинути мені бан на анонімність.
Якщо ця панянка просто бидлувала - то тоді на неї
Дякую! ❤️
Лепешечка• 12 января 2025
У меня тоже так было позавчера - рассматривала серенькое вязанное платичко, оставила его в ’выбраных’, вечером нужно было ’убить’ 20 минут, зашла в секонд и нашла ему замену
Фрекен бок• 12 января 2025
Ответ дляШалена невинність
Дивно...
А код на бірці такий, як на сайті під цією моделлю
Але Вам видніше звичайно)
Удалено администрацией...
Отчебучкина• 12 января 2025
Ответ дляФрекен бок
Удалено администрацией...
Он воде лежит, замочен для стирки)
Бронетапці• 12 января 2025
Ответ дляШалена невинність
Поки такі справжні фото)
В вашем стартопике ж без люрекса сведрик)))
парИла я парИла• 12 января 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Удалено администрацией...
Какое право вы имеете оскорблять людей ?
парИла я парИла• 12 января 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Я ходжу в останній день, коли ціна 38 за кг. Іноді щось знаходжу. Останній раз взяла собі светр kenzo home, 50%вовна, 50% акрил, дуже товстий, 1 кг вагою. Випрала кілька разів, прочистила ковтунці, відпарила, дуже класний і теплий.
Кошмар, извините, но он как для бомжа (
Может при носке выглядит лучше, но на фото прям сильно не очень
Файна цьоця• 12 января 2025
Ответ дляБронетапці
Це наче вода так відбилася
Белоснежко• 12 января 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Отличный вариант для уборки листьев на даче
Фрекен бок• 12 января 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Из интересного только бирка Кензо, свитер - старье, ужасная модель, цвет. Наверняка воняет секом. Еще и вес 1 кг😳
Шалена невинність
• 12 января 2025
Ответ дляОтчебучкина
Он воде лежит, замочен для стирки)
Саме так)
Ща как дам• 12 января 2025
я якось за 80 грн урвала товстовку цієї фірми, на розетці її ціна 1300 грн. Задоволена як слон)
Леопардові панчохи• 12 января 2025
Ответ дляФрекен бок
Такой свитер конечно неплохой, но конкретно этот видно что уже заношеный и цвет потерял. Конечно не в дырах, но и не 2 раза надет, конечно можно с придыханием говорить что это кееензо, но от этого он новее не станет
Додаю напруги• 12 января 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Класний!
Я б теж такий взяла
Моя найкраща знахідка, це шовкове пляжне плаття, також в останній день за 15 грн
Я б теж такий взяла
Чемна панночка• 12 января 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Я в катишках ніколи не беру)
Жерица ночи• 12 января 2025
Ответ дляФрекен бок
Удалено администрацией...
Про засіб для прання, ви не чули
Ms. Доброта• 12 января 2025
Ответ дляЩа как дам
Фирмы Н&М
Я новые на распродаже по 240 гривен купилаа футьолки по 80
Чи не фирма
Фрекен бок• 12 января 2025
Ответ дляЧемна панночка
Я останній раз купила таку сукню. Сидить бомба. Задоволена))
Единственная симпатичная вещь в теме про секонд
КАПСЛОЧНИЦА• 12 января 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Вибачте, але воно таке ношене переношене. Таке беруть хіба що Тузіку в будку стелити.
Ні грама• 12 января 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Кілограм??? Він же мабуть цупкий такий що поставити можна і стоятиме... Ні, я без претензії, комусь таке до вподоби, вісі ми різні. Але я завжди коли на такі светри натрапляю то дивуюся як їх можна носити, це ж скафандр))
Ні грама• 12 января 2025
Блін, жаль що я не в мами зараз, я би показала свій пуховичок. В неї приватний будинок, то я купила, щоб було в чому в двір до Тузіка виходити гратися) Досі засмучена що він на два розміри більший, інакше я б взяла його носити на повсякдення. Він просто бомбезний - і модель, і колір, і довжина, легесенький, м´якенький і теплющий. Була би я Л-ка - мені б всі мої куртки не потрібні стали, тільки його б носила))) купила за 280 гривень.
Борщик• 12 января 2025
Ответ дляФрекен бок
Автор, вы сами не видите что у вас не такой свитер? Рада, что вам нравится. Такого плана свитера и платья я сложила в коробку, на выброс
А як ви визначили що не такий? По клаптику мокрого з виворітного боку?? Аж цікаво
Гравіцапа• 12 января 2025
Ответ дляФрекен бок
Удалено администрацией...