Синди Кроуфорд• 12 января 2025
Избирательность в еде у ребенка
Ребенок готов есть макароны, рис, сыр, хлеб, свеклу, иногда куриные отбивные или наггетсы или пельмени и все фрукты.
В раннем детстве ел все борщ, брокколи, цветную капусту, разные крупы, помидоры. Только мясо и рыбу отказывался. А сейчас все меньше и меньше продуктов ест. Ещё недавно ел блины, уже не ест, тушёную капусту ел, ленивые голубцы, а сейчас нет
Как расширить меню?
Кастрюлька• 12 января 2025
Ответ дляКопирайторша
А я раніше не їла цибулю, але давно вже їм з задоволенням. Може просто менше на дитячі вибрики уваги звертати? Якщо дитина поголодує, буде тільки здоровіша. Я в дитинстві, навіть, якщо заставляти, їсти не буду. Потім просто готувала собі, що хотіла окремо. Десь в 13-15 почала їсти все підряд. Навіть варену курячу шкурку почала обожнювати. А в мене просто був такий обмін речовин. Мені те все було непотрібно. Могла цілий день нічого не їсти і не хворіла. Батьки переймалися, що дуже худорлява була, а я відчувала себе прекрасно. Доречі, я й зараз худа, але їм все підряд. І чипси і смажену картоплю
Діти самі собі не можуть готувати корисну їжу. Врни можуть забити голод аби чим. Це теж нормальні батьки не повинні допускать
Козачка• 12 января 2025
Не вижу проблемы. Если у ребенка нет проблем со здоровьем/ весом/ анемии , то зачем заставлять и соответствовать чужим шаблонам понимания правильного питания. Я очень избирательна в еде с детства и ничего, проблем с жкт никогда не было ( пару запоров при беременности не считаю)
Копирайторша• 12 января 2025
Ответ дляДА да да
Интересно,что вы готовили,яичницу и хлеб с маслом?
Конечно. И, даже супы без вареного лука и жареную картошку.
Выросла здоровая и стройная. С нормальной психикой, которой не понять тех родителей, которые изощряются, чтобы кого-то накормить и почувствовать себя очень важным из-за этого😁
Дама_с_караваем• 12 января 2025
Автор, якщо це єдиний нюанс в поведінці дитини, то нічого страшного, не загострюйте увагу, готуйте те, що їсть, але в здорових пропорціях.
А якщо це один елемент з цілого комплексу дивакуватостей в поведінці, то читайте спец літературу про нейронетиповість.
Мост_Устал• 12 января 2025
Ответ дляКастрюлька
А що мають діти страждать? Наче б то ми і є один в одного, щоб взаємодіять. Десь проявляти терпіння і йти на уступки.
Який вихід ви пропонуєте?
Це домашнє насильство заставлять їсти їжу, яку не любиш
Який вихід ви пропонуєте?
А не досипати ночами, психувати і ставати після роботи на другу зміну до плити це не насильство, ні?
Це таке щастя материнства, чи що?
Відразу скажу. Так, у мене є дитина.
Підліток, 15 років.
Я ніколи його не примушувала їсти або не їсти.
Я завжди готувала на всіх.
Це таке щастя материнства, чи що?
Відразу скажу. Так, у мене є дитина.
Підліток, 15 років.
Я завжди готувала на всіх.
Я така бойова• 12 января 2025
В основном такие дети ненормотипичные. Там не только проблемы в еде. Знаю несколько таких детей, подростки, лучше не стало.
Копирайторша• 12 января 2025
Ответ дляFany
Тобто Ви вважаєте нормальним доводити дітей до рвотного рефлексу їжею, яку вони не їдять?
Це мої батьки так намагалися мене накормити. Я одразу не заморачивалась. Не хочуть - до побачення. Не зголодніли. Чи Ви думаєте я їх заставляла потім??? Ні. Могли і не їсти.
Потім їли з задоволенням все, тому що голод - це найкращі ліки від дитячих бзиків. І зараз голови н
Своїм дівчинам не морочать.
Копирайторша• 12 января 2025
Ответ дляКастрюлька
Я теж такої думки. Я що монстр шляхом голоду впихать те, що не люблять.
Я от не їм печінку. Не уявляю, щоб не було в хаті нічого крім печінки. Я б їла і ригала.
Так і в старшого наприклад рвотниц рефлекс на перемелене м´ясо. Куском їсть без проблем варене, печене, тушене, а тюфтеля, фрикаднлька, котлета ні, він їсть і сльози, рвотні позиви. Я що монстр його змушувать? Тому готую так, як їсть. А малийдуже любить якраз і котлетку, і фрикадельку. Просить саме так готувать. І їсть з апетитом. Тому мушу готувать одному одне, другому інше. Старший обожнює розмольнік, більш ніхто в сім´ї його не їсть. А він може ним і пообідать і повечерять. Варю окремо йому особисто.
Да, мені складно. Я псіхую в душі, що я ночами часто готую, не висипаюсь. Але на те я і мама.
Пропонувать треба постійно.
От вчора вмовила дітей спробувать рис сорт жасмин. Саме він як самостійний гарнір дуже смачний. Вони з острахом ковиряли, але з´їли. Сказали нормально, можна іноді їсти.
Така маленька перемога моя. Плов їдять, але я часом хочу просто рис приготувать до підливи з телятини.
Жду і сподіваюсь як стануть підлітками все будуть уплітать
Пропонувать треба постійно.
Медалі собі малюєте за перемогу, як найкраща мати???)
Пирожкиня• 12 января 2025
В мене теж малоїжка і вибірковий в їжі. Але дитина ще маленька. За новими продуктами або стравами ходимо в кафе. Далі, якщо зайшло, можу вдома повторити.
ДА да да• 12 января 2025
Ответ дляКопирайторша
То есть вам просто лень было хлеб маслом намазать. Я вот борщ впервые решилась попробовать в 14 лет,а сало наверное в 20+,кровянку не решаюсь до сих пор, даже не знаю,зачем бы меня заставляли это есть,если можно реально готовить суп без зажарки и не есть всю жизнь говядину и суп с луком,как любят родители.
Я така бойова• 12 января 2025
Ответ дляКопирайторша
Своїм дівчинам не морочать.
Вы просто не сталкивались. Одно дело не любить лук и печень. А другое дело что ребёнок ест только макароны, варёную грудку и брокколи .
ДА да да• 12 января 2025
Ответ дляЯ така бойова
Не фантазируйте.
Копирайторша• 12 января 2025
Ответ дляКастрюлька
Який вихід ви пропонуєте?
Хто заставляє?? Читайте психологів
ДА да да• 12 января 2025
Ответ дляЯ така бойова
Углеводы, белки ,витамины,что ещё надо.) Племянник мужа лет в шесть месяца два ел только борщ. Утром ,в обед и вечером,вот это уже проблема,вечно варить борщ.
Копирайторша• 12 января 2025
Ответ дляКастрюлька
І що??? Що буде, якщо вона щось своє приготове і з´їсть в задоволення?? Схоже, що у Вас якісь дитячі травми
Ответ дляКастрюлька
Пропонувать треба постійно.
Ну и нафига это самопожертвование? Готовить ночами? Чтобы что? Чтобы крыша ехала? Чтобы быть никем и не иметь ни времени ни интересрв своих?
Я не говорю, что нужно готовить то, от чего рвет, но готовить ночами три варианта еды, это дичь полная. От голода они не умрут при полном холодильнике, захотят сами возьмут еду, старший приготовит. Зачем своими руками создавать инфантилов, вы им и в полтос будете жопу мыть и готовить что они захотят? (Именно вы, с такими закидонами им сложно будет социализироваться и найти себе партнера).
Копирайторша• 12 января 2025
Ответ дляДА да да
Ну да, суп не лень было мне сварить в 11, а хлеб с маслом лень. Чем Вы читаете?)))
И мои сыновья сами сейчас могут себе все приготовить, если им чего-то такого интересного захочется. При этом едят с удовольствием, все что готовлю я.
Намакушка• 12 января 2025
ніяк не розширите. така ж сама дитина. хвлями трохи розширити вдалося, але післі 6 і 10 років десь. а зараз в 12 років вона на ПП. тож знов обмежене меню.
Сіґеле-міґеле• 12 января 2025
Ответ дляКастрюлька
Пропонувать треба постійно.
я така ж, як ви, але мушу вас трохи розчарувати, моїм 16, 16 і 17 - як готувала, так і готую))
тим більше, я сама така щодо їжі, раніше було гірше, коли почала сама готувати, то більше їм різного. олів´є, наприклад, окрошку і шубу спробувала тільки в гуртожитку у 18 років, хоча моя мама завжди їх готувала, вона все готувала смачно. потім я вже їх їла, звичайно. в дитячий садок мені брат привозив смажену картоплю з м´ясом або домашні пельмені, бо я там зовсім нічого не їла, тільки чай пила.
Кастрюлька• 12 января 2025
Ответ дляКопирайторша
Я тільки розказую свій досвід.
Яка мені різниця хто яка мати. Мені шкода дітей, коли читаю тут такі нісенітниці
Кастрюлька• 12 января 2025
Ответ дляКопирайторша
Скільки раз приготує? Щодня смажене яйце і бутерброд? Чи що ваша дитина може приготувати ще
Кастрюлька• 12 января 2025
Ответ дляГитта Ягг
Ви зараз говорите про моїх дітей 8 і 10 років.
Ви наскільки лінива, що готові оправдовувати свою лінь за рахунок мам, які прикладають хоч якісь зусилля.
Ви б замість того, щоб повчати, взяли для себе якусь інформацію і проаналізували свою байдужість до дитини
Копирайторша• 12 января 2025
Ответ дляКастрюлька
Навіть, якщо так??? І що?? Старший в 10 вже робив собі якісь овсянобліни. Молодший в 10 вже випікав печиво.
Одному зараз 22 іншому 16. Високі спортивні стрункі, і головне, здорові красені😁 Без тараканів в голові.
Ответ дляКастрюлька
Есть важное и приоритетное, есть глупость и имитация бурной деятельности. Подвиг ради подвига.
Кто вы по профессии? Чем вы занимаетесь вне работы. когда ночью не готовите разносолы? Какую последнюю книгу вы прочитали и в каком году это было?
Чему вы научили и учите своих детей? Какие книги и игры их интересуют? Есть ли у них доузья? Что вы вообще про них знаете?
У вас муж есть! Вы его когда последний раз спрашивали о его работе о самочувствии?
Вашим детям нужна нормальная семья нормальная мать, адекватная, имеющая свои интересы, участвующая и в их жизни и в жизни социума и с нормальным отношениями с мужем. И чтобы с ней можно было поделиться своими делами и она поняла о чем речь. Им не нужна домашняя рабыня единственный интерес которой новый суп.
Пройдет несколько лет, у них появятся интересы вне лома и вне вас и далеко вне ваших супов и каш. Появятся девочки.
Что вы тогда будете делать? Чем жить?
Мост_Устал• 12 января 2025
Ответ дляБритоножка
Готувати картоплю, якщо дитина її їсть, а не влаштовувати катування гречкою, тому що вона корисна.
Не хоче м´яса чи риби, не їсть.
І не робіть з себе жертву, це занадто дитяча реакція. Попрацюйте з психотерапевтом, чому вам принципово нагодувати власну дитину гречкою, яку вона терпіти не може. Підказую - причина у ваших власних дитячих травмах... Вам не дозволяли щось не любити, тепер ви хочете, щоб і ваша дитина страждала
Не хоче м´яса чи риби, не їсть.
Щоб ви розуміли.
Мій підліток вчора з великим задоволенням з´їв бутерброд з чорного хліба з маслом, оселедцем і синьою цибулею))
Мій син не перебирає їжею абсолютно)
Так що до психолога треба скоріше вам.
Зокрема щоб зрозуміти, чого ви навішуєте людям якість незрозумілі проблеми))
Мій син не перебирає їжею абсолютно)
Так що до психолога треба скоріше вам.
Кастрюлька• 12 января 2025
Ответ дляГитта Ягг
Что вы тогда будете делать? Чем жить?
Ви не полінились і написали аж такий текст. Ви дуууууже зайнята певно. Чому б в цей час не зварити своїм дітям щось корисне.
І да, їжа це якраз і важливе, і пріорітетне.
Чому ви так зверхньо дали оцінку моєму життю, моїй особистості? Що ви про мене знаєте?! Чого ви вирішили що ви краща і освіченіша за мене?
Якщо вас цікавить дійсно моя біографія, то будь ласка.
Я за професією економіст, але з появою дітей зайнялася агробізнесом на власній землі. Читаю я з задоволенням 2-5 книг на місяць, щовечора ми читаємо ВСІ. Це наша сімейна традиція. Остання книга Дімаров Ідол. З дітьми в мене прекрасні, довірливі стосунки які вас і теми взагалі не стосуються.
І, да, я вважвю своїм обовязком забезпечити їх хорошим харчуванням. Діти не винні, що я не завжди встигаю вдень все зробити, а доврдиться вночі в високий сезон. Це їх не повинно нічк обходити, як і де і яким чином батьки зароблять, бо це батьківські обов´язки.
Я не вмправдовуб свою лінь ніколи і ніяк і не шукаю тисячі причин чому ви діти знов маєте сосисками і бутербродами запихатись,
навідміну від вас. Бо мамі все одно що ви себе кинете, не плутайтесь під ногами.
Якщо для вас готовка це вже домашня рабиня, то не уявляю взагалі ваших цінномтей і ступеню ліні.
Діти виростуть і будуть займатимь своїм життям. Чого ви вирішили, що забезпечення дітей базовими потребами є чимось постидним і птганим, що намагаєтесь тут психоаналізом займатись моєї особистості.
Та ростіть своїх дітей як хочете. Хай їдять піцу хоч щодня, поки ви читаєте чи чим там вам ще треба займатись.
І, доречі, чудово вариться суп під час читагня. Спробуйте, ваші діти оцінять! І подякують
Кастрюлька• 12 января 2025
Ответ дляКопирайторша
Мої тоже можуть собі зварити яйця і сосиски з макаронами, якщо геть якийсь форс мажор.
Але коли мама може нормальну їжу приготувати, то чого це не зробити мамі? Щоб що? Провчить якнайраніше дітей і показати, що життя їх змушує до іншого? В чому ваша пропаганда?