Чай не пью, только кофе• 12 января 2025
Є тут такі які мандрують самі і не за всі кошти світу?
Зізнаюсь. Я заздрю нашим біженцям які мають змогу побачити світ. Мені 44 . Я ніде не була. Навіть по Україні. Нещодавно побачила в інстаграм жінку яка немає багато коштів але кудись їздить. Наприклад купила квиток на автобус в Польщу. Знайшла готель недорогий . Цілими днями ходила пішки, гуляла . Ось я вирішила запитати чи є такі тут жінки ? Я теж бюджетно кудись їздили. Поділіться досвідом.
Марс атакует• 12 января 2025
Пропоную купити автобусний тур, якийсь дуже бюджетний, майже те саме, їдете автобусом і гуляєте, плюсом буде гід.
Чай не пью, только кофе
• 12 января 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Я путешествую, но ЗА ВСЕ ДЕНЬГИ МИРА
Ви молодець )
Мозговая пилочка• 12 января 2025
Переліт від 29 євро, можна зняти кімнату за 30 у наших українців, хоч в Мілані, хоч в Парижі
То такий собі відпочинок, але побачити світ, можна
Хочу в БАНю• 12 января 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ви молодець )
Автобусом дёшево,но 3 дня это жесть
Пасхальний тролік• 12 января 2025
От купила квитки в авіа в Рим за 2000 туда-назад. Вважаю що це не всі гроші світу.
Коренная киевлянка• 12 января 2025
Так чем делиться? В каждой стране- свой опыт. Общий посыл - покупаете билеты, смотрете какип достопримечательности вас интересуют, бронируйте отель рядом.
Готова до другої• 12 января 2025
Мандрувати дешево можливо , але головне ризикнути і тоді зможете побачити світ
Коренная киевлянка• 12 января 2025
Ответ дляМарс атакует
Плюс. Для первого раза- лучше всего. И точно дешевле, чем самостоятельно
Пасхальний тролік• 12 января 2025
Подивіттся , здається в інста блогерка na kryle розказує фішки дешевого пересування країнами
Вероятненько• 12 января 2025
Як оце мандрувати тим родинам где чоловік сидить дома а із за цього і жінка сидить з ним( і дітьми
Меряю от 0• 12 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Навчіть
Де дивитися? Коли.
Зараз це ви на літо взяли?
Де дивитися? Коли.
Зараз це ви на літо взяли?
Мозговая пилочка• 12 января 2025
Ответ дляВероятненько
А навіщо ви його охороняєте? Він сам вдома не посидить ?
Марс атакует• 12 января 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Ну можливо не дешевше, десь +/-, але активніше і цікавіше, а ще їжу можно взяти з собою, або по місту (якщо це не Швейцарія чи Скандинавія) купити в супермаркеті, це значно економе бюджет.
90x60x90• 12 января 2025
Ответ дляВероятненько
А чого з ним сидіти?
Ми родиною разом у Карпатах відпочиваємо, з дітьми на море літаємо, він сам собі ради не дасть кілька тижнів?
Чай не пью, только кофе
• 12 января 2025
Ответ дляМарс атакует
Дякую. Дивилась ці варіанти
Невгамовна шахиня• 12 января 2025
Ответ дляМарс атакует
Автобусные туры часто предполагают оплату обязательных экскурсий
ФруктЕщеТот• 12 января 2025
Автор, а где в Украине вы были сами? В каком городе? От этого стоит отталкиваться. Начать с Украины, а потом уже заграницу. Я начинала с Украины. Честно говоря, страхи были, наверное, глупые, но мне в первую очередь было страшно снимать жилье самой
Чай не пью, только кофе
• 12 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Я вибачаюсь. 2000 дол ?)
Барбітта• 12 января 2025
У Рим по 17 євро купила квитки з Кишинева. Ще дивилася тур автобусний з дитиною на канікули Париж+Амстердам за 300 євро на одного. Вважаю, недорого. Було б бажання
Мозговая пилочка• 12 января 2025
Ответ дляМарс атакует
В Швеції в супермаркеті ціни України. Майже. На перекуси, так точно
Марс атакует• 12 января 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Дякую. Дивилась ці варіанти
То що не так? Дешевше, то наврядче, пересування Європою не дешеве, а автобусний тур їде згідно маршрута. Дивіться різні тури, різних агенств, є ’Бедняжка’ і є ’Феєрія’, це для прикладу, ціни різні, і умови різні.
Платье Длинное бальное• 12 января 2025
Не подорожую, купляю авто, квартири, будинки, а то- гроші на вітер.
Чай не пью, только кофе
• 12 января 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Мечтаю про Италию, Испанию . Я так понимаю захожу на букинг. Читаю отзывы о отеле и по бюджету бронирую. Ну и билеты. Интересно было бы конечно поезд но автобусом наверно проще в плане покупки билетов
Мозговая пилочка• 12 января 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Я вибачаюсь. 2000 дол ?)
Гривень звичайно. Не прикалуйтесь )
Чай не пью, только кофе
• 12 января 2025
Ответ дляГотова до другої
Це було б чудово . Тому і цвкивий досвід хто так робить )
Чай не пью, только кофе
• 12 января 2025
Ответ дляПасхальний тролік
О дякую. Зараз знайду її
Невгамовна шахиня• 12 января 2025
Ответ дляБарбітта
Только к тем 300 евро дополнительно оплачиваются обязательные экскурсии, туристический сбор, аренда наушников аудиогид)
Чай не пью, только кофе
• 12 января 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Я сама с Киева. По Украине была только Харьков, Сумы, Винница, Днепр. Вот на западной и в Карпатах ни разу .