Чай не пью, только кофе• 12 января в 22:18

Є тут такі які мандрують самі і не за всі кошти світу?

Зізнаюсь. Я заздрю нашим біженцям які мають змогу побачити світ. Мені 44 . Я ніде не була. Навіть по Україні. Нещодавно побачила в інстаграм жінку яка немає багато коштів але кудись їздить. Наприклад купила квиток на автобус в Польщу. Знайшла готель недорогий . Цілими днями ходила пішки, гуляла . Ось я вирішила запитати чи є такі тут жінки ? Я теж бюджетно кудись їздили. Поділіться досвідом.
Пасхальний тролік• 12 января в 22:53
Ответ дляМарс атакует
То що не так? Дешевше, то наврядче, пересування Європою не дешеве, а автобусний тур їде згідно маршрута. Дивіться різні тури, різних агенств, є ’Бедняжка’ і є ’Феєрія’, це для прикладу, ціни різні, і умови різні.
Бідняжка зовсім не дешево.
Тут влітку давала дівчина посилання на агентство за смішні гроші возили на море. Може вона відпишеться в цій темі
автор Чай не пью, только кофе • 12 января в 22:54
Ответ для66сезон666серия
Я переселенка
Выехала
И когда поняла, что в принципе поыиг куда ехать - то выбрала Одессу
Хоть мечта сбылась - жить возле моря
Зарплата у меня не особо отличается от вашей
Аш 15 тыс 😪
Моя знайома з Маріуполя зараз в Одесі . Біля моря. Спочатку щодня там гуляла. Зараз не так але їй дуже подобається
автор Чай не пью, только кофе • 12 января в 22:55
Ответ дляВитворунка
Сейчас куча наших повыезжали. Никто из друзей не зовет?? ) реально отлично, если на жилье есть возможность сэкономить.
Не хочу я ни к какой куче. Пусть живут
Пасхальний тролік• 12 января в 22:56
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Блин. А научите как так покупать? А в Риме где жить планируете ?
Ой, проживання дороге навіть в хостелі. Можливо айрбнб, але я ще не вивчила цю тему, лише букінг.
Подивіться на букінгу
Марс атакует• 12 января в 22:56
Ответ дляПасхальний тролік
Бідняжка зовсім не дешево.
Ок, це дивлячись з ким порівнювати, якщо з ’Інкомартур’ чи з «Феєрія Мандрів», то дешевше, але і якість гірша.
автор Чай не пью, только кофе • 12 января в 22:58
Ответ дляПасхальний тролік
Гривень!!! 6300 туда назад на 3 людини
От на травень, наприклад. Київ чернівці 400 + 400 чернівці-сучава. Дешевше ніж через Польщу, і без ночівлі
Сучава це Румунія ? Тобто потяг з Києва до Чернівців, потім автобус до Сучави? Це до аеропорту ?
Пасхальний тролік• 12 января в 22:58
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Щось її не знайду. Оце вона чи ні ?
Посилилася, не вона.
Ось ця
автор Чай не пью, только кофе • 12 января в 23:01
Ответ дляПасхальний тролік
Посилилася, не вона.
Ось ця
Дякую!
Пасхальний тролік• 12 января в 23:04
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Так. Мені здається це найдешевший варіант добратися до аеропорту-за 800 грн. Бо Польща 2000+ а ще може знадобитися ночівля. + на кордоні з Польщею може бути дупа, напрямок перевантажений.
Кишенів також більше 2000, Яси, Бухарест.
автор Чай не пью, только кофе • 12 января в 23:04
Ответ дляПасхальний тролік
Ну так . Це дешевше
Барбітта• 12 января в 23:04
Ответ дляНевгамовна шахиня
Только к тем 300 евро дополнительно оплачиваются обязательные экскурсии, туристический сбор, аренда наушников аудиогид)
Так, тому самому собі дешевше організовую)
пані Солоха• 12 января в 23:06
Ответ дляБарбітта
У Рим по 17 євро купила квитки з Кишинева. Ще дивилася тур автобусний з дитиною на канікули Париж+Амстердам за 300 євро на одного. Вважаю, недорого. Було б бажання
я теж планую туди подорож в квітні, з Харкова через Одесу потягом.
з Риму до Канн, там старша донька. в Каннах кілька днів, потім літаком до Кракова, і вже звідти додому автобусом. це все на 10 днів, бюджет - 1 тис євро на двох, вже порахувала. правда, ночівля в нас тільки в Кишиневі, і у Франції платити не будемо. на цьому велика економія
автор Чай не пью, только кофе • 12 января в 23:08
Осі прямо дві країни в які я хочу в одній екскурсії
Добрая свекровь• 12 января в 23:11
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Так езжайте, в чем проблема?
пані Солоха• 12 января в 23:12
ми вже мандрували влітку 22го та на Новий рік, купувала дешеві авіаквитки (дійсно в ЄС це найдешевший вид транспорту), їздили у Францію, Німеччину, Чехію. в Німеччині навіть в таборі ночували, зекономили 50-60 єврів, треба було в Ганновері перекантоватись, малий дуже хотів саме Ганновер побачити. чомусь ну побачили.
автор Чай не пью, только кофе • 12 января в 23:13
Ответ дляДобрая свекровь
Так езжайте, в чем проблема?
Поеду)
Добрая свекровь• 12 января в 23:14
Ответ дляЧай не пью, только кофе
В Риме жилье очень дорогое
Пасхальний тролік• 12 января в 23:18
Ответ дляДобрая свекровь
В Риме жилье очень дорогое
Да, що хостел біля терміні що норм готель не дуже відрізняються по ціні
БлинчикБезСметанки• 12 января в 23:41
Не подобається мені оце не за всі гроші світу, звучить як на халяву)
Якщо їхати не в сезон, буде набагато дешевше, якщо мова про морські країни. Житло бронювати завчасно. Краще купувати якийсь тур у операторів, так дешевше виходить.
Марс атакует• 13 января в 13:05
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Феєрія гарний туроператор, головне щоб зібрався тур.
Напишіть потім відгуки, що сподобалось, не скільки важко подорожувати автобусом на великі відстані.