Луковая• 13 января в 12:48
репетитор англійської 2 клас
скажіть, чи взагалі потрібно дитині в 2 класі репетитора англійської?
питаю, бо бюджет обмежений. але якщо з такого віку вже буде результат, нічого не забувається і т.п., то я візьму.
єдине що можу платити лише раз в тиждень (вважаю, це краще, ніж нічого)
Луковая
• 13 января в 12:53
Ответ дляГде тут 0?
знайдіть студентку. Результат буде.
ну все одно заняття буде 300-400 грн.
Менее Более• 13 января в 12:53
Автор, беріть книгу англійською мовою і читайте з дитиною. Перекладайте. І безкоштовно і буде результат.
Луковая
• 13 января в 12:55
Ответ дляМенее Более
не хоче)
Акуна_Матата• 13 января в 12:58
Ответ дляЛуковая
ну все одно заняття буде 300-400 грн.
На курсы записывайте. За эту цену будут занятия 2 раза в неделю
Акуна_Матата• 13 января в 12:59
Мой ребенок занимается сам 6 лет -результат есть. Сейчас 11 лет и он свободно общается на бытовые темы
Луковая
• 13 января в 12:59
Ответ дляАкуна_Матата
це треба чоловік 3-5.
тому що більше не буде результату...
пробувала один раз, де було 10 чоловік - вона взагалі ні слова не сказала (трохи скромна,не смілива)
тому що більше не буде результату...
Луковая
• 13 января в 12:59
Ответ дляАкуна_Матата
сам це як?
як дитина може в 6 років займатись сама..
МояХатаЗкраю• 13 января в 13:01
Якшо 1 раз на тиждень, то не морочте голову ні собі, ні дитині, ні репетитору.
Луковая
• 13 января в 13:03
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ви так пишете, ніби 3-3,5 тис грн в місяць така банальна сума, що її потратити - це просто нуль
Акуна_Матата• 13 января в 13:03
Ответ дляЛуковая
сам це як?
Т9. Не сам, а с
Акуна_Матата• 13 января в 13:04
Ответ дляЛуковая
це треба чоловік 3-5.
тому що більше не буде результату...
А что она должна говорить на одном занятии без знаний вообще?
Луковая
• 13 января в 13:04
Ответ дляАкуна_Матата
Т9. Не сам, а с
і Ви також вважаєте, що якщо нема фінансової можливості на репетитора двічі в тиждень, то не займатись взагалі?
Акуна_Матата• 13 января в 13:04
Ответ дляЛуковая
Я написала вам как я считаю
Луковая
• 13 января в 13:05
Ответ дляАкуна_Матата
Ви знаєте курси, де небагато дітей?
я собі шукала курси і зупинилась на репетиторі раз в тиждень. платити одразу за курс 3-4 міс не готово, а на курсах переважно так і є.
дитина може передумати займатись,і що тоді
маминаБубочка• 13 января в 13:05
Ответ дляМенее Более
А як читати,якщо я сама нуль в англійськом
маминаБубочка• 13 января в 13:06
Ответ дляАкуна_Матата
У вас ребенок с 5 лет учит язык сам? Это как?
Акуна_Матата• 13 января в 13:08
Ответ длямаминаБубочка
Это т9. Я уже написала, что не сам, а с
МояХатаЗкраю• 13 января в 13:08
Ответ дляЛуковая
Ну вам же треба результат? Чи ви сумніваєтесь? Якщо сумніваєтесь, то хоча б з 5 класу запишіть до репетитора, або коли прогалини почнуться. А просто так не треба, поки хай сама вчиться.
МояХатаЗкраю• 13 января в 13:09
Ответ дляЛуковая
1 раз на тиждень не буде результату навіть за 600 грн. Бо мова це безперервне вивчення, хоча б 2 рази, якщо не 3 дадуть результат.
Где тут 0?• 13 января в 13:14
Ответ дляЛуковая
ну все одно заняття буде 300-400 грн.
але буде суттєво дешевше, ніж з викладачем
Где тут 0?• 13 января в 13:16
Ответ дляМояХатаЗкраю
буде результат. Я перекладач. Коли була студенткою, займалась з такими дітками.
Луковая
• 13 января в 13:16
Ответ дляМояХатаЗкраю
а якщо той другий раз вже я буду займатись?
але в дитини буде стимул, бо вчителька є
МояХатаЗкраю• 13 января в 13:23
Ответ дляГде тут 0?
І я займалась студенткою. Не було результату. Ще причина-батьки не займались дитиною, не заохочували, дівчинка не любила читати українською, англійською ледве читала слова. Півтора роки позаймалась й покинула, результату геть нема, заняття більше відмінялись, ніж відбувались.
МояХатаЗкраю• 13 января в 13:23
Ответ дляЛуковая
Можливо, це вже як налаштуєте дитину. Непоганий варіант
Кундалина• 13 января в 13:36
Я репетитор, нет, раз в неделю не стоит. Лучше в 9-10 лет на курсы дать
Кундалина• 13 января в 13:37
Ответ дляМенее Более
Я репетитор, это лучший способ отбить желание к английскому навсегда
Не будь КакСвета• 13 января в 14:03
Ответ дляКундалина
Подозрительный вы репетитор, если для ребенка 9-10 лет советуете курсы. Курсы - это поиграться. А особенно с нуля, а еще более особенно для такого возраста, где нужно точечное воздействие.
Менее Более• 13 января в 14:46
Ответ дляКундалина
ну у меня двое моих детей так со мной выучили английский и французский.
Менее Более• 13 января в 14:47
Ответ дляЛуковая
не хоче)
вы думаете за деньги захочет? Учить язык - это не просто отдал на 45 мин 2 раза в неделю. Это надо дома тоже заниматься.