Пліснявілий сир• 14 января в 10:51

Ка Вы считаете 7 уроков в 6м классе ежедневно это много?

Как вы считаете 7 уроков в 6 классе ежедневно это много?
Уроки начинаются в 9 утра и заканчиваются в 15:35
Как по мне это издевательства. Ну я понимаю 7 уроков в 9-11 классахтно не в 7 ежедневно....
И это программа НУШ. Типа растянули на 12 лет чтоб снизить нагрузку детям. 7 уроков в 6 классе ежедневно.... Я одна не понимаю где снижение нагрузки? Если бы не 12 лет а 11 было обуч ние тогда что по 8 уроков было бы?
Я-ваш шанс• 14 января в 13:51
Ответ длябювет_в_обед
відповідаю дівчині з розкладом польським
В смысле нет физ Ры? 4 раза в неделю кроме плаванья.
Свій варік• 14 января в 14:11
а коли я пишу, що не треба в нуш зарано віддавати, то купа тих рук малюють. нуш легкий в першому класі, далі - це просто жесть. В 7му буде ще гірше( бачили б ви ту біологію...
Знаю бакси• 14 января в 14:15
У нас 3 дні по 8 уроків, закінчуються в 16:30. За останні роки вчителів стало не вистачати, часто заміни. Багато дітей просто не приходять то на перші то на останні уроки. І ниби якісь реформи а виходить дурість
автор Пліснявілий сир • 14 января в 14:46
Ответ дляПодругаМужа
Не подобається, але це в даному випадку неприємна необхідність. Історія обов´язковий предмет нмт, хочеш, не хочеш, треба вчити.
Ну наприклад в нас все спрямовано по історії щоб діти не вчили її. Бо задають писанину яку всі скатують з ГДЗ. Адже часу немає щоб прочитати і презентацію подивитись і ще й написати. Але якщо ти просто прочитаєш і запам´ятаєш матеріал поставлять 2. Ніхто не буде розбиратися що ти знаєш. А якщо дз з писаниною 3 рази на тиждень не відішлеш то двійка буде....от діти й пишуть все з ГДЗ а підручники навчальні аознортаюиь бо часу на все на має. А краще б не писали а прочитали і запамятали.
ПодругаМужа• 14 января в 14:49
Ответ дляПліснявілий сир
Ну значить вчитель(ка) тютю. Співчуваю. До речі, згадала, у нас така вчителька була до 9го класу. Дочка писала, син не писав і отримував погані оцінки. А в 9му поміняли, писанини нема, але я не в курсі, чи діти її знають. Хоча і з писаниною не знали.
автор Пліснявілий сир • 14 января в 14:50
Ответ длябювет_в_обед
Про географію 6 клас - окрема розмова. Підручники писали якісь навіжені науковці. Бо не може дитина самостійно того осягнути. Вчитель старається, але... приходиться підручник читати, а потім пояснювати. Дуже-дуже-дуже багато інформації. Замість того, щоб про материки та океани, життя людей... - азімути, магматичні породи, осадкові і т.д. Якщо що - я кандидат наук.
Ну так ми таке по географії теж вчили... Там нічого складного. А от по довкіллю. Реально основи фізики і хімії в 6 класі ..
ПодругаМужа• 14 января в 14:52
Ответ дляПліснявілий сир
І ще я так скажу, зараз зі школою бодадися ефекту нуль, інших вчителів не було й не буде, цих вже не виправиш. Тут або забити на оцінки, не виконувати, або писати й плакати, або переводити на домашнє і вчитися самостійно. Часи такі :(
автор Пліснявілий сир • 14 января в 14:52
Ответ дляСвій варік
Так батьки перелякані що в 7 підуть і в 19 років школу закінчать. .. я не бачу трагедії.... Батьки бояться що дитин на рік довше утримувати прийдеться. Всі хотять швидше здихатись.... Бо інших причин страху я не бачу....
ПодругаМужа• 14 января в 14:52
Ответ дляПліснявілий сир
Ми Ростку вчилися, там взагалі це в 4му проходять :) атоми, молекули, електрони, протони :)
автор Пліснявілий сир • 14 января в 14:53
Ответ дляПодругаМужа
Та ми й та дистанційно. Куди вже самостійніше.... І та вдома цей дурдом. Такі тщастя в тих хто в ш оду ходить. А так ....
Істеріомама• 14 января в 15:53
Сын в 6 классе, один раз в неделю 7 уроков, остальные по 6 уроков. Плюс 1 урок - классный час . Мы учимся утром 3 урока дистанционно, потом 1.5 часа перерыв и на 13 00 в школу на остальные уроки.
Нервогенератор• 14 января в 15:55
Много. У еас в 6 классе один раз в неделю было 7, остальное 6. В 7 классе уже по 7 , тоже нуш
Нервогенератор• 14 января в 15:56
Ответ дляСвій варік
Биология не хуже, чем была у моего сына, сейчас он в 10м.
Маю декілька думок• 14 января в 16:52
Так, це дуже багато.
У мене було в 10-11кл. по 7 уроків три рази на тиждень. Мені було дуже важко. Я часто уходила додому просто.
бювет_в_обед• 14 января в 17:02
Ответ дляПодругаМужа
Ми теж проходили в 4-му - атоми , молекули. в 3 класі грунти : підзолостий, чорнозем і ще 3 види. І майже те саме кожен рік-два будете вчити. В 6-му Природа: фізика, хімія, астрономія, біологія. В 5-му - фізика, географія, біологія. 2 рази на тиждень. Але з 5-го легше матеріал природи - мала сама і 5, і 6 підручник читає. А географія - постійний контроль з 2-ї чверті. І це вона в 7 років йшла, читала добре.
бювет_в_обед• 14 января в 17:03
Ответ дляІстеріомама
А в нас в 6-му класі- 2 рази в тиждень 7 уроків, +кл.година по парним 7 урок.
Сон і дрімота• 15 января в 00:09
У сына тоже в 6 классе каждый день 7 уроков, только в пятницу короткий день 5 уроков. Есть еще обязательный кружок на выбор, у него театральный, и спорт в лицее, у него легкая атлетика. Нормально. Нагрузка хорошая, но мне подходит. Многие уроки парами, например география, история по 2 урока вместе 1 раз в неделю. Матем, англ, укр мова тоже парами. В лицее надо быть в 8.10 на кураторскую 15 минутку, 7 рок заканчивается в 15.00 ровно