Fistashka_ya• Изменено 14 января в 22:17

$1к в месяц в Украине - это как сколько в ЕС?

Если сравнивать кол-во услуг и продуктов, которые можешь приобрести на эту сумму, скажем в Германии или Бельгии?

Это я про чистый доход
Результат:
вже голосів: 18
5 (27.78%) Как 1.5к
5 (27.78%) Как 3к
3 (16.67%) Как 2.5к
3 (16.67%) Как 4к
2 (11.11%) Как 2к
anna_2014• 14 января в 22:17
1к он и в Африке 1к.
автор Fistashka_ya • 14 января в 22:18
Ответ дляanna_2014
1к он и в Африке 1к.
Это да, но у нас хлеб 0.5 евроцента, а в ЕС - 3-6 евро
Катруська• 14 января в 22:18
Примерно как 3, наверное
natlem• 14 января в 22:20
Тисяча вона і в Африці тисяча. Продукти в Україні вже або такі самі за ціною, або інколи дорожчі за французькі. Послуги в Україні дешевші. Але медицина у Франції безкоштовна, на відміну від української. Тому порівняти неможливо у такому ракурсі.
Я б сказала так: на мінімальну зпл у Франції ви зможете себе повністю забезпечити: і житлом, і їжею, одягом, всім. Плюс гарно працює соцслужба, є реальна підтримка незахищених.
Riesling• 14 января в 22:21
Шо ты через Тису в Бельгию решил рвануть?
Продам надувную лодку.
annetta888• 14 января в 22:23
Залежно від того, на що йдуть ці гроші.
На лікарів, то співвідношення 1:10 десь.
Їжа 1:2-3.
Комуналка 1:5
Катруська• 14 января в 22:23
Ответ дляnatlem
А вартість оренди, а ціни на паливо, а ціни в ресторанах/кінотеатрах і тд? Це тільки перше, що прийшло на думку.
автор Fistashka_ya • 14 января в 22:24
Ответ дляnatlem
Не знаю как во Франции, но недавно видел шортс из бельгийского магазина - филе куриное от 10 до 18 евро/кг. В Украине 3,5 евро/кг
natlem• 14 января в 22:24
Ответ дляFistashka_ya
Хліб у Франції біля 2 євро, багет їстівний 1 євро, як в Україні - від 30 копійок.
Сир справжній, а не з рослинного жиру - 8-12 євро за кг, молоко пастеризоване 1-1,4 євро за літр, маскарпоне по 3 євро за 500г, свинина биток біля 5 євро кг, філе курки біля 10 євро, індичка філе від 9 євро, помідори Чері від 4 євро. Але часто бувають акції.
автор Fistashka_ya • 14 января в 22:25
Ответ дляannetta888
Залежно від того, на що йдуть ці гроші.
Їжа 1:2-3.
Комуналка 1:5
Хороший ответ, я тоже думал как бы впихнуть в вопрос соотношение различных категорий
svitochkaa• 14 января в 22:25
Ответ дляnatlem
боже что вы несете
svitochkaa• 14 января в 22:26
аренду учитывайте
natlem• 14 января в 22:28
Ответ дляКатруська
Якщо не Париж, то оренда може бути дешевша нашого ’прифронтового Харкова’, і це не жарт. Ціни я дивлюся на олх. Тут неможливо жити ’з оренди’, як в Україні.
Плюс, якщо сім´я має невисокий дохід, то соцслужба допомагає оплачувати оренду та комунальні. У ресторанчиках обід 16-20 євро. Це без алко. Кіно - євро по 7 ходили. Ось цирк дорого - 30-55 євро квиток. Балет дорого, там ще дорожче було. Але базове - більш доступне з малої зал, ніж в Україні.
Riesling• 14 января в 22:28
Ответ дляnatlem
Ага, і медицина безкоштовна, а не наші шаровики за податки французів шикують.

Ох уж ці біженці, як понарозказують таким самим, які ні разу не були за кордоном за власний кошт, що і медицина безкоштовна, і на мінімалку живеш як король.
автор Fistashka_ya • 14 января в 22:31
Ответ дляnatlem
Не знаю, что вы там на олх искали, но у меня знакомый двушку в центре Запорожья за 5000 грн снимает. Ну и плюс 1000 за коммуналку.
natlem• 14 января в 22:33
Ответ дляRiesling

?
Ви кого назвали шаровиками? Я особисто сплачую податки, роботодавець сплачує додаткову страховку
Хто не працює - за тих оплачує державна страхова компанія.
В Україні я теж сплачувала податки багато років, мала за конституцією ’безкоштовну’ медицину, а по факту це була вагома стаття витрат. Тепер я нарешті дізналася, що таке справжня безкоштовна медицина. Коли після операції лікар заходить, щоб запитати як себе почуваєш, а не нагадати скільки дати анестезіологу і скільки медсестричці...
Тому в плані медицини - для мене сильна економія.
Sentjabrinka• 14 января в 22:33
Ответ дляFistashka_ya
12 евро куриное филе, но и доходы считайте, минималка 2500 евро
Катруська• 14 января в 22:34
Ответ дляnatlem
Розкажіть в якому місті Франції зняти квартиру за 120 євро на місяць?)
автор Fistashka_ya • 14 января в 22:34
Ответ дляSentjabrinka
Это ж брутто 2500? На руки наверное меньше 2к будет?
natlem• 14 января в 22:34
Ответ дляFistashka_ya

1000 за комуналку у двушці? Та ви фантазер....
автор Fistashka_ya • 14 января в 22:35
Ответ дляnatlem

Неа, может в отопительный и больше берут, но летом говорил про 1000.
Sentjabrinka• 14 января в 22:35
Ответ дляFistashka_ya
Нет, чуть больше 2-х, но это минималка
автор Fistashka_ya • 14 января в 22:38
Ответ дляSentjabrinka
Нет, чуть больше 2-х, но это минималка
Беженцы без верифицированного диплома вряд ли ж могут рассчитывать на среднюю?
Sentjabrinka• 14 января в 22:38
Ответ дляFistashka_ya
А при чем тут беженцы?
natlem• 14 января в 22:39
Ответ дляКатруська
В Харкові ціни далеко не 120 євро)
У Франції ви по факту можете сплачувати менше 120 євро оренди за квартиру площею у 35-40 квадратів. Бо тут є соціальне житло, його оренда зовсім дешева, плюс якщо малий дохід, то частково покриється соцслужбрю. Якщо ви дивитеся ціни на Букінгу, то там ціни для туристів, а не місцевих )
Катруська• 14 января в 22:40
Ответ дляnatlem
В Харкові ціни далеко не 120 євро)
А якщо ви дивитесь ціни в Харкові на олх, то теж для туристів)
автор Fistashka_ya • 14 января в 22:42
Ответ дляSentjabrinka
А при чем тут беженцы?
Лижи острю. Тут есть 1к/мес + хата своя и тачка. Вот прикидываю сильно ли просядет уровень жизни свали я туда на минималку говно вилкой чистить
Riesling• 14 января в 22:43
Ответ дляnatlem
?
Ага, розкажіть краще, скільки страховка коштує там, і скільки ви сплачували тут, маючи серйозні проблеми зі здоров´ям, якщо у вас це була серйозна стаття витрат.
З підтвердженням.
А інакше це все блала ні про що.
natlem• 14 января в 22:48
Ответ дляRiesling
З підтвердженням.
А інакше це все блала ні про що.
Я за страховку не плачу нічого) лише податки. Так само, як і в Україні було.
Додаткову страховку сплачує роботодавець - біля 90 євро на місяць
В Україні витрати на медицину були дуже вагомі, бо все за власний кошт. У Франції практично все покривається страховкою (70% витрат покриває базова безкоштовна для всіх страховка і решта 30%покривається додатковою страховкою). Операції, ліки за рецептом, ортодонт для дитини - все безкоштовно. Дуже незвично, до речі, що не потрібно платити.
sportivni-tovari.in.ua• 14 января в 22:50
у вас нема правильного варіанту відповіді, бо це точно менше 1,5К.