Фізик-ядерщик заочно• 16 января в 16:33
Феритин 9.26
Вперше здала кров на феритин -9.26, написано що норма, але читаю що повинен бути хоч 30. Гемоглобін 133, в листопаді гемоглобін був 112. 10 днів тому закінчила прийом тардіферону 2 таб в день протягом місяця. Приймати ще препарати заліза чи це норм ситуація?
Из Кукуева я• 16 января в 16:39
Не норма. Норма - це приблизно цифра вашего віку. У вас дуже сильний дефіцит. А ви здали віт Д?
Фізик-ядерщик заочно
• 16 января в 16:40
Ответ дляИз Кукуева я
Здавала, результат буде завтра, але я віт Д приймаю постійно в великих дозах , думаю буде норм
Фізик-ядерщик заочно
• 16 января в 16:41
Ответ дляИз Кукуева я
А чому ж тоді в дослідженні пишуть норма цього показника у жінок 5-148?
Из Кукуева я• 16 января в 16:41
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Не факт. Він не тільки має поступити в організм. Він має засвоїтись. Це взаємоповʼязані процеси
Из Кукуева я• 16 января в 16:42
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Бо норма в лабораторіях - то середня температур палаті. Ви ж чомусь здавали ті аналізи? Вас щось турбує?
Фізик-ядерщик заочно
• 16 января в 16:42
Ответ дляИз Кукуева я
Феритин повʼязаний з віт Д? Рік назад віт Д був 51.
Фізик-ядерщик заочно
• 16 января в 16:43
Ответ дляИз Кукуева я
Гемоглобін низький, волосся дуже випадає, ну і хотіла перевірить для себе бо ніколи не здавала
Из Кукуева я• 16 января в 16:50
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ну так ви ж не по частинах існуєте! В організмі все повʼязане. Вітаміни приймають участь у мільйонах процесів в організмі. А засвоюється це все в кишківнику. А якщо у вас застій жовчі і постійних стрес, то у вас купа дефіцитів, бо кишківник в таких умовах не може бути здоровим. Ну хоч трохи погугліть про це все. Я ж не буду вам лекцію писати.
Головне те, що ви маєте лікувати не аналізи, а ваш стан. Ваші симптоми. Якщо є симптоми, а лабораторія пише, що все ок, то вам що легше одразу? Волосся перестане випадати?
ДелиВерка• 16 января в 16:52
Не можна пити віт д постійно.Феритин низький.Помлухайте лікаря Ірину Міроновну на ютубі,дуже добре про все розповідає
Мама Карло• 16 января в 16:54
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
У вас так камні в почках будуть. Астанавітєсь. Вже мода на віт. Д прошла серед лікарів.
Фізик-ядерщик заочно
• 16 января в 16:56
Ответ дляМама Карло
Мені ендокринолог призначив дозу віт Д
Як міряти?• 16 января в 16:56
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Мені ендокринолог призначив дозу віт Д
А не казав що треба його з вітаміном К?
Мама Карло• 16 января в 16:57
Так вы шо до тардіферону не здавали феритин? Ну як тепер зрозуміти ефективність, якшо нема даних для порівняння? Такоє.
Вы що його без фолієвої приймали і даже не гіно? Всьо плохо Автор, так ніззя.
Мама Карло• 16 января в 16:58
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Мені ендокринолог призначив дозу віт Д
І яка доза?
Фізик-ядерщик заочно
• 16 января в 16:58
Ответ дляЯк міряти?
Як самопочуття? Як проходять у вас кд?
Почуваю я себе досить непогано, кд регулярно, мені 50 років, у гінеколога обстежують постійно.
Фізик-ядерщик заочно
• 16 января в 16:58
Ответ дляЯк міряти?
А не казав що треба його з вітаміном К?
Звісно я так і приймаю
Дюйм оф о4ка• 16 января в 17:26
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
У мене 4
І залізо 5
Гемоглобін 102
Доречі два тижні приймала таблетки гемоглобін став 122
Все інше на місці.
Лікар зараз міняє мені таблетки , каже має бути нормальний комплекс цинк віт Д і ще щось
І залізо 5
Гемоглобін 102
Все інше на місці.
Сметчица• 16 января в 17:29
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Норма у женщин 150 у мужчин 250,витамин D будет в норме,если хорошо работает печень и почки
Сметчица• 16 января в 17:34
Ответ дляМама Карло
Ну как она может пройти,когда прогармон D,участвует в 158 процессах в организме
После шести ни-ни• 16 января в 17:36
Ответ дляИз Кукуева я
в лабораторіях не норма,а референсні значення, тобто взяли якусь кількість людей без скарг на анемії,подивились у них феритин: а він всякий,у когось 5,у когось 30,а в когось 148.оце і є референсні значення,від найменшого до найбільшого.
Сметчица• 16 января в 17:38
Ответ дляПосле шести ни-ни
5 это катастрофа,30 нижняя планка,150 норма
Ухахайкина• 16 января в 17:50
а В12 вам не призначав лікар аналіз?
зазвичай феритин залежить від В12 а не від заліза :)
Эта_Шикарна)• 16 января в 17:56
Залізо приймається від 3-6 місяців, а іноді і більше. Ви мало пропили. Повинно бути депо, тоді і феритин почне трохи підійматись. Але, як вам тут пишуть шо він повинен бути 50 і вище, то такого показника вже не буде. У мене такі самі проблеми і я ходила до гематолога. І Вам раджу, бо все індивідуально, а тут іноді таке порадять…. 🤦🏼♀️
Як міряти?• 16 января в 18:35
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Це добре, бо гінекологія часто винна в такому феритині. У вас критично низький рівень. Мені допомогло залізо з айхербу нау фудз. Важливо приймати залізо разом з вітаміном С та не пити каву хочаб півтори години
Фізик-ядерщик заочно
• 16 января в 18:37
Ответ дляЯк міряти?
Слухала лекцію що тут вище рекомендували , доктор Ірина міронова, вона наполягає що залізо не підніме феритін, вона пропонує колаген, спіруліну приймати, ви про це нічого не чули?
Як міряти?• 16 января в 18:38
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Не чула, але колаген точно зайвим не буде. Я вам свій досвід сказала. Мені підняло з 9 до 30 за 3 місяці