Сама купляю квіти• 17 января в 22:19

Допоможіть відмовитися дати в борг

Дорослі жінки, в мене зараз більш стабільне фін становище, вона без стабільного доходу, за що живе - не в курсі.
Колежанки, не подруги, разом працюємо інколи на спільних проєктах і зустрічаємося на чашку кави між проєктами.

Ніхто нікому ніц не винний, але в останній розмові кілька днів тому попросила в борг пристойну суму, не питаючи чи я можу, а - "от мені треба", "дай будь ласка, бо треба якось крутится", "справи погані, хочу в проєкт там якийсь вкласти".

З формулюванням - "ну навіть якщо влечу, то все ж одно разом працюємо, ну що ми, не знайдемо як борг закрити?"
Мені це не сподобалося, тому сказала що подумаю, не відмовивши. І от вже кілька днів людина просто насідає на мене: "мені вже горить, терміново треба, ти ж обіцяла, ну що тобі варто, ну я ж розраховувала вже, не шукала деінде", і так далі.

І якщо спочатку був намір втричі зменшити суму і таки дати борг, то після такого тиску давати вже не хочу ані копійки.
Людина просто Ні не приймає висуває кучу аргументів - типовий продажник.
ЛЮБА• 17 января в 22:20
Денег нет, предлагаешь мне взять для тебя кредит ?
Ms. Сама прямота• 17 января в 22:21
Просто сказать Нет,вас не учили этому в профессии?
автор Сама купляю квіти • 17 января в 22:22
Ответ дляMs. Сама прямота
А в нас викладачів десь навчають казати ні? Мабуть поганенько я навчалася
julia-678c• 17 января в 22:22
Скажите нет и все. Вы ей ничем не обязаны
Алина-1240• 17 января в 22:22
Зина не даю и не беру долгов.ссорямба,не смогу помочь
Ответ дляjulia-678c
Вона не сприймає слово ні, я написала.
julia-678c• 17 января в 22:23
Ответ дляСама купляю квіти
Вы готовы в случае чего просто подарить эту сумму денег коллеге?
автор Сама купляю квіти • 17 января в 22:23
Ответ дляjulia-678c
Ні
julia-678c• 17 января в 22:23
Ответ дляСама купляю квіти
Вона не сприймає слово ні, я написала.
Ну так это её проблемы
Я не тону• 17 января в 22:23
Ви відразу зробили невірно, що не сказали, що такої суми немає.
Кажіть, що таких грошей не маєте і все.
сказочное_Бали• 17 января в 22:23
До банків!
Кредитна лінія в неї є?
Хай користується.
Зараз не той час,аби ризикувати своїми кровними
Ясамаякрасивая)• 17 января в 22:24
Ответ дляСама купляю квіти
Вона не сприймає слово ні, я написала.
Повторювати, поки не дійде, мало що вона там ’не сприймає’.
автор Сама купляю квіти • 17 января в 22:24
Ответ дляjulia-678c
Ну так это её проблемы
Ну поки вона намагається зробити їх саме моїми. Власне, вже зробила, це я сиджу голову сушити як не дати і більше не дозволяти гвалтувати мені мозок
julia-678c• 17 января в 22:24
Ответ дляСама купляю квіти
Игнорьте ее
Ответ дляЯ не тону
Кажіть, що таких грошей не маєте і все.
вона знає що є
Престидижитатор• 17 января в 22:25
Ни в коем случае, ни копейки. Баба куда то встряла или собирается,поэтому такая срочность.
У вас все на срочных вкладках, вы не можете снять до конца периода нисколько, иначе штраф там.
И будьте очень внимательны с ней.
В курсі діла• 17 января в 22:25
Ответ дляСама купляю квіти
Ні
Значит не мямлите, и четко скажите, что хорошо подумали, это большой риск, поэтому НЕТ. И вообще, в таких случаях научитесь сразу говорить - ДЕНЕГ НЕТ
Я не тону• 17 января в 22:25
Ответ дляСама купляю квіти
Ні
Не давайте під будь яким соусом в мене куми попросили на весілля 50 000, я дура поміняла долари по 37, а віддали не через 3 міс , а через 10. Не давайте.
В курсі діла• 17 января в 22:25
Ответ дляСама купляю квіти
вона знає що є
Откуда?
Ms. Сама прямота• 17 января в 22:25
Ответ дляСама купляю квіти
Вона не сприймає слово ні, я написала.
А вам какая разница?
julia-678c• 17 января в 22:26
Ответ дляСама купляю квіти
вона знає що є
Откуда?
Любимка-анонимка• 17 января в 22:26
«К сожалению, у меня сейчас другие финансовые обязательства, и я не могу помочь»

«Я обсудила с семьей, муж/парень против»
Я не тону• 17 января в 22:28
Ответ дляСама купляю квіти
вона знає що є
Ото вся печаль, що знає що не має знати. Скажіть, що мамі, папі, сестрі ще комусь треба на лікування ремонт хрен зна на що і ви дасте їм.
Сплюшка• 17 января в 22:28
Ответ дляСама купляю квіти
вона знає що є
Скажите, что копите на автомобиль. Вообще, странно, откуда она знает, что у вас есть большая сумма денег. Автор, представьте, как вы просите ее отдать долг, а она вам говорит - нечем
Я не тону• 17 января в 22:29
Скажіть, що ваші гроші лежать в банку чи купили облігації і розривати договір достроково не плануєте
НЛОша• 17 января в 22:30
Я подумала и приняла твердое решение отказать. Я планирую свои вложения, впереди траты отпуск, и у меня все свободные деньги на депозите, закрывать раньше нельзя. А когда закрою - куплю путевку. Пожалуйста, больше не поднимай эту тему.
Такие наглые люди. Вам что, стыдно отказать? Тренинг какой послушайте, будут ездить на вас все кому не лень.
Свезло так свезло• 17 января в 22:31
Ответ дляСама купляю квіти
Вона не сприймає слово ні, я написала.
это ее проблема. Денег нет, все положила в швейцарский банк
НашлаПерепискуМужа• 17 января в 22:31
Ответ дляСама купляю квіти
Вона не сприймає слово ні, я написала.
Вы малахольная?
Не можете просто отказать и закрыть тему?

Ну тогда мне быстро заняла денег, я слово ’нет’ не хочу слышать
автор Сама купляю квіти • 17 января в 22:32
Ответ дляНЛОша
Та наче слухала, і навчилася відмовляти навіть. Але коли людина після мого НІ починає наполягати - я знаю лише спосіб заблокувати її щоб припинити неприємне спілкування(
Стрекоза любви• 17 января в 22:33
« Є пріоритетні для мене власні витрати, тому вибач, я маю зосередитись на них.»
Але і подруга нагла! Мабуть відчуває у вас якусь слабинку і тисне. Ну камон, ви доросла людина. Подобається їй чи ні, але ви вправі відмовити. Багато людей користується кредитними грошима, хай під відсоток візьме в банку.