Однозначная• Изменено 19 января 2025
Щоб чоловіка любила все своє житт дівчина/жінка, йому варто!
1) Бути хоча б в міру доглянутим.
2) Слідкувати за тим,що говорить,намагатися фільтрувати кожне слово.
3) Якщо любить жінку,а вона його - бути з нею,якщо ні - то не бути з нею.
4) Намагатися забезпечити свою родину,піклуватися про родину.
5) Не зраджувати,а якщо є бажання - то спочаткурозібратися в причинах,чому таке бажання раптом виникло.А якщо не вийшло вирішити проблему іншим шляхом,окрім зради - розлучення.
6) Бути фізично здоровим.
7) Бути психічно здоровим.
8 ) Не бути,як маменькин чи папенькин синок.
9) Не докоряти дружині і дітям про те,що він витрачає на них час/сили/гроші і т.д і т.п,якщо йому це не подобається,тоді розлучитися.
6) Бути фізично здоровим.
7) Бути психічно здоровим.
Бритоножка• 19 января 2025
Это вы обязалки для женщин составили уже, теперь про мужиков. Ждём про детей, котов, собак и попугаев.
Однозначная
• 19 января 2025
Ответ дляБритоножка
Я розумію,вам важко з цим змиритися.
Бритоножка• 19 января 2025
Ответ дляОднозначная
Я розумію,вам важко з цим змиритися.
Мне не надо ни с чем смиряться ) Я понимаю, вам не фиг делать, но можно как-то не примитивить уже настолько топорно
Кросівки оригінал• 19 января 2025
Що значить в міру доглянутим, та ні хай буде нормальним
А що значить намагатись забезпечити, що за образ невдахи
Беріть собі такого 🤣
Бритоножка• 19 января 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Беріть собі такого 🤣
А если не получилось, то штош ’Добро пожаловать отсюда’
Однозначная
• 19 января 2025
11) Не бути пліткарем.
12) Не бути байдужим.
13) Не бути нитіком (хіба що в міру).
12) Не бути байдужим.
13) Не бути нитіком (хіба що в міру).
Однозначная
• 19 января 2025
Ответ дляДодаю напруги
.
Ну хоть как-то следить за своим здоровьем и внешкой.
Однозначная
• 19 января 2025
Ответ дляБритоножка
Извмните за правду.
Бритоножка• 19 января 2025
Ответ дляОднозначная
Извмните за правду.
Да ничего страшного, продолжайте бредить )
Однозначная
• 19 января 2025
Ответ дляБритоножка
Если вы считаете,что я соответствую всем этим пунктам,то не соответствую.К великому сожалению
Мій не такий• 19 января 2025
Чтобы мужчину любили ему просто нужно не быть мужем автора темы. Нормальных женщин вполне достаточно.
Однозначная
• 19 января 2025
Ответ дляМій не такий
Эх,почему люди так ненавидят правду?
Мій не такий• 19 января 2025
Ответ дляОднозначная
Эх,почему люди так ненавидят правду?
Правда у каждого своя. Это дело субъективное, как и точка зрения.
Однозначная
• 19 января 2025
Ответ дляМій не такий
Слава Богу.
Додаю напруги• 19 января 2025
Ответ дляОднозначная
То есть в той теме женщина обязана быть здоровой красивой.
А мужику достаточно иногда мыться и быть чуть красивее гориллы?
Додаю напруги• 19 января 2025
Ответ дляБритоножка
автор просто ужрался в хлам
Однозначная
• 19 января 2025
Ответ дляДодаю напруги
Вы походу не читали две мои темы.Очень жаль(
Додаю напруги• 19 января 2025
Ответ дляОднозначная
Ну-ну!
Виски или водка?
Завязывай, братуха, это уже алкоголизм.
Однозначная
• 19 января 2025
Ответ дляДодаю напруги
Виски или водка?
Завязывай, братуха, это уже алкоголизм.
В общем,живите как хотите,можете не соответствовать этим пунктам.Это же ваше полное право.
Додаю напруги• 19 января 2025
Ответ дляОднозначная
А зачем писать эти пункты и им соответствовать?
Іллюха Перчик• 19 января 2025
Ответ дляОднозначная
Я розумію,вам важко з цим змиритися.
То чому ви склали графік для чоловіків і нічого написали про жінок,якими вони повинні бути? Чи ви з своєї сторони нікому кроме своих мамы и папы ничего не должны?
Іллюха Перчик• 19 января 2025
Не будеш ти його хотіти якщо він буде перед тобою стелитися і виконувати всі твої хотєлки.Ти його швидко знеціниш і будеш витирати об нього ноги.І буде він виконувати роль полового коврика біля дверей.Для того що б жінка довше любила і хотіла чоловіка,він не повинен перекормлювати її одними позитивними емоціями і своєю надмірною увагою.У всьому має бути баланс,хто зможе його втримати в своєму житті,буде переможцем.
Однозначная
• 19 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Про всіх створила,читай.