А я женатая• 19 января 2025
Пологи в Паг
Хто народжував в Паг, як взагалі умови, які є палати, яка ціна? Як пройшли ваші пологи?
Чумацький Шлях• 19 января 2025
Там от этажа зависит, на каждом этаже отдельное царство и отдельные условия. Я рожала на 7. Отдельные палаты только для тех, кто рожает у заведующей и зава. Но это было последний раз 11 лет назад, возможно, что-то поменялось.
Кривая спроса• 19 января 2025
Також народжувала на сьомому поверсі.
У мене лише приємні враження: медсестри супер приємні. Лікар, яка приймала пологи також. Завжди на зв´язку: до/після пологів.
Палати загалом нормальні. Без супер ремонту. Їжа як в лікарні.
За окрему доплату мене поселили в ’віп’ номер))) де був душ, мікрохвильовка, холодильник) здається, навіть тв.
П.С за роди також платила.
Кривая спроса• 19 января 2025
У мене була операція.
Все пройшло добре.
За дітьми доглядали медсестрички, кілька днів після операції просила, щоб дитину забирали в дитяче відділення бо були відходняки. Температура підіймалась.
Все пройшло добре.
А я женатая
• 19 января 2025
Ответ дляКривая спроса
Також народжувала на сьомому поверсі.
П.С за роди також платила.
Народжували з чоловіком чи без?
За палату домовлялись на перед чи перед пологами (чула, що може не бути місць)
Мона_Лиса• 19 января 2025
Народжувала 15 років тому. Тоді були гарні родові зали( з фіт болом, душевою, поручнем, щоб прийматися при потугах( якщо стоячи тужитись).) післяпологові були норм і акушерки норм, якщо все по домовленості.
Ниф_ниф• 19 января 2025
Ответ дляКривая спроса
Також народжувала на сьомому поверсі.
П.С за роди також платила.
Моя лучшая подруга там работает медсестрой. Очень любит детей и свою работу в целом. И вообще она очень хороший добрый человек
А я женатая
• 19 января 2025
Ответ дляКривая спроса
У мене була операція.
Все пройшло добре.
Домовлялись на перед?
Кривая спроса• 19 января 2025
Ответ дляА я женатая
Народжували з чоловіком чи без?
Перший раз було не зовсім плановий кесарів, поки була в операційній то чоловік в сусідній кімнаті чекав. Дитину потім на нього поклали) грітися.
Кімнату ’ покращеного ’типу бажано одразу обговорити, але так, може й не буде.
Від чоловіка наявність флюорографії наче просили. Точно не згадаю.
Кривая спроса• 19 января 2025
Ответ дляНиф_ниф
Раптом не Світлана?)
Кривая спроса• 19 января 2025
У мене три кс було. Раптом що.
Ще після першої операції вирішила, що в разі необхідності буду тут же народжувати.
Лікар та персонал чудові.
Всі три рази та сама бригада збиралась(якщо не помиляюсь).
Моя думка, що люди там дуже на своєму місці. Добрі та приємні.
Лікар та персонал чудові.
Заела_пластинка• 19 января 2025
Ответ дляА я женатая
Домовлялись на перед?
Если не договариваться, то лучше тогда не в паге рожать
Ниф_ниф• 19 января 2025
Ответ дляКривая спроса
Раптом не Світлана?)
Ні, Олена. Але я не знаю на якому поверсі. Наче казала що на різних буває