Пригаю-цибаю• 19 января в 20:26

Де оця з "низьким тиском"? Заціни мій

Укр_жіночка• 19 января в 21:02
Щас начнет темы клепать, ждите)) она весь день в темах разных отвечала)))
Пэрисхилтонша• 19 января в 21:07
Как у мыши или не знаю у кого. Мне когда операцию делали на носу и сосуды кровоточили, то доктор говорила, что мне типа до этих показателей снижали. Капец, конечно, сочувствую.
Электричка• 19 января в 21:07
Бутерброд з сіллю, підніметься
Несемо світло разом• 19 января в 21:10
Треба піднімати, у вас він дійсно низький.
А у мене високий і я його не відчуваю, мабуть прийдеться звертатись до лікаря...ех, я ще ж молода.
МинерАлочка• 19 января в 21:10
Погано, автор. Маєте діагноз?
Сито для думок• 19 января в 21:11
Могу поменяться
Бринзолетта• 19 января в 21:13
Ответ дляСито для думок
Могу поменяться
У вас гипертония какой степени?
Брюлик в стразах• 19 января в 21:13
Инсультницы с тонометром пока нет, но дело ее живёт)
Грешным делом обрадовалась что забанили ее аноним, а в открытую не хочет парилься)
Їжак в панчохах• 19 января в 21:14
Ответ дляНесемо світло разом
У мене теж високий тиск і теж не відчуваю. Антигіпертензивні препарати приймаю щодня. Гіпертонія, є вже ускладнення.
Найбільший тиск був 221/127.
автор Пригаю-цибаю • 19 января в 21:16
Ответ дляМинерАлочка
Погано, автор. Маєте діагноз?
Ні. Не маю. Та й немає ліків від низького тиску. Голова боліла. Випила дексалгін. Може він знизив. Але я гіпотоніком завжди була. Мені 40.
Бандитка Сью• 19 января в 21:18
Взрослеют советчицы.
Раньше фотками фигур и нарядов мерялись, теперь давлением
жижифреймут• 19 января в 21:20
Ответ дляПригаю-цибаю
Нічого критичного, автомат часто нижнє занижає, перевіряла багато разів механічним
автор Пригаю-цибаю • 19 января в 21:22
Ответ дляЭлектричка
Бутерброд з сіллю, підніметься
Дякую. Колись терапевт прописувала сольову дієту.
Дякую_аж_підскакую• 19 января в 21:23
Ответ дляЇжак в панчохах
Найбільший тиск був 221/127.
А вам сколько лет
автор Пригаю-цибаю • 19 января в 21:24
Ответ дляжижифреймут
Так отож. Колись у лікаря на прийомі 90/38 було. Хоча раніше мала ’синдром білого халата’. То нічого такого не сказала.
Донька подруги• 19 января в 21:26
Соль + чай крепкий с сахаром выпейте хотя бы
БезПаспортаНеПродаю• 19 января в 21:31
Ответ дляЭлектричка
Бутерброд з сіллю, підніметься
Солоні огірки)
Маю натхнення• 19 января в 21:32
Ответ дляСито для думок
Могу поменяться
ох нифигасе
Советчица Года• 19 января в 21:34
Ответ дляПригаю-цибаю
от шо я вам скажу....теж в 40 років мала 90/60 тиск, і казала шо я ’завжди гіпотонік’. Тепер 50 років, і тиск 135/70, це капець. Виявила випадково, бо слабкість сприймала за низький тиск, ходила як в тумані і добивала ситуацію кавою.... а він вже не низький. Це я до чього, моніторте завжди, ніщо не вічно під місяцем
автор Пригаю-цибаю • 19 января в 21:40
Ответ дляСоветчица Года
Знаю. Наглядний приклад моя мама. Все життя на каві, бо 90/60, а тепер на ліках. Правда не прямо щоб критично у неї. Але коли верхнє 136, то їй не дуже.
автор Пригаю-цибаю • 19 января в 21:44
Я зрозуміла. Це моя тривожність не хоче завтра до гінеколога йти. І таще за собою ПА. ( хто в темі, той зрозуміє)
От же ж бляха.
Точная копия плова• 19 января в 21:44
Ответ дляСоветчица Года
Точно
В мене робочий тискизавжди букв 80/50, абсолютно нормально при ньому себе почувала
І от я пішла до лікаря на медогляд, а перед тим в мене трохи в затишку важкість була
То вона поміняла тиск , а він 188/80
Я була дуже здивована
Точная копия плова• 19 января в 21:45
Ответ дляСоветчица Года
І мені 54
Їжак в панчохах• 21 января в 02:06
Ответ дляДякую_аж_підскакую
А вам сколько лет
Мені 54. Вперше виявила підвищений тиск, коли було 21 рік.