Губи з філером• 20 января 2025

Побиття дівчинки у Білій церкві

https://www.facebook.com/groups/2401168100186694/p...
Розповсюджуйте, щоб виродків притягнули до відповідальності
Нічого вдягти• 20 января 2025
Ответ дляMs. Скромность
не стыдно а скорее глупо и незрело
Если полиция не примет меры то стоит самому наказать. Можно и аккуратно. Чтобы следов не нашли
Тут надолго• 20 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Як зручно. Видаліть усі докази.. бо будете мати кримінальну відповідальність. ( Стаття 300. Ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію)
Хто там ще хоче розказати про правову державу і верховенство закону?
Дуже цікаво чиї діти були на тому відео. Недарма ж така хвиля пішла і такий тиск.
Я вночі в коментарях під відео запам´ятала лише двох: одну опізнали як 6-класницю Майю з 5 школи, що переїхала з Херсонщини, а інший - місцевий хлопець Коля, прізвище теж було, не запам´ятала, він з 9В класу 16 школи. Може там і інших називали, не запам´ятала, не очікувала, що так швидко почистять. Там у коментарях кожен 3-4 коментар був з тегами на поліцію. А від поліції аж один коментар, типу ’ведеться слідство’. Ось цікаво чиїх діточок відмазують? Там бидло відбірне просто було.
Дона Ко Ко• 20 января 2025
Ответ дляkpss2017
Кто сам на сам? Подросток и подросток? Или взрослый против подростка?

Я про жертву не писала, меня удивляет реакция взрослых людей, которые считают для себя нормой бить подростков, но сами осуждают подростков за то, что они бьют подростка 🤪
Цікаво як ви будете діяти, коли вашу доньку відметелить натовп?
А то всі такі білопальтові гіпотетично поки не стосується особисто.
Коли натовпом б´ють, то це вже знак, що червоні лінії позаду.
Мама Никитки-2• 20 января 2025
Ответ дляТут надолго
Я не знаю. Але те, що приміряють примітивні маніпуляції зі ст Кримінального кодексу показує, шо чиєсь дуже золоте «дитятко»
Шось я не пам’ятаю таких погроз ні при справ Малоштан, ні при інших справах.
Пам’ятаєте, як до війни така ж зграя підлітків тероризувала частину Київа. Біля Каравану, здається. Там діставалось і просто перехожим і дуже бомжа якогось побили. Гуляли відео мережею вільно.
Дона Ко Ко• 20 января 2025
Ответ дляkpss2017
По закону, обычно это сложно и муторно, но возможно. Но по хорошему, надо ужесточать наказание за такие поступки, на законодательном уровне. В первую очередь лечить таких детей, а семьи брать на учёт и не формально, а реально. Работать с родителями, не на уровне наказания, а на уровне помощи с самых первых звоночков.

Вообще скажу по личному опыту, надо хорошо следить за детьми, контролировать с кем общается и где, чем дышат одноклассники с которыми общается. Это не исключит возможность оказать с одной или другой стороны на видео, но минимизирует.

Ну, а если идёшь и решаешь вопрос силой, то надо понимать, что ты такой же как они, ни хуже ни лучше, но ещё и взрослый.
Це все дуже цікаво і невідомо коли буде впроваджено, а що робити зараз в цих умовах? Що робити дівчині, яку всі образили, побили групою, принизили? Навіть групове гвалтування виявилось з умовним покаранням?
Мусик Пусик• 20 января 2025
Ответ дляТут надолго
Передивилася обидва відео.
ЖАХ.
Поліція в курсі, коментарів нуль, ніхто не покараний, трапилося все 11 січня у Білій церкві, в коментарях пишуть ’вулиця Піонерська’. Хто з бц - дивіться відео, може пізнаєте ’героїв’, що поруч живуть.
Суть: група тварин дубасила одну дівчину, на вигляд років 13. Били ногами, в тому числі в голову. І хлопці, і дівчата. Сама тварина з них - переселенка майя. Та лупила дитину в обличчя і голову ногами. Решта бидлоти сміялася, матюкалася і фільмували. Одне наприкінці ще Отче наш прочитало.
За що били? Бо ця дитина ніби то хотіла розказати про те, що ці тварини вживали наркоту. Вимагали з дівчинки до понеділка 15 тис грн, а інакше ’прикопають в калюжі’. Дитина плакала, закривала весь час голову руками.
Чесно, я б усіх без винятку учасників побиття відправила б в колонію. Там нічого людського не буде.
Схоже, що поліція спускає все на тормозах, тому відео і злили в інтернет. Купа тегів на НПУ в коментарях, і лише один раз відповідь поліції ’побиття сталося на канікулах, 11 січня. Триває слідство’ і все. А яке там слідство, як одна мама пізнала однокласника дитини і була у шоці. То як те слідство триває, що ніхто і не в курсі?
У девочки еще отец и братья на фронте. Эти твари знали про это. Что некому яйца оторвать
Elena755• 20 января 2025
Ответ дляМусик Пусик
Ужас конечно. А в 90х сколько таких случаев было. Как вспомню школу, аж взрогну. Собирались чуть ли не всем классом и избивали. И все молчали. Это считалось нормой.
Новопоштинская• 20 января 2025
Ответ дляТут надолго
Передивилася обидва відео.
ЖАХ.
Бо, поліція цю торгівлю наркотою і кришує !
Тут тільки розголос, і розслідування не місцевими поліціянтами. Як такого добитися, може хтось підкаже (
наКоблучках• 20 января 2025
Ответ дляАлина-1240
Автор,с такими только силой-отец или родные пусть пойдут и люлей дадут.другого метода нет
Всі чоловіки у сім´ї на передовій
Пьяная вишня• 20 января 2025
Це пздц я би цих всіх ує.. сама розірвала
Відповів всім• 20 января 2025
ВИМАГАЙМО ПРАВОСУДДЯ!
Наталка Ворожбит:
’12 річне оленятко, дівчинка... Б´ють і знущаються зграя підлітків, сильніші, старші, самостверджуються один перед одним, убогі виродки... ніби нічого нового в цьому житті, але не можу розвидіти... Судячи з допису Біла Церква, 5 школа, і потрібен розголос

АПД: ця дівчинка на щастя виявилась родичкою моїх колег, людей медійних, які розповіли жахливі подробиці і з їхнього дозволу я пишу. Деякі ’добрі’ люди в коментарях до цього відео питають а чому ж дівчинка не йшла від них, а йшла за ними, ніби дорікаючи їй цим. Дівчинка гуляла з собакою, виродки перестріли її і забрали собаки і почали її бити. Вона не йде тому що не може залишити собаку. Зараз дівчинка в лікарні, в неї струс мозку і інші травми, а що говорити про емоційний стан. Тим часом справу намагаються зам´яти - діти виявилися з ’не простих сімей, а багатих’. Тому потрібен розголос. Батько на фронті, на передовій, хто крім нас захистить, ну не поліція ж((...
Я велика прихильниця фіналу фільму ’Догвіль’ хоча це дуже не гуманістичний фінал. Це емоції, звісно... Потрібне правосуддя.’
В моїй хаті моя правда• 20 января 2025
Ответ дляВсе буде
Ось вам до прикладу
https://youtu.be/VUC08vuA9D0?si=AQtiY56HGmBZDMg8
Дитина встигла подзвонити, батьки прибігли, і застали саму бійку, припинили варварство. То ті підлітки в очі сміялися, мов викликайте поліцію, нам нічого не буде, все схвачено.
Это видео старое.
92 тыс. просмотров 3 года назад
В моїй хаті моя правда• 20 января 2025
Ответ дляkpss2017
И это пишет женщина 🤦
Я поддерживаю ее и так же действовала. И я тоже женщина.
Перловая Кашка• 20 января 2025
Ответ дляВідповів всім
ВИМАГАЙМО ПРАВОСУДДЯ!
Наталка Ворожбит:

Персона медийная, дети ’золотые’.
И возраст 6 класс...
В моїй хаті моя правда• 20 января 2025
Ответ дляkpss2017
Ну уж точно они ее не убивали ещё и в извращённой форме.

Но важно не это, а просто жестокость людей которые это пишут.
Потому что с нелюдями только так и скидку на возраст не нужно делать.
Все буде• 20 января 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Это видео старое.
92 тыс. просмотров 3 года назад
Так, старе. Я поставила його в приклад. Це не перше таке побиття, зграєю одного. Нічим це не закінчується, закон не працює!!!
В моїй хаті моя правда• 20 января 2025
Ответ дляkpss2017
А если ваш ребенок такое сделает, вы тоже его так убьете?
Мой ребенок такое не сделает. Моя дочь получила нормальное воспитание и имеет критическое мышление, чтобы отличить категории хорошо и плохо.
Крию матом страшно• 20 января 2025
Ответ дляkpss2017

А что для вас жестокость? По 20 ударов ногой в голову и лицо каждому кто участвовал в этом избиении это же не сильно жестоко, правда? Просто небольшой урок был бы.
В моїй хаті моя правда• 20 января 2025
Ответ дляkpss2017
Я не белопальтовая, а просто думаю на шаг вперёд. Думаете моего ребенка никогда не обижали в школе? Обижали, но решали иначе, в рамках закона.
Меня обидели в школе 1 раз и с обидчиками дядья разобрались в духе 90-х годов. Больше никто не обижал. А рамки закона действуют для послушных , кем ушлепки не являются.
Ksusci• 20 января 2025
Ответ дляТут надолго
Передивилася обидва відео.
ЖАХ.
Це просто жах.
Стадо диких собак.
Я не змогла дивитися. Бо бажання закопати тих виродків не пркидало мене на перших кадрах. Відловлювати по одному і пиздити. Бо ніякі слідства не покажуть, що відчуває жертва.
Язикувата Хвеська• 20 января 2025
Ответ дляТут надолго
Передивилася обидва відео.
ЖАХ.
Хто з БЦ, має відношення до правоохоронних органів і преси, таке не можна спускати, завтра жертвами будете ви чи ваші діти. Звірі не зупиняться.
Ksusci• 20 января 2025
Ответ дляНічого вдягти
Чем раньше эти отбросы почувствуют силу, тем больше шансов у них стать людьми. Их родители с ними ничего не сделают, такие же отбитые
Якщо батьки нормальні, то вони самі будуть підтримувати покарання дітей. Заради іхнього ж майбутнього. Хлча це сюр.
Відповів всім• 20 января 2025
🤬👮‍♂️ Катування та вимагання грошей: поліцейські Білої Церкви повідомили про підозру неповнолітньому

16-річному юнаку, який фігурує серед інших учасників побиття неповнолітньої у місті Біла Церква, повідомлено про підозру за фактом катування малолітньої та вимагання у неї коштів. Йому загрожує до 12-ти років позбавлення волі.

Слідчі встановили, що фігурант та інші неповнолітні зібралися у місцевому парку, куди запросили 12-річну потерпілу.

У подальшому з метою залякування дівчини підозрюваний погрожував та вдарив її по голові, після чого розпилив в обличчя газовий балончик.

Одночасно з фізичною розправою фігурант вчиняв на потерпілу психологічний тиск та вимагав з неї кошти у сумі 15 тисяч гривень.

Слідчі, за процесуального керівництва Білоцерківської окружної прокуратури повідомили неповнолітньому про підозру за фактом катування та вимагання грошових коштів під час воєнного стану (ч. 4 ст. 189, ч. 1 ст. 127 ККУ).

— 👮‍♂️ Поліція Київщини

Більше новин в телеграмі 👉 https://t.me/mistodobra
murkotyk• 20 января 2025
Ірина Ярошук (ФБ)

Всі вже бачили відео з побиттям дівчинки підлітка,якій 12 років!
Хочу щоб всі ще побачили це фото!
Гниди😡
Надіюсь розголос допоможе покарати всіх!!!!
Бо тільки трьох поки карають штрафом 850 грн!
У дівчинки батько та брат воюють!!!!!
Ми зобовʼязані,щоб їх покарали по закону!
Бо може людський покарати!
В голові не вкладається!
Прошу не СТАВИТИ гнівні смайлики!
Ksusci• 20 января 2025
Ответ дляСкляна миша
Удалено администрацией...
Це у вас на раші в 90 убівалі за все. А ми не ви. Зі своїми цінностями на болота.
Первоклашка Я• 20 января 2025
Ответ дляНовопоштинская
Треба ще звернутися до Омбудсмена по правах людини. Вже щось було схоже. Коли він бере це на контроль, та пише про це в мережі на своїх сторінках соц мереж, то й справа вже йде по іншому
Борисфенка• 20 января 2025
Ответ дляmurkotyk
Ірина Ярошук (ФБ)

Хочу щоб всі ще побачили це фото!
Гниди😡
У дівчинки батько та брат воюють!!!!!
Бо може людський покарати!
В голові не вкладається!
Прошу не СТАВИТИ гнівні смайлики!
Варто б озвучити, хто їх батьки.
Одяг та сумки• 20 января 2025
Ответ дляГуляю босоніж
То есть вашего ребенка не трогали, а словесно донимали дети? После этого ваш муж ударил ногой девочку 12 лет за то, что та огрызалась? Вы нормальные вообще??
Удалено администрацией...
Язикувата Хвеська• 20 января 2025
Ответ дляmurkotyk
Ірина Ярошук (ФБ)

Хочу щоб всі ще побачили це фото!
Гниди😡
У дівчинки батько та брат воюють!!!!!
Бо може людський покарати!
В голові не вкладається!
Прошу не СТАВИТИ гнівні смайлики!
Це тупо не люди
Язикувата Хвеська• 20 января 2025
Посилання не активне, де можна ще почитати і поділитися?