Клевотница• 21 января 2025
46+ В Німеччині
Доброго дня.Це не питання. А так,думки.
Якщо тобі 45+ в Німеччині,ти повинен мати зарплату 4150 є.Це вообще реально?Професії нема.
Корсет_на_шурупах• 21 января 2025
Реально, у меня з/п немного больше, перешла на Блюкард, правда специальность есть: финансы
Пожмаковна• 21 января 2025
Ответ дляДуболом
Уход за старыми людьми самая грязная работа, неквалифицированная и низкооплачиваемая. Какие там особые требования?
Все мімо. По європейським стандартам, пфлеге має отримати освіту, бо це стосується доступу до тіла. Дуже важко і відповідально. Але й оплачується достойно.
дожену і ощасливлю• 21 января 2025
Ответ дляНезламна Україна
Я саме просилася в пфлеге, але мені відмовили. Сказали, що не маю мед.освііти і аусбілдунг вже за віком пізно. Але чула, що в різних землях по різному. Якщо гостра нехватка кадрів, то можуть взяти спочатку на практику.
Ск Вам років?
Незламна Україна• 21 января 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
Ск Вам років?
Скоро буде 47. В грудні отримала сертифікат В2 і думала, що це допоможе.
дожену і ощасливлю• 21 января 2025
Ответ дляГерцогиня
Немає тут мінімальної пенсії. Хто що заробив, той те і отримує. В мене є після того як робиш 60 пенсійних внесків (працюєш 5 років) кожен рік отримуєш лист від пенсійного скільки буде твоя пенсія якщо ти зараз припинеш працювати і в порівнянні якщо продовжеш працювати до вихода на пенсію. В мене якщо я припиню працювати пенсія буде 140 євро, якщо продовжу і зп буде на тому ж рівні - 1100
А ск Вам років і яка за?
дожену і ощасливлю• 21 января 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ви бухгалтером стільки заробляєте?
дожену і ощасливлю• 21 января 2025
Ответ дляНезламна Україна
Знаю, що і старші навчаються.
Вам треба продовжити пошук і не обмежуватися одним містом, чи навіть землею.
Герцогиня• 21 января 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
А ск Вам років і яка за?
40, зп 3200 але я працюю Teilzeit 25 годин/тиждень
дожену і ощасливлю• 21 января 2025
По питанню автора: потрібно оформити приватну пенсійну страховку і платити додаткові щомісячні ’взноси’.
Це може бути немало. Це може бути і 500є /місяць.
Чула, що хтось по 400 платить.
Незламна Україна• 21 января 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
Знаю, що і старші навчаються.
Я це і роблю. Написала вже десь 20 бевербунгів. Займаюся зараз волонтерством як допомога старим людям. Завдяки цьому почала більш менш вільно говорити німецькою і головне розуміти людей похилого віку.
Знову Я• 21 января 2025
Ответ дляГерцогиня
То есть кто работал 5 лет, получит 140 евро ? При этом беженцы, что не работали вообще получают 560 евро ?
Не думаю, что это так, там в любом случае есть социал, что не даст человеку умереть от голода. Даже если он не работал вообще.
дожену і ощасливлю• 21 января 2025
Ответ дляНезламна Україна
А куди Ви пишете?
В які установи?
У якій Ви землі?
В які установи?
У якій Ви землі?
Ответ дляНезламна Україна
Дивіться, ось результати голосування по Німеччині.
Тут приблизно 50 людей проголосували, українці.
Відкрийтеся, дам Вам посилання на групу у телеграмі, де Ви знайдете підтримку і багато корисної інфи.
Або можете мені написати.
Рожева юбка• 21 января 2025
Ответ дляБезВзяток
У мамы 7500 за 50 лет стажа. Не шахтер)
у моєї 4300грн. 63 роки стажу медсестра
дожену і ощасливлю• 21 января 2025
Ответ дляРожева юбка
у моєї 4300грн. 63 роки стажу медсестра
63 роки стажу?
Вона до 80+ років працювала?
Герцогиня• 21 января 2025
Ответ дляЗнову Я
Ні, хто проробив 5 років, той гарантовано отримає за досягненням пенсійного віку пенсію віл німецького пенсійного фонду. Скільки заробите, те й отримаєте.
Ви поняття не маєте про що говорите. Є соціальна допомога, є пенсія і я соціальна допомога для людей пенсійного віку (Grundsicherung). Я не маю наміру бути врятованою від голоду соціалом
тому і працюю.
Рожева юбка• 21 января 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
63 роки стажу?
Вона до 80+ років працювала?
Рівно до 80. В 80 вийшла на пенсію. з 17
Нічого смішного((
Знову Я• 21 января 2025
Ответ дляГерцогиня
тому і працюю.
В любом случае меньше прожиточного минимума человек не получит после 67 лет. Это имела ввиду.
Знову Я• 21 января 2025
Ответ дляРожева юбка
Нічого смішного((
А как она могла работать с 17 лет ?
Без образования ?
Ведь на медсестру тоже надо учиться. И вообще первый раз слышу, чтоб медсестрой до 80 работали.
Без образования ?
дожену і ощасливлю• 21 января 2025
Ответ дляРожева юбка
Нічого смішного((
Жесть при такій пенсії.А я сміялася?
Знову Я• 21 января 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
Жесть при такій пенсії.А я сміялася?
Вы видели медсестер 80 лет ? Даже в гос ?
дожену і ощасливлю• 21 января 2025
Ответ дляЗнову Я
У Німеччині у найближчі 10 років все буде сильно змінюватися.
Знову Я• 21 января 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
Но мы же о том как там сейчас. На данный момент вот так. А как оно будет через годы никто не знает. Да, даже завтра всё может измениться
дожену і ощасливлю• 21 января 2025
Ответ дляЗнову Я
Ні, я не теоретично.
Я аналізую ситуацію
Для дописувачем всеодно, як воно зараз.
Їй грає роль на потім
Я аналізую ситуацію
Для дописувачем всеодно, як воно зараз.
Їй грає роль на потім
Герцогиня• 21 января 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
Так, я теж так думаю. Мені здається, що зараз після виборів у лютому все почне швидко мінятися. Не в кращу сторону для любітєлєй соціалу
Знову Я• 21 января 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
Ні, я не теоретично.
Я аналізую ситуацію
Для дописувачем всеодно, як воно зараз.
Їй грає роль на потім
Я аналізую ситуацію
Для дописувачем всеодно, як воно зараз.
Їй грає роль на потім
Ну, этого никто не может знать, можем судить только по тому как сейчас.
БезВзяток• 21 января 2025
Ответ дляГерцогиня
Да. Даже в более менее адекватном результате выборов, бюргергельд хотят отменить
БезВзяток• 21 января 2025
Ответ дляЗнову Я
Не так уж и много, это для минималки ?
Какая она там?
Насколько понимаю, да. Это то что видела в юридических группах
БезВзяток• 21 января 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
да это теж боты что строчат что Украина нищая и маленькая
одни и теже нарративы
Ну как бы для Харьковской области у мамы выше, чем в среднем по области .