Клевотница• 21 января в 15:15

46+ В Німеччині

Доброго дня.Це не питання. А так,думки.
Якщо тобі 45+ в Німеччині,ти повинен мати зарплату 4150 є.Це вообще реально?Професії нема.
Корсет_на_шурупах• 21 января в 16:19
Реально, у меня з/п немного больше, перешла на Блюкард, правда специальность есть: финансы
Пожмаковна• 21 января в 16:29
Ответ дляДуболом
Уход за старыми людьми самая грязная работа, неквалифицированная и низкооплачиваемая. Какие там особые требования?
Все мімо. По європейським стандартам, пфлеге має отримати освіту, бо це стосується доступу до тіла. Дуже важко і відповідально. Але й оплачується достойно.
дожену і ощасливлю• 21 января в 16:30
Ответ дляНезламна Україна
Я саме просилася в пфлеге, але мені відмовили. Сказали, що не маю мед.освііти і аусбілдунг вже за віком пізно. Але чула, що в різних землях по різному. Якщо гостра нехватка кадрів, то можуть взяти спочатку на практику.
Ск Вам років?
Незламна Україна• 21 января в 16:32
Ответ длядожену і ощасливлю
Ск Вам років?
Скоро буде 47. В грудні отримала сертифікат В2 і думала, що це допоможе.
дожену і ощасливлю• 21 января в 16:35
Ответ дляГерцогиня
Немає тут мінімальної пенсії. Хто що заробив, той те і отримує. В мене є після того як робиш 60 пенсійних внесків (працюєш 5 років) кожен рік отримуєш лист від пенсійного скільки буде твоя пенсія якщо ти зараз припинеш працювати і в порівнянні якщо продовжеш працювати до вихода на пенсію. В мене якщо я припиню працювати пенсія буде 140 євро, якщо продовжу і зп буде на тому ж рівні - 1100
А ск Вам років і яка за?
дожену і ощасливлю• 21 января в 16:36
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ви бухгалтером стільки заробляєте?
дожену і ощасливлю• 21 января в 16:36
Ответ дляНезламна Україна
Знаю, що і старші навчаються.
Вам треба продовжити пошук і не обмежуватися одним містом, чи навіть землею.
Герцогиня• 21 января в 16:38
Ответ длядожену і ощасливлю
А ск Вам років і яка за?
40, зп 3200 але я працюю Teilzeit 25 годин/тиждень
дожену і ощасливлю• 21 января в 16:40
По питанню автора: потрібно оформити приватну пенсійну страховку і платити додаткові щомісячні ’взноси’.
Це може бути немало. Це може бути і 500є /місяць.
Чула, що хтось по 400 платить.
Незламна Україна• 21 января в 16:40
Ответ длядожену і ощасливлю
Знаю, що і старші навчаються.
Я це і роблю. Написала вже десь 20 бевербунгів. Займаюся зараз волонтерством як допомога старим людям. Завдяки цьому почала більш менш вільно говорити німецькою і головне розуміти людей похилого віку.
Знову Я• 21 января в 16:41
Ответ дляГерцогиня
То есть кто работал 5 лет, получит 140 евро ? При этом беженцы, что не работали вообще получают 560 евро ?
Не думаю, что это так, там в любом случае есть социал, что не даст человеку умереть от голода. Даже если он не работал вообще.
дожену і ощасливлю• 21 января в 16:41
Ответ дляНезламна Україна
А куди Ви пишете?
В які установи?
У якій Ви землі?
AnnaOst• 21 января в 16:43
Ответ дляДуболом
Для вас ніяких) які можуть бути вимоги до людини у якої проблеми з розумінням написаного)
Feel good• 21 января в 16:46
Ответ дляНезламна Україна
Дивіться, ось результати голосування по Німеччині.
Тут приблизно 50 людей проголосували, українці.

Відкрийтеся, дам Вам посилання на групу у телеграмі, де Ви знайдете підтримку і багато корисної інфи.

Або можете мені написати.
Рожева юбка• 21 января в 16:47
Ответ дляБезВзяток
У мамы 7500 за 50 лет стажа. Не шахтер)
у моєї 4300грн. 63 роки стажу медсестра
дожену і ощасливлю• 21 января в 16:48
Ответ дляРожева юбка
у моєї 4300грн. 63 роки стажу медсестра
63 роки стажу?
Вона до 80+ років працювала?
Герцогиня• 21 января в 16:50
Ответ дляЗнову Я
Ні, хто проробив 5 років, той гарантовано отримає за досягненням пенсійного віку пенсію віл німецького пенсійного фонду. Скільки заробите, те й отримаєте.
Ви поняття не маєте про що говорите. Є соціальна допомога, є пенсія і я соціальна допомога для людей пенсійного віку (Grundsicherung). Я не маю наміру бути врятованою від голоду соціалом тому і працюю.
Рожева юбка• 21 января в 16:53
Ответ длядожену і ощасливлю
63 роки стажу?
Вона до 80+ років працювала?
Рівно до 80. В 80 вийшла на пенсію. з 17
Нічого смішного((
Знову Я• 21 января в 16:53
Ответ дляГерцогиня
В любом случае меньше прожиточного минимума человек не получит после 67 лет. Это имела ввиду.
Знову Я• 21 января в 16:55
Ответ дляРожева юбка
Нічого смішного((
А как она могла работать с 17 лет ?
Без образования ?
Ведь на медсестру тоже надо учиться. И вообще первый раз слышу, чтоб медсестрой до 80 работали.
дожену і ощасливлю• 21 января в 16:55
Ответ дляРожева юбка
Нічого смішного((
Жесть при такій пенсії.А я сміялася?
Знову Я• 21 января в 16:56
Ответ длядожену і ощасливлю
Жесть при такій пенсії.А я сміялася?
Вы видели медсестер 80 лет ? Даже в гос ?
дожену і ощасливлю• 21 января в 16:56
Ответ дляЗнову Я
У Німеччині у найближчі 10 років все буде сильно змінюватися.
Знову Я• 21 января в 16:57
Ответ длядожену і ощасливлю
Но мы же о том как там сейчас. На данный момент вот так. А как оно будет через годы никто не знает. Да, даже завтра всё может измениться
дожену і ощасливлю• 21 января в 17:01
Ответ дляЗнову Я
Ні, я не теоретично.
Я аналізую ситуацію

Для дописувачем всеодно, як воно зараз.
Їй грає роль на потім
Герцогиня• 21 января в 17:03
Ответ длядожену і ощасливлю
Так, я теж так думаю. Мені здається, що зараз після виборів у лютому все почне швидко мінятися. Не в кращу сторону для любітєлєй соціалу
Знову Я• 21 января в 17:08
Ответ длядожену і ощасливлю
Ні, я не теоретично.
Я аналізую ситуацію

Для дописувачем всеодно, як воно зараз.
Їй грає роль на потім
Ну, этого никто не может знать, можем судить только по тому как сейчас.
БезВзяток• 21 января в 17:48
Ответ дляГерцогиня
Да. Даже в более менее адекватном результате выборов, бюргергельд хотят отменить
БезВзяток• 21 января в 17:50
Ответ дляЗнову Я
Не так уж и много, это для минималки ?
Какая она там?
Насколько понимаю, да. Это то что видела в юридических группах
БезВзяток• 21 января в 17:51
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
да это теж боты что строчат что Украина нищая и маленькая
одни и теже нарративы
Ну как бы для Харьковской области у мамы выше, чем в среднем по области https://www.unian.ua/society/pensiya-2024-kto-polu....