Ваша прЭлесть• 21 января в 23:00
Порахувала, що в день виходить 1900 кк, це багато?
Якщо я хочу схуднути, то зрозуміло, що менше треба, а для підтримання ваги це не забагато? Вага 55, зріст 168. Менше істи не виходить, як тільки підключаю спорт істи хочеться більше(( як схуднути та тримати себе в руках? Тут вже хоча б не поправитись. Ті, хто пише, що це мало: у всіх різне тіло, хтось чарівно виглядає з цими кіло, а в когось воно в одному місці непропорційно вилазить.
Почемучечка• 21 января в 23:47
Ответ дляДоктор Варвар
Ребра торчат а жир на руках и внизу пуза есть
55 все ребра пересчитать можно
Да не торчать у Вас ті ребра, тут більше ніж 60 , або зовсім немає мʼязів у вас.
Ваша прЭлесть
• 22 января в 00:00
Ответ дляВерлан
Теоретично при таких параметрах може бути трішки зайвого жиру, якщо мало мʼязової тканини , погугліть скінні фет і рекомпозиція тіла. Для зміни пропорцій тіла (збільшення мʼязової частини у порівнянні з жиром) потрібно змінити в харчуванні не калораж , а співвідношення БЖУ.
Як це зробити?
Ваша прЭлесть
• 22 января в 00:00
Ответ дляДоктор Варвар
55 все ребра пересчитать можно
Якщо чесно, ви задоволені фігурою?
Доктор Варвар• 22 января в 00:26
Ответ дляВаша прЭлесть
Якщо чесно, ви задоволені фігурою?
Для 3 детей , и последнему меньше года -да, а честнее не совсем
А то что на спорт забила , надо ходить , контуры тела сильно укруглились .
До рождения была суше и выразительнее фигура
Доктор Варвар• 22 января в 00:29
Ответ дляПочемучечка
Сейчас нет , больше года без зала ,беременность и грудничек
Ваша прЭлесть
• 22 января в 00:32
Ответ дляДоктор Варвар
Ну після 3 дітей фігура вау! Ви ж раніше не писали про це. Я думала фігура до вагітності. Ви молодчинка!
Прилипало• 22 января в 00:33
Ответ дляДоктор Варвар
55 все ребра пересчитать можно
По фото все 70
Доктор Варвар• 22 января в 00:52
Ответ дляВаша прЭлесть
Пахать нужно ( я поплыла
И таких чудес , как в 25, что все само , в 35 не бывает )
Шара закончилась
Спасибо ,с 22 года в Египте живем
Шара закончилась
Спасибо ,с 22 года в Египте живем
Доктор Варвар• 22 января в 00:53
Ответ дляПрилипало
По фото все 70
60 . Жир легче чем мышцы .. но увы жир
Бабця в мештах• 22 января в 01:19
Смотрите не на калории, а на БЖУ. И на активность. Рельеф сделать, это уже другая цена вопроса. Есть больше хочется не от всех тренировок.
Ваша прЭлесть
• 22 января в 10:59
Ответ дляБабця в мештах
А як дивитись на БЖУ? Навчилась лише калорії рахувати..
Бабця в мештах• 24 января в 08:47
Ответ дляВаша прЭлесть
Оксана Худобакшиева
Кукарачка• 12 февраля в 20:28
Ответ дляГаля із Дарниці
Куди ще худнути?
Это много. У меня 168, 53 кг. Я реально жирная
Кукарачка• 12 февраля в 20:29
Ответ дляВаша прЭлесть
Те, що в більшості зайві кіло гарненько виглядають, не означає, що у всіх так. Я не хочу тут при всіх своє фото кидати. Питання у іншому(
А опишите свой рацион