Пишу_граммотно!• 22 января 2025
Це хороший корм для кошеня?
Заводчики казали давати ще їй молоко 1%, це правильно?
Пишу_граммотно!
• 22 января 2025
Ответ дляАльфасамка
дітей дешевше годувати ніж тих котів
Погоджуюсь
Пишу_граммотно!
• 22 января 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Ні. Поганий. ніякого молока
А який хороший? Воду давати? Чому не можна молоко, ми тільки від мами забрали?
Пишу_граммотно!
• 22 января 2025
Ответ длядама_из_декрета
А скільки кошеняті? Молоко неможна, є суміші для них.
6 тижнів. Воду давати? Чому не можна молоко, ми тільки від мами забрали? Яку саме суміш?
Stepa_nida• 22 января 2025
Ми забирали кошеня в 3 місяці, воно було на цьому паштеті. Ми продовжили ним годувати до 4 місяців, щоб не завдавати додаткового стресу при переїзді.
Однак по мірі зростання поступово перейшли на клас холістик.
Пишу_граммотно!
• 22 января 2025
Ответ дляStepa_nida
Цей паштет не дуже?
дама_из_декрета• 22 января 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Ось, наприклад. Воду можна. В такому віці так, треба суміш.
Бадабум• 22 января 2025
Які заводчики? Розведенці маєте на увазі? Навіщо підтримувати це? Заводчик не віддає кошеня в 6 тижнів і не рекомендує давати кошеняті молоко. Коли вже наші люди порозумнішають…
Пишу_граммотно!
• 22 января 2025
Ответ дляБадабум
Воно вже в мене, то що тепер? Можна по суті питання, а не срачі?
Бадабум• 22 января 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Я вам і кажу по суті. Перед тим як брати тварину потрібно хоч якусь інформацію про утримання знати. І не підтримувати чорні розплідники, де плодять нещасних хворих тварин.
НеГолосую• 22 января 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Можна. Я свою з 4 тижнів годувала. Все добре. Для таких маленьких іншого варіанта немає.
Даха-сваха• 22 января 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Можна молоко, особливо маленьким в перші пів року. Є такі коти, у яких і дорослих молоко гарно засвоюється. Мій кіт взагалі воду не пив маленьким, ніби не бачив її, ветеринар сказав, що нічого проти молока не бачить, якщо кіт нормально в туалет ходить.
Бабулька• 22 января 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
если заводчик отдал такого малыша - это плохой заводчик...
В 6 недель уже едят консервы для котят, паштетики
Пишу_граммотно!
• 22 января 2025
Ответ дляБабулька
То я й питаю, паштет на фото хороший?
Stepa_nida• 22 января 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Цей паштет не дуже?
В нас не було з ним ніяких проблем. Однак в такому віці, як ви забираєте (6 тижнів), наше кошеня ще в основному їло материнське молоко.
Як скажеться розвиток малого у разі харчування повністю на цьому паштеті, невідомо.
В такій ситуації я б обирала паштети холістик (крім сейворі) + замінник молока.
Бабулька• 22 января 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
То я й питаю, паштет на фото хороший?
вполне. Я мельком глянула, думала, что там молоко роял канин)
Пишу_граммотно!
• 22 января 2025
Ответ дляБабулька
А молоко роял канін теж треба давати в 6 тижнів?
Пишу_граммотно!
• 22 января 2025
Ответ дляStepa_nida
Можна фото паштетів? Хороших?
Julia -e9ee• 22 января 2025
Паштет норм, нам в ветеринарке рекомендовали, молоко тоже пьет каждый день, но моя старше была.
Пишу_граммотно!
• 22 января 2025
Ответ дляJulia -e9ee
Ви звичайне молоко давали? До якого віку?
Бабулька• 22 января 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
если нормально ест паштет, то уже не нужно
Лапка• 22 января 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
смесь для котят, в ветаптеке или ветмагазине спросите
Ответ дляПишу_граммотно!
Ей не молоко надо коровье , а специальная смесь , зачем так рано забрали ?кормить надо каждые 3-4 часа.от глистов и затем прививки вам лучше обратиться к ветеринару ….
Точная копия плова• 22 января 2025
Готовьтесь к тому, что первое время по ночам будет громко скакать и мявкать. Может даже торчащие руки и ноги кусать. Сразу приучайте играть только с игрушками и не позволяйте охотится за конечностями.
По консервы не могу ничего сказать. Я своей сама делала фарш из шеек, мяса.
Stepa_nida• 22 января 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Можна фото паштетів? Хороших?
Оці виробники
- carnilove
- schesir
- monge
- carnilove
- schesir
- monge
Julia -e9ee• 22 января 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Даю и сейчас, ей шесть месяцев, три месяца у меня, проблем нет, хорошо переносит. Обычное, даже не кипячу, 2,5; 3,2.
woman Warrior• 22 января 2025
Beaphar (Беафар) Lactol Kitty Milk Молочная смесь для котят
Savory Turkey Kitten - Влажный корм c индейкой для котят всех пород
ВЫбор, конечно, за вами, но я бы не советовала роял вообще рассматирвать как питание для животного.