Язвочка• 23 января в 17:04
По відгукам тут подивилася “Спіймати Кайдаша"...
Дуже класний фільм, на одному диханні всі серії. Але я так і не зрозуміла —чия дитина в Тані? Чи може вона і сама не знала? Хтось зрозумів взагалі?))
Ясамаякрасивая)• 24 января в 06:58
Ответ дляКукусикиииииии
Почему-то никто не поднимал вопрос, кто Таньке в новом доме на пороге подклады делал. Я почему-то уверенна была что это именно Мелашка.
Не зря же показали сцену, где Танька мелашку варениками кормит в новом доме с новой кухней, где еще девочка Анжелина прибегает и говорит что брат фильмы для взрослых смотрит)))
в той сцене прям видно было зависть Мелашки к Танькиному успеху
Ну что вы, такой положительный персонаж не мог по сценарию такого делать
. По жизни мог.
Кудесница полесья• 24 января в 06:59
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Если ты не надеваешь подгузники - ты стираешь пеленки. Если тебе муж.их купил и ты не надеваешь - это твой выбор, стирай пеленки.
Ещё раз спрашиваю, вы фильм внимательно смотрели?
Там свекровь запрещала ими пользоваться!
Бавовнятко• 24 января в 07:19
Ответ дляМій не такий
Мне Мотря в этом сериале - топ
І мені))) їх пара з Карпом дуже вдала і колоритна
Дрібка щастя• 24 января в 07:32
Ответ дляБлиск думки
Если представить, что Мелашка моя дочь, и меня нет рядом чтоб защитить, я бы тоже советовала ей бежать. Так как это ее единственный способ спасти себя из вечного абьюза родственников. Бежать, становиться на ноги и забирать детей . Но сначала спасать себя. Иначе там дети и так останутся без матери, депрессия, потеря себя, мать физически присутствует, но из за ментального состояния о детях не может заботиться
Как же Вы верно написали! А сколько здесь осуждающих за этот поступок от отчаяния. Не могла она больше быть в этом болоте, оно разрушало ее. Вечно пьяный свекр, агрессивные родственницы. Незамечающий этого дурдома муж. Да, она спасала себя, свою психику.
Ясамаякрасивая)• 24 января в 07:44
Ответ дляДрібка щастя
Знаєте, я за втечу ні книжну, ні цю Малашку не засуджувала. Але про кіношну - мені в принципі неприємні такі люди. Втекла? Закохалась? Подавай на розлучення, не любиш дітей- лиши їх в спокої. А не ось ці всі Страждання, лицемірство і наївність на грані ідіотизму. Про неї тут пишуть як про теля, яке заставили, обманули, запліднили насильно і т.д. Але це не 15 сторіччя і навіть не 90- ті роки, це приблизно 2005- 2014. Я вчилась в школі в 87- 97 і то в курсі про контрацепцію і наслідки сексу була, а тут така свята наївність - хлопцю старше 17 потрібен секс і від нього будуть діти...хто хотів вчитись - вчився, а не шлявся по хлопцях, хто хотів розмножуватись - тот розмножувався і не варто когось у своєму виборі винити.
Агент Пинкертона• 24 января в 07:46
Ответ дляbegovelik
Мой мозг не смог его воспринимать
Підтримую! позор якийсь маргінальний...
Агент Пинкертона• 24 января в 07:47
Ответ дляАшотакоя
Цей серіал знятий по повісті ʼКайдашева сімʼяʼ?
я б назвала пародія на ’Кайдашеву сім´ю’
Дрібка щастя• 24 января в 07:50
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А де вона не любила дітей?
75В• 24 января в 07:51
Ответ дляАпофиозная
Оце як Мотря почула її голос і зрозумівши, що вони і туди пролізли, кинувши сумки під дверима втекла, мене так пройняв, добре знято
Ага
Чорнобаївка• 24 января в 08:14
Ответ дляКукусикиииииии
зато Карпо не маменькин сынок а чего он добился?
Имел свое типа СТО-золотые руки, потом помощник депутата, для села вполне себе достижение.
когдадеЦкие• 24 января в 08:18
Нам з чоловіком дуже сподобався серіал . Кожна серія як окремий фільм знятий .
КошкинДом• 24 января в 08:26
Ответ дляПозаземний розум
Якщо потенційні батьки - рідні люди - там покаже і для одного і для іншого якийсь відсоток співпадіння…
Колись дивилась передачу, де схожі ситуації розбирали. Робили ДНК і експерт лабораторії казав, що %показник - приблизне значення. І не зрозуміло, хто батько дитини (під підозрою було два брати і їх батько) 😬
Ні, на одного, на батька, відсоток буде більший. По розміру цього відсотка генетики можуть сказати: це батьки, це сібси, чи це тітка/дядько. У братів/сестер далеко не ідентичні гени, тільки у однояйцевих!
Не стесняюсь• 24 января в 08:27
Ребенок Лаврина.
В первой или второй серии ему односельчанка предсказала, что у тебя будет 3е детей и жена не с этого села
КошкинДом• 24 января в 08:29
Ответ дляПозаземний розум
Ви неуважно дивилися. То були однояйцеві близнюки. І то розважальна передача, там намолоти мижуть що завгодно, як і на всякому шоу, хоч і під виглядом судового процесу.
Санта Барбара• 24 января в 08:33
Гарний фільм, мені зайшов, вперше дивилася коли хворіла короною - то потім передивлялася ,бо деякі сцени просто випали з пам´яті. Мамі передзвонила- кажу: дивись, бо дуже гарна комедія, а вона подивилась - і дзвонить мені: Доню! Це не комедія, а трагедія! Мами вже не має, а її слова досі пам´ятаю...
Королева спама• 24 января в 09:02
Ответ дляКоварная Зая
Звісно була я в селі усе дитинство. Я не хочу з вами сперечатися, але для мене гра акторів зовсім непереконлива.
Коли було ваше дитинство, то і люди в селі, і молодь були трохи інші. Чи вам 20 років? Я працюю з дітьми з села в ПТУ, то більшість саме такі, і батьки їх. Є, звичайно, і дуже селюки скажем так, але все таки актори це міські люди, що не кажіть, і це позначається.
Королева спама• 24 января в 09:10
Ответ дляbegovelik
Нет. Ощущения такие же, как и при начале просмотров ’Сватов’ и ’Слуги народов’. Пух от простоты и наивности происходящего на экране. Также сразу прекратила смотреть.
Дуже дивно. Канва іде основного твору, не було б сварок і однієї хати - не було б драми. Цікаво додаткові лінії і характери, які є дуже типовими в сільській місцевості. Та і в місті такі проблеми часто виникають. І порівнювати з СН чи сватами як мінімум взагалі смішно.
Королева спама• 24 января в 09:14
Ответ дляСоображалочка
Может быть забыли что читали. Или не обратили внимание. Точно школьная программа.
Та заспокойтеся, Кайдашеву вивчають у 7 чи 8 класі, якщо людина закінчила у 97, то в 94 її ще не було в програмі. У мене дома була книжка, то я читала ще у 80-х.
Захекалася читать• 24 января в 09:16
Ответ дляКоролева спама
Що значить ’ще не було’?
Завжди була.
Королева спама• 24 января в 09:22
Ответ дляАпофиозная
Доречі, вважаю той поворот з хахалем Мелашки недоречним, зміщує всі акценти, на той момент вона любила Лавріна і втікала явно не від нього, а від того домашнього дурдому, і шукала спокою, а не нових стосунків
В книзі наче такого не було, а може я вже не памʼятаю
В книзі вона взагалі вагітна втекла.
Королева спама• 24 января в 09:31
Ответ дляКукусикиииииии
не, ну и это тоже, но она сам по себе типаж ’шалтай болтай’, еще про таких говорят ’куда ветер подул’. Тут многие накинулись ее зажищать проецируя на реальную жизнь, где женщина терпила, дети не в радость, а я рядом муж тюлень и гавкающая свекруха. Все забыли что говорим о сериале и о персонаже оттуда. Как для меня она дно персонаж. В книге как-то не так прям негативно про нее написано, просто не рыба ни мясо, а в сериале с освременной ноткой что она и загуляла налево, и эти подклады (ну мне кажется все таки она).
Там чітко показано, як Мотря рванула у двір і підкладала, поправляла коврік. Видумують вже казна що.
Королева спама• 24 января в 09:32
Ответ дляЯ така бойова
Мотря і Лаврін однокласники. Вона закінчила технікум, а він прийшов з армії. Виходить їм по 19-20. А от Карпо старший, а на скільки питання. Бо коли батько каже тост за столом, казав, що Карпо теж з армії прийшов, а Карпо відповідає - ну ти згадав,коли то було
Мотрю на перший дзвоник на плечах носив. Мабуть уже в 10 класі. От і рахуйте.
Королева спама• 24 января в 09:34
Ответ дляКудесница полесья
Вы фильм внимательно смотрели? С какой стати их стирать, если были подгузники?
Ну ви такі дивні. Ну не було б теми для сварок. А взагалі всі ситуації у фільмі саме і створені, щоб молодь задумалася і шукала виходи при таких ситуаціях.
Королева спама• 24 января в 09:37
Ответ дляАгент Пинкертона
Підтримую! позор якийсь маргінальний...
Вже 24 сторінки обговорень про характери і ситуації. Отже, фільм людей зачепив. А соплі в кавах кардамонних не цікаві, там немає що обговорювати. Варіанти на тему багаті теж плачуть.
Ответ дляКоролева спама
Так мені і основний твір не сподобався )
Королева спама• 24 января в 09:38
Ответ дляbegovelik
Ваше право.
Бачу_майбутнє• 24 января в 09:42
Ответ дляДрібка щастя
Вона була сильніша за Мелашку характером. А коли сильніший гнобить слабшого, знаючи, що йому нічого не буде - це дно
Ну вот и создавались условия для закаливания и Мелашкиного характера. Если родители выростили таке безпорадне, то кто-то должен заполнить пробел воспитания.
А вообще, судя по всему, вы просто не понимаете, как устроена жизнь в селах. Такие отношения, как в семье Кайдашів, каноничны
Крим мій• 24 января в 10:01
Это мой сериальчик любимый пересматривала много раз и никогда не надоедает. Обожаю