Тушьмушьнюшь• 23 января в 22:22
Який сімейний сценарій ви зламали?
Я зламала звичай всіх жінок в роду виходити заміж за першого зустрічного, а потім страждати все життя )
Зламала сценарій, що жінка має стояти біля плити 24 на 7)
Зламала сценарій бідності, девіз роду був "нє жилі багато- нєчєго і начінать", всі виживали на копійки.
Зламала сценарій ліні - дисципліни не було ні в чому і ні в кого.
Дуже собою задоволена)
А ви?
Дуже собою задоволена)
А ви?
А_мій_самий_самий• 23 января в 22:24
В мене звичайна любляча родина, без усіляких трешняків та сценаріїв. Ставлюся обережно до традицій та правил, щоб нічого не зламати.
Мороженная курица• 23 января в 22:25
Алкоголизм.
Мама и папа бухали, мама говорила что я тоже буду пить так как гены у меня плохие😏
Пишу_граммотно!• 23 января в 22:26
До какого ж колена у вас так жили? Или вы сейчас самоутверждаетесь что типа лучше матери? Так еще сколько жизни у вас впереди. Неизвестно что еще будет.
Залізна пані• 23 января в 22:27
Ответ дляПишу_граммотно!
Женщине 98 лет уже, пощадите.
ВсеЧетко• 23 января в 22:28
Я живу , як бабуся і мама. У нас всіх найгарніші чоловіки, всі досягли у кар´єрі певної висоти, можна сказати, ми щастливі жінки. Нічого ламати не збираюсь. В нас свої традиції, своє ставлення до життя, свої установки.
Тушьмушьнюшь
• 23 января в 22:30
Ответ дляПишу_граммотно!
Мам, ти?
Янка-угомонись• 23 января в 22:31
Сломала сценарий адекватности, сценарий большой груди и сценарий работоспособности
Пишу_граммотно!• 23 января в 22:32
Ответ дляТушьмушьнюшь
Мам, ти?
Конечно доця. И тут ты меня решила полоскать. Когда уже к психологу пойдешь. Вроде уже взрослая и самодостаточная, а детские обиды все никак не проработаны.
Кокосиха• 23 января в 22:39
Не входила в роль жертвы и спасателя.
Не бью ребенка, а говорю постоянно, что люблю
Не живу с родителями.
Не делаю то, что не хочу.
Не работаю, потому что так надо, так положено)
Не живу с родителями.
Не делаю то, что не хочу.
Я_канеша_извиняюсь• 23 января в 23:06
Самый токсичный семейный сценарий у нас - это была зависимость от общественных норм в ущерб себе. Вот это пресловутое ’шо люди скажут’. Казалось бы такая мелочь, а как может жизнь испортить - живут чтоб люди хорошее сказали, а не чтоб самим хорошо было.
Весела бджілка• 23 января в 23:14
Зламала сценарій жити для ’що скажуть люди’ і живу так, як хочу.
Весела бджілка• 23 января в 23:15
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Не підглядала, чесно)
Братья Капли• 23 января в 23:22
Цицьки малі. Всі грудасті, а я не така) ну і всі у нас в сім´ї повненькі, один дід був худий, здається я в нього. А ще, розмір ноги, у бабусь та мами 36,в мене 41)))
MacOS-ница• 23 января в 23:38
Ответ дляМороженная курица
Алкоголизм.
Виявилось справа не у генах)
Мороженная курица• 24 января в 00:27
Ответ дляИМХОля
Рожать детей. Я чайлдфри
И я 🤣 мама в обморок падала как так можно не хотеть детей
ВсеПроВсехЗнаю• 24 января в 09:21
Зламала сценарій життя з мудаком до смерті і розлучилася. Також не вбиваюся з побутом. Їмо в кафе періодично замість весь час їсти вдома.