Незламна• 24 января 2025

Бачили аварію з блогеркою Анною Жук?

Дуже жаль родину.
Але як так сталося, хто там винен?
Лама_мама• 24 января 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Я недалеко живу от этого места. Оно реально какое-то очень ужасное. Там постоянно происходят аварии. Это место считают проклятым. Говорят, что там кладбище ранее было.
кладовищ на землі стільки, що ви й не уявляєте. скільки за всю історію людства поховано людей. це може бути і під вашим будинком.
Цирк на дроті• 24 января 2025
Ответ дляЯк міряти?
Приводьте примір на своїх рідних.
У такій ситуації в любому випадку є винна сторона.Ясне діло що це її чоловік,але це вже непоправне....йому з цим жити.
Так є винна сторона чи не можемо засуджувати? Ви вже визначтесь там якось.
Кинг-Конгша• 24 января 2025
Ответ дляЛама_мама
то не мовчіть
можете ж тему створити про новини, які для вас важливі, і обговорювати.
Здесь? В этом ресурсе? Смысл? Новости о военных, это уровень новостей страны, регионов, а не здешних болтух. Им всё равео, особенно то, что касается войны. Тут 90% тех, кто под юбками держит своих яйценосков, но орут за,, воевать до границ 1991 года,,......
Як міряти?• 24 января 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Я дивлюся з тієї точки зору,що це їхнє життя...і мені просто жалко людей.Нікого не оправдую і не обвиняю.
Кинг-Конгша• 24 января 2025
Ответ длякурасаны
цікаво чи була дитина та вона пристебнуті..
Посмотрите фото машины, даже если и была, то до попки то пристегивание было.
Цирк на дроті• 24 января 2025
Ответ дляЯк міряти?
Це їхнє життя до тих пір, поки воно не несе загрозу іншим людям. У вас в кожному допису різні позиції -то він винен, то нікого не звинувачую, то доля, то ще хтось невідомий нам.
Первоклашка Я• 24 января 2025
Ответ дляПочтальЁнша
Жаль конечно девушку, но столько внимания к ней, хотя знаете сколько людей погибает в авариях за день?
Меня больше смущает что люди молчат о том что растреляли наших военных, смотрела видео без слез не взглянеш
Слушайте, но помимо войны есть еще трагедии и эта одна из них
Лама_мама• 24 января 2025
Ответ дляКинг-Конгша
ну ви ж невдоволені тим, що ’мовчать’
то хто повинний не мовчати?
Як міряти?• 24 января 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Кожен просто висловлює свою думку.
Antiprom• 24 января 2025
Ответ дляТворог для розжига
Удалено администрацией...
Киньте підтвердження ваших слів
Скорая помощь• 24 января 2025
Ответ дляПопразендовна
Муж дебил
а был бы в окопе и женщина была б жива и ребенок не покалеченный
Лама_мама• 24 января 2025
Ответ дляСкорая помощь
наробив би біди в окопі
як воне йопнуте, то скрізь таке
забиякина• 24 января 2025
Ответ дляБолеИменее
Такое страшное и кошмарное место, что отбитый мужик ехал на такой скорости в туман, что отличную безопасную машину расколбасило так? Точно место виновато, а не дебил за рулём?
1000000000%%%%%%
забиякина• 24 января 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
на фото пряма ділянка дороги, що там небезпечного?

’За попередньою інформацією слідства, за кермом автомобіля Lexus перебував чоловік 1999 року народження. Іномарка влетіла у вантажівку, що була в нерухомому стані за межами проїзної частини дороги.’

Просто водій захотів здійснити обгін по узбіччю, не передбачивши, що там хтось стоїть
Він просто думав що якщо лексус під сракою то все можна. Я сама родом з Лубен, знаю прекрасно село Засулля, там дозволена швидкість 50 км на год, бо на узбіччі дуже часто їздять селяни на великах, можуть ходити люди, тварини. Що у цього недоробка було в голові, я не знаю. 🤬
Непогодка• 24 января 2025
Ответ дляТворог для розжига
Удалено администрацией...
Ви за рашиків турбуєтеся,всією душею?
Брехушечка• 24 января 2025
Дівчата, чоловік скорше за все мав бронь. Його батьки аграрії, він сам працював в полях, сіяв і збирав врожай, до того ж він спортсмен, їздив на змагання закордон. Хороша родина була. Аннет дуже щира, відкрита була людина. Старший син- дуже сентиментальна і добра дитина. Звичайно, що в данній ситуації винен водій, буде нести відповідальність за Законом, але і її, і її дітей він дуже любив. Бережіть себе і свої родини. Це горе..
Скорая помощь• 24 января 2025
Ответ дляЛама_мама
наробив би біди в окопі
як воне йопнуте, то скрізь таке
ну теперь он как опекун троих детей точно в окоп не пойдет
может это и был план такой
Непогодка• 24 января 2025
Ответ дляБрехушечка
В мене в голові не вкладається,як людина яка дуже любить свою сім´ю,летить по трасі з такою швидкістю.В Україні треба як в ЕС зробити драконівські штрафи,і пункти штрафні за кожне порушення,назбирав 20 права відібрали
Файна пані• 24 января 2025
Ответ дляТворог для розжига
Удалено администрацией...
Посилання, а то буде скарга!!!!
Лама_мама• 24 января 2025
Ответ дляСкорая помощь
может это и был план такой
то ж ще батька двох нерідних дітей треба вбити, потім оформити опіку над ними, а до того дочекатись вироку суду по кримінальній справі, бо вона вже відкрита.
Бокс-орун• 24 января 2025
Ответ дляСкорая помощь
может это и был план такой
У двоих детей отец есть.
И что вы несёте о каком-то плане?
Это кощунство какое-то
Гуляю босоніж• 24 января 2025
Ответ длякурасаны
Там подголовник снесло, до одного места ремень. Он бы тоже ’убил’,посмотрите фото
Лама_мама• 24 января 2025
Ответ дляБокс-орун
У двоих детей отец есть.
И что вы несёте о каком-то плане?
Это кощунство какое-то
матрьошка якась влізла
Скорая помощь• 24 января 2025
Ответ дляЛама_мама
матрьошка якась влізла
матрешки это те кто защищает убийц женщин и детей
иш как грудью встали
рфик неувиновен

а его еще и судить будут если не откупится
Скорая помощь• 24 января 2025
Ответ дляЛама_мама
ну значит как единственный опекун одного ребенка инвалида бронь получит а там через 15 лет война закончится бог даст
Не гоню• 24 января 2025
Ответ дляСоседушка
Это же так нестись, чтоб от столкновения со стоящим авто снесло пол машины. Еще когда две машины и лобовое, то скорости складываются. А тут в стоящую просто машину. Полностью конечное и отбитое, такое вытворять, тем более с ребенком в салоне.
Я посмотрела видео машины - это шок
Лама_мама• 24 января 2025
Ответ дляСкорая помощь
Спеціально дружину вбив, ага.
То якийсь дивний спосіб вибрав для цього
Скорая помощь• 24 января 2025
Ответ дляЛама_мама
Спеціально дружину вбив, ага.
психи они такие - крутнул руль от злости и все
Не гоню• 24 января 2025
Ответ дляАнтиТроль
Там дуже часто великий туман по трасі. В районі сіл Вільшанка - Засулля. По всій трасі може не бути, а там наче хмара до річки осідає.
Девочки туман не туман, но переть на такой скорости в обгон тут и без тумана такое вот может случится.
Лама_мама• 24 января 2025
Ответ дляСкорая помощь
Це все одно, що отруту вдвох пити, щоб отруїти подружжя