40каградусная• 25 января в 12:45
Склад вітамінів
Де кращий ? Хто розуміється
40каградусная
• 25 января в 12:59
Ответ дляOlga_72
Що вас турбує? Яка ціль, що будете лікувати, чи профілактика? Чи хворієте ?
Профілактика ,
Комплекс завжди має низькі показники щоб не було гіпервітамінозу. Гіпервітаміноз більш шкідливий чим дефіцит вітамінів.
Для профілактики всім підряд рекомендують у зимовий час пити віт Д у профілактичних дозах. Навесні якщо ви не купуєте зелень, овочі та фрукти ще показан віт С. А все інше лікар виписує по симптомам. Пити комплекс для профілактики того що у вас достатньо, бо нема жалоб, не має сенсу. Бо це гроші на вітер.
Не пириживай• 25 января в 13:05
Ответ дляOlga_72
Кращий там де за рекомендацією сімейного лікаря, що знає про всі ваші болячки та болячки ваших батьків. І окремо в тому дозуванні що потрібно конкретно вам.
І де такого лікаря знайти
. Ще жодного сімейного не зустрічала, який би цим заморочувався. Зазвичай виписують просто ’які на слуху’. Я не маю на увазі ситуації, коли виписують при лікуванні. Але тоді так і питають: що пити при анемії....що пити при остеопорозі ...
Ответ дляНе пириживай
І де такого лікаря знайти
Мені сімейник жодного разу комплекс не рекомендувала. Але я до неї підходжу із списком що останнім часом було не так. Щось вона рекомендує пити на регулярній основі, то ми до тих проблем не повертаємось. А якщо нові проблеми із здоров´ям вилазять то може порекомендувати комплекс типу остеоцитрату, де не все підряд, а тільки те що потрібно мені зараз.
Не пириживай• 25 января в 13:24
Ответ дляOlga_72
Ну так зі списком проблем. У авторки ’для профілактики’.
Не пириживай• 25 января в 15:13
Ответ дляOlga_72
Так, а з цим проблемка. Бо для профілактики чого, автор так і не відповіла.
Я думаю, що як у більшості: просто поприймати, поки проблем немає.
Мене завжди цікавило, що засвоюється з того ’мульті’. Так внятної відповіді ніде не бачила. Зазвичай: що треба, те й засвоїлось
. Що не засвоїлось - то проблеми того , що не засвоїлось.
Бо в комплекс входять багато компонентів, які не можна приймати одночасно.
. Що не засвоїлось - то проблеми того , що не засвоїлось. Бо в комплекс входять багато компонентів, які не можна приймати одночасно.
Ответ дляНе пириживай
Так це викинуті гроші. Якщо нема проблем, то їх і не буде. Якщо проблеми будуть і вони будуть залежати тільки від дефіциту вітамінів, то ці проблеми дуже швидко вирішаться. Пити вітамінні комплекси це як бігати з тарілкою дощ ловити.
Вумна, аж страшно• 25 января в 18:11
Обидва ні про що, ніжче за денну норму навіть профілактично.
Я вже мовчу про те що багато вітамінів при одночасному прийомі просто не засвоюються.