Пліснявілий сир• 25 января в 15:42
Как часто вы меняете гардероб в соответствии с последними тенденциями
в моде и сколько вам лет?
Барбітта• 25 января в 15:45
Якщо мені подобається, то відразу шукаю. А якщо тенденція мені не подобається, суперечить моїм принципам (прозорість в одязі або лівчик під жакет, наприклад), то взагалі не буду купувати.
Сегодня сержусь• 25 января в 15:45
Взагалі не привʼязуюсь до тенденцій. Не працюю, весь мій маршрут це спортзал, садок, гуртки та магазини. Тому одяг ношу зручний та практичний. Оновлюю речі коли хочеться щось нове, але якщо модні речі мені не пасують, або не подобаються ніколи не куплю їх, навіть якщо це дуже модно.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 25 января в 15:46
40. Не все подряд тренды покупаю но в целом уделяю много внимания этому
Докладальниця• 25 января в 15:46
Набридло витрачатися на шмаття, вирішила нічого не купувати. 46.
Ще б якось порозбирати шафи і зайве кудись спихнути...
Пушка заряджена• 25 января в 15:46
Выйдите на улицу и посмотрите какой процент стильно одет ? Вот вам и ответ
Пліснявілий сир
• 25 января в 15:50
Ответ дляЩебетушка
Постійно купую щось нове. Я шмоточниця та шопоголік
Ну от мені теж 45 і мені вже трохи набридло це всі, та й грошей не така купа, щоб весь час оновлювати. Так, я можу купити якусь 1 трендову річ в сезон, але мені шкода, що попередьо куплені так швидко стають нетрендовими. Особливо, якщо річ якісна і не зношена. Наприклад, ще пару сезонів тому всі носили черевики, лофери на тракторній масивній підошві. І тут раз -вже в тренді гостроносі, на тонкій, на тонкому підборі. А ті тракторні куди подіти? З джинсами взагалі катастрофа -постійно треба оновлювати, бо на них швидше за все мода міняється. В мене вже тих джинсів купа в шафі.
Щебетушка• 25 января в 15:51
Ответ дляПушка заряджена
Вулиці різні бувають. Навіть в одному тому самому місті в різних районах люди по-різному вдягнені. Що вже казати про різні міста.
Білий Лосик• 25 января в 15:51
Ответ дляПліснявілий сир
постійно треба оновлювати
кому треба ?
Десь так, але...• 25 января в 15:52
Мне 43. Если у вас есть база, для чего менять весь гардероб? Достаточно 3-4 вещи в сезон докупить
Пліснявілий сир
• 25 января в 15:53
Ответ дляБілий Лосик
постійно треба оновлювати
кому треба ?
Мені. Хочеться виглядати сучасно. Тим більше, що вже вік такий, що не вдягнеш мішок з-під картоплі і красуня :))
Жена сантехника• 25 января в 15:53
Ответ дляПліснявілий сир
сегодня девушку с парнем видела, на ней какие то ботинки жуткие огромные как утюги были и переваливаются потому что подошва как лодка какая то... может это и модно...
Білий Лосик• 25 января в 15:54
Ответ дляПліснявілий сир
А, ну тоді купляйте.
Царівна Жабка• 25 января в 16:10
42 роки
Нічого під моду не купую
Я взагалі вся в темному не примітна))
Щось на мене найшло і я замовила дві речі вирви око, дічь))
Нічого під моду не купую
Я взагалі вся в темному не примітна))
Тишком нишком• 25 января в 16:17
У меня грамотно собранный базовый гардероб, который актуален годами. Просто заменяю вещи по мере износа. Тренды добавляю точечно постоянно. Минимум пару раз в месяц есть покупки разной весомости, не считая расходников нательной группы. Иногда тренды удачно входят в базу на годы также. Всегда есть что надеть, чтото новое, свежее и модное.
Не пириживай• 25 января в 18:01
Я не гоняють за трендами, просто очень люблю покупать вещи, качественные из натуральных тканей, которые мне идут, могу носить много лет. Но вот проблема в том, что постоянно хочется покупать ещё, а прошлые и так как новые или новые с бирками, не успела одеть. Куда вы деваете старые вещи, даже не старые, а те, что давно купили, но они идеальные?
Не пириживай• 25 января в 18:04
Выбросить или отдать жалко, особенно если это лен, кашемир, шёлк, хорошо выглядит и сидит. Как не покупать ещё, бороться с шопоголизмом, если это приносит удовольствие?
Помеха справа• 25 января в 18:21
Ответ дляGaleTTa
Я распродажница)) люблю порыться в красных ценниках. Сегодня штурмовала wearme, понравились мне их лекала, сидит всё идеально на мой рост и размер.
Во. И я распродажница-шопоголик)) болезнь прям
Помеха справа• 25 января в 18:25
Ответ дляПліснявілий сир
Не купуйте швидкі тренди. Лофери на тракторній підошві все ще дуже в моді, якщо то не суперперебільшена підошва. Хоча навіть і останні можна носити, просто вже обережніше стилізувати