Замріяна• 25 января 2025
Це просто крах
Разів 10 намагалась приготувати галушки і жодного разу не виходило .
Не виходить нормально замісити тісто ,якось в процесі додавала борошно та олією змашувала руки сформувавши кульки опустила їх в воду ,а вони сирі скільки б не варились.
Інший раз в кондитерський мішок запихнула те тісто надрізавши видавлювала в каструлю теж повний провал,какульки не їстівні вийшли .
Інші рази по рецепту та пропорціям тісто просто липке ,а в мене руки болять його місити після 5 хвилин,коли застосовувала блендер він дуже сильно нагрівся і ефекту не дав і знову ж таки руки болять його тримати дуже.
Чоловік каже,а от як раніше це все робили без жодної техніки та руками ,не знаю як ,а в мене руки просто болять сильно дуже
Чесно брешу• 25 января 2025
то й не робіть, заспокойте себе тим, що це тісто, а воно не корисне, а чоловік сам хай руками все робить
Замріяна
• 25 января 2025
Ответ дляЧесно брешу
Так я хочу це робити, просто не можу ніяк замісити те тісто
Чесно брешу• 25 января 2025
Ответ дляЗамріяна
тоді знайдіть відео, може там якісь секрети є
Колдунья-вещунья• 25 января 2025
У меня как то давно был рецепт, там жидкое тесто, потом просто ложечкой нужно было скатывается с тарелки маленькими порциями, отлично проваривались. Но так как галушки в принципе не моё, поиграла и забыла рецепт
Замріяна
• 25 января 2025
Ответ дляSo_so
В сильпо купите и не парьтесь, муж оборзел, как Вы такое позволяете?
Це не галушки і не схоже зовсім
Пухнасті штани• 25 января 2025
Ответ дляЗамріяна
Зачем? Я никогда их не делала и не буду
Замріяна
• 25 января 2025
Ответ дляSo_so
Ну и что? Очень вкусно, это главное.
Те,що я хочу саме галушків ,у вас страва із картоплі взагалі
Замріяна
• 25 января 2025
Ответ дляПухнасті штани
Зачем? Я никогда их не делала и не буду
Хочу робити страви із тіста ,інше набридло вже давно
Фрекен бок• 25 января 2025
Та пофіг на те, що каже чоловік. Випічка не в усіх виходить. Готуйте те, що виходить
Бабуся Бетман• 25 января 2025
Навіщо ви ліпите ті кульки, робіть смужками, все добре проварюється і місити швидко.
Непогодка• 25 января 2025
Ответ дляSo_so
А что это такое, подскажите пожалуйста? Это для супа или это гарнир? Присмотрюсь пойду
Замріяна
• 25 января 2025
Ответ дляФрекен бок
А я хочу і вироби із тіста робити
Капитошечка• 25 января 2025
Ответ дляЗамріяна
А я хочу і вироби із тіста робити
Ну что я могу сказать, смиритесь, значит тесто это не ваше, если даже примитивные галушки из трёх ингредиентов у вас не получаются
ГейТуда• 25 января 2025
Ответ дляSo_so
Это ньокки, на вкус как галушки - сливочная текстура такая. Я люблю самостоятельно, отварить 2 мин и посыпать пармезаном, а мама моя в бульон добавляет.
тоже подумывала, что в бульон может их, так как самостоятельно есть невозможно. вообще нет того, что вы описываете, даже сливочное масло не спасло, камнем на желудок легли:((
Я их так хотела, и так была разочарована, муж с сыном тоже.
Все буде• 25 января 2025
І навіщо так вбиватись, якщо руки болять і не виходить? Чоловік може замісити вам тісто і покаже заодно як то руками без техніки можна зробити. У мене не виходить випічка: роблю все за рецептом, а виходить завжди ліпеник. Змирилась,що пекти то не моє, щоб не псувати собі настрій і не переводити продукти
НеКонец-Света• 25 января 2025
Ответ дляЗамріяна
А я хочу і вироби із тіста робити
посмотрите в интернете рецепт,замесите немного и не долго,дайте полежать 20 мин накрытым -оно станет податливым.
потом ещё чуть чуть помесите и все получится.
Дуболом• 25 января 2025
Ответ дляЗамріяна
А нащо? Вареники виходять?
І, наскільки я знаю, їх варять на пару. На Полтавщині так роблять.
Пухнасті штани• 25 января 2025
Ответ дляЗамріяна
Так если тесто это не Ваше то зачем?
Вумна, аж страшно• 25 января 2025
Ответ дляПухнасті штани
Так если тесто это не Ваше то зачем?
Культ еды, кухонного рабства, семейной жертвы. Жуткая смесь.
Фрекен бок• 25 января 2025
Ответ дляЗамріяна
А я хочу і вироби із тіста робити
То навчитеся, тільки нікого не слухайте) попитайте, може, хто які рецепти знає, пошукайте в інеті і пробуйте
Одні думки• 25 января 2025
Ви з тістом вмієте працювати? Чи це перша спроба? Як перша, не хвилюйтеся, пробуйте ще