Україна наше все• 27 января в 17:59

Чи корисно пити гарячу воду?

Багато інформації про користь пиття саме гарячої води. Хто знається - це дійсно так класно для організму? Хто пʼє , ви відчули результат і який?)
Най хоч раз• 27 января в 18:01
А як Ви збираєтесь пити кипʼяток?
Люблю ВалЄру• 27 января в 18:01
Пью, стало краще. Немає постійної крапивниці, не так болить голова. В цілому стало краще, але я ще плюсом зкилала вагу. І звісно пила не кип´яток, а просто дуже гарно теплу воду.
Мания-Величия• 27 января в 18:02
Я п»ю, мені подобається сам процес. Не можу сказать що якісь відбулись зміни)
автор Україна наше все • 27 января в 18:03
Ответ дляНай хоч раз
А як Ви збираєтесь пити кипʼяток?
Та не кипʼяток, а гарячу.
автор Україна наше все • 27 января в 18:04
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Давно почали? І скільки разів на день чи тільки зранку?
Ответ дляМания-Величия
Давно почали?
Люблю ВалЄру• 27 января в 18:05
Ответ дляУкраїна наше все
З жовтня. Скільки хочеться колись стакан коли 3-4, але в мене він на пів літри.
автор Україна наше все • 27 января в 18:09
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А ви вивчали це питання? Читаю, що дуже гарно відображається на роботі жкт. Прибирає метеоризм, покращує роботу. Помічали таке?)))
kkuy• 27 января в 18:09
я прочитала іншу інфу, що горяча вода провокує онкологію жкт.
Я пила горячу воду. Не можу сказати, що прям горячу, дуже теплу десь місяців 2...нічого не помітила. Також, як просто з ранку натщесерце пити стакан звичайної води. Пью вже років 5, просто звикла вже. Щоб прям щось змінилось, то ні.
автор Україна наше все • 27 января в 18:11
Ответ дляkkuy
Я теж бачила, що сильно гаряча вода може спровокувати онкологію стравоходу та шлунку, так як обпікає його. Але це ну прям дуже гаряча. А за помірно гарячу читала тільки позитив🤷‍♀️
Патриоточка• 27 января в 18:26
А чай или кофе не считаются горячей водой? Если без сахара.
автор Україна наше все • 27 января в 18:29
Ответ дляПатриоточка
Неа)))
Патриоточка• 27 января в 18:29
В чем различия?
Ранковий базар• 27 января в 18:40
Ответ дляУкраїна наше все
Ніякий метеоризм не прибирає. Метаболізм не покращується. Нічого.
Просто приємно шлунку. Все
автор Україна наше все • 27 января в 18:45
Ответ дляРанковий базар
Просто приємно шлунку. Все
Це з Вашого досвіду? Ви пили і скільки?
Сонячний день• 27 января в 18:46
якщо ви здорові то можно, при хворобах кшт забронено все крім теплої води
Ранковий базар• 27 января в 20:09
Ответ дляУкраїна наше все
Це з Вашого досвіду? Ви пили і скільки?
П´ю більше 10 років
Люблю ВалЄру• 27 января в 21:08
Ответ дляУкраїна наше все
О, є таке. Я дуже страждала взуттям. Постійно як шар, зараз такого немає, але не зв´язувала це з питтям води.
автор Україна наше все • 27 января в 21:42
Ответ дляРанковий базар
П´ю більше 10 років
І ніякого позитивного впливу не помітили?
автор Україна наше все • 27 января в 21:44
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А як думаєте, може бути повʼязане з вживанням гарячої води? А вага не змінилась? Читаю, що також може +|~ на 2-3 кг знизитись за рахунок покращення метаболізму
Ранковий базар• 27 января в 22:50
Ответ дляУкраїна наше все
Я п´ю заради відтоку жовчі то горічі немає, це все. Вага не змінюється якщо не тримати калораж. Тільки строгий контроль їжі,вода не допомагає нічого скинути
OlgaBubnova• 30 января в 09:21
Удалено администрацией...
OlgaBubnova• 30 января в 09:32
Удалено администрацией...
Кринжова баба• 28 февраля в 16:46
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Элементарная психосоматика.
Чуда от воды нет, запомните